Komunikaty prasowe

2017-08-08

Sportowa marka 4F w Metropolitan Outlet Bydgoszcz

Poszerza się grono najemców pierwszego w Bydgoszczy centrum wyprzedażowego Metropolitan Outlet. Tenant mix wzmocni polska marka sportowa 4F, zajmując lokal o powierzchni 254 mkw. Obiekt skomercjalizowany jest już w blisko 60 procentach.

czytaj dalej
2017-08-08

Remodelling sklepu franczyzowego - Carrefour docenia wieloletnią współpracę

Franczyzobiorcom, którzy mają za sobą wieloletnią współpracę z Carrefour, firma oferuje remodelling placówek, zgodny z oczekiwaniami klientów i najnowszymi trendami.

czytaj dalej
2017-08-07

Drużyna Carrefour wystartowała w Tour de Pologne Amatorów

Carrefour Cycling Team wziął udział w Tour de Pologne Amatorów w Bukowinie Tatrzańskiej. Blisko dwudziestoosobowy zespół pracowników sieci, z Guillaume’em de Colonges’em – Prezesem i Dyrektorem Generalnym na czele.

czytaj dalej
2017-08-03

Pełnia świeżości na eCarrefour.pl

Produkty świeże uzupełniły ofertę prawie 16 000 produktów spożywczych obecnych w ofercie eCarrefour.pl. Oferta jest dostępna aktualnie dla mieszkańców wszystkich warszawskich dzielnic.

czytaj dalej
2017-08-03

Carrefour zaprasza do Miasteczka Kibica Tour de Pologne w Bukowinie Tatrzańskiej

Carrefour Polska, sponsor główny 74. Tour de Pologne, przygotował dla kibiców na trasie popularnego wyścigu Tour de Pologne mnóstwo sportowych atrakcji. Już 4 sierpnia będą mogli się o tym przekonać mieszkańcy Bukowiny Tatrzańskiej i okolic.

czytaj dalej
2017-08-02

Powrót do szkoły z Carrefour

Wśród prawie 3 000 artykułów szkolnych dostępnych w sklepach Carrefour znalazły się zestawy szkolne z motywami najpopularniejszych produkcji filmowych, plecaki 3D i wiele innych.

czytaj dalej