Komunikat prasowy

2017-06-05

Food trucki odwiedzą Kalisz!

Soczyste hamburgery, niebanalne kanapki, dania kuchni meksykańskiej czy dalekowschodniej – między innymi takie pyszności będą czekać w najbliższy weekend na klientów Galerii Kalisz. Przed obiektem odbędzie się zlot cieszących się ogromną popularnością food trucków. Wstęp wolny!

Mobilne restauracje podbijają serca Polaków, przemierzając cały kraj i serwując niebanalne dania kuchni całego świata. Już w najbliższy weekend 10 i 11 czerwca food trucki zawitają także do Kalisza.

Na parkingu przed Galerią Kalisz, której właścicielem i zarządcą jest Carrefour Polska, odbędzie się Food Truck Show. Każdy będzie mógł skosztować między innymi soczystych burgerów i steków z autorskimi sosami, dań na bazie sera inspirowanych kuchnią szwajcarską, niebanalnych tostów i potraw kuchni polskiej. Nie zabraknie także słodkości – oryginalnych lodów, węgierskich kołaczy czy zaskakujących smakiem koktajli.

Kulinarnemu wydarzeniu towarzyszyć będą także dodatkowe atrakcje. W specjalnie zaaranżowanej strefie relaksu każdy będzie mógł odpocząć na wygodnych leżakach i pufach przy dźwiękach muzyki granej na żywo przez profesjonalnego DJ-a. Niespodzianki czekają również na najmłodszych. Maluchy wezmą udział między innymi w zabawach tanecznych, nauce żonglowania czy zajęciach plastyczno-manualnych.

Food truck Show odbędzie się w weekend 10 i 11 czerwca w Galerii Kalisz przy ulicy Poznańskiej 121/131. Dań będzie można skosztować w sobotę w godzinach 12.00 – 21.00 oraz w niedzielę w godzinach 12.00 – 18.00. Wstęp do strefy jest bezpłatny! Szczegóły wydarzenia dostępne są na Facebooku: http://bit.ly/2qJ2eFy

###

O Carrefour

Carrefour Polska to omnikanałowa sieć handlowa, pod szyldem której działa w Polsce ponad 800 sklepów w 5 formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów osiedlowych i specjalistycznych oraz sklepu internetowego. Carrefour jest w Polsce również właścicielem sieci 20 centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 230.000 GLA oraz sieci ponad 40 stacji paliw.

Carrefour Polska jest częścią Grupy Carrefour, referencyjnej sieci spożywczej, która posiada blisko 12 000 sklepów w ponad 30 krajach. Grupa Carrefour jest siecią multilokalną, multiformatową i multikanałową, obsługującą codziennie 13 milionów klientów na całym świecie.

Polityka biznesu odpowiedzialnego społecznie Grupy Carrefour opiera się na trzech filarach: zwalczanie wszelkich form marnotrawstwa, ochrona bioróżnorodności oraz wsparcie dla partnerów firmy. Wszyscy pracownicy Carrefour Polska przyczyniają się do realizacji tej polityki poprzez programy: STOP Marnotrawstwu, Z miłości do Zdrowia oraz Różnorodność.

Załączniki komunikatu

Zobacz także