Komunikat prasowy

2013-03-22

Świąteczne godziny otwarć sklepów Carrefour

Jak co roku, Carrefour dokłada starań, by godziny pracy sklepów w okresie świątecznym jak najlepiej odpowiadały potrzebom klientów. W Wielki Czwartek i Wielki Piątek hipermarkety Carrefour w całej Polsce będą otwarte do godziny 23:00. Natomiast Supermarkety będą czynne tak samo jak w normalne dni pracujące.

W Wielki Czwartek i Wielki Piątek świąteczne zakupy w Carrefour będzie można zrobić nawet późnym wieczorem. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, hipermarkety Carrefour w całej Polsce będą w te dni otwarte do godziny 23:00. W przedświąteczną sobotę (30.03) zostaną zamknięte wcześniej – o godz. 17:00.

Supermarkety natomiast, w Wielki Czwartek i Wielki Piątek będą czynne tak jak w normalne dni pracujące. Natomiast w Wielką Sobotę będą - podobnie jak hipermarkety - zamknięte będą o godz. 17:00. Szczegółowe informacje o godzinach otwarć supermarketów są dostępne na www.carrefour.pl.

W Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny wszystkie sklepy Carrefour będą zamknięte.

W przypadku sklepów franczyzowych Carrefour Express, decyzję o godzinach otwarcia w okresach świątecznych podejmuje właściciel sklepu.

###

Grupa Carrefour

Carrefour jest pionierem i liderem wielkiej dystrybucji, który od ponad 50 lat wyznacza standardy na światowych rynkach handlu. Od wielu lat Carrefour jest numerem 1 wielkiej dystrybucji w Europie i numerem 2 na świecie.

O Carrefour Polska

Carrefour Polska należy w 100% do Grupy Carrefour. W 1997 roku w Łodzi otwarto pierwszą placówkę Carrefour w kraju. Od tego czasu Carrefour Polska dynamicznie rozwija się we wszystkich formatach. Dziś pod szyldem Carrefour działa w Polsce ponad 500 placówek: hiper- i supermarkety, ponad 40 centrów handlowych, przymarketowe stacje paliw oraz przeszło 300 sklepów franczyzowych Carrefour Express w dwóch formatach: mini-market i convenience. Carrefour Polska aktywnie działa na rzecz aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych, prowadzi szereg projektów na rzecz dzieci i społeczności lokalnych.

Kontakt dla mediów

Maria Cieślikowska
Dyrektor Komunikacji Zewnętrznej i PR, Rzecznik Prasowy
Carrefour Polska
Donata Wancel
Account Manager
MSLGROUP
worktel.: (+48 22) 563 32 21

Zobacz także