Komunikat prasowy

2017-06-07

Wyjątkowe kulinarne spotkanie

Specjałów kuchni polskiej i wietnamskiej będą mogli skosztować klienci Galerii Zdrój. W najbliższą sobotę gościem specjalnym obiektu będzie znana restauratorka i gwiazda kulinarnych programów telewizyjnych – Magda Gessler. Wstęp wolny!

Carrefour Polska, właściciel i zarządca Galerii Zdrój w Jastrzębiu-Zdroju, zaprasza wszystkich amatorów gotowania na wyjątkowe wydarzenie kulinarne. W sobotę 10 czerwca gościem specjalnym centrum handlowego będzie znana restauratorka Magda Gessler.

Gwiazda popularnych programów telewizyjnych opowie o sztuce przyrządzania oryginalnych potraw, a także zdradzi, jaki jest jej przepis na szczęśliwe życie. Uczestnicy spotkania spróbują przygotowanych specjalnie dla nich tradycyjnych specjałów kuchni polskiej i wietnamskiej. Spotkanie będzie również okazją, aby zrobić sobie z Magdą Gessler pamiątkowe zdjęcie czy zadać artystce pytania.

Kulinarne spotkanie z Magdą Gessler odbędzie się w sobotę 10 czerwca w strefie restauracyjnej Galerii Zdrój przy ulicy Podhalańskiej 26 w Jastrzębiu-Zdroju. Pokaz gotowania i degustacja przygotowanych potraw rozpoczną się o godzinie 13.00 i potrwają do godziny 18.00. Udział w atrakcjach jest bezpłatny!

###

O Carrefour

Carrefour Polska to omnikanałowa sieć handlowa, pod szyldem której działa w Polsce ponad 800 sklepów w 5 formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów osiedlowych i specjalistycznych oraz sklepu internetowego. Carrefour jest w Polsce również właścicielem sieci 20 centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 230.000 GLA oraz sieci ponad 40 stacji paliw.

Carrefour Polska jest częścią Grupy Carrefour, referencyjnej sieci spożywczej, która posiada blisko 12 000 sklepów w ponad 30 krajach. Grupa Carrefour jest siecią multilokalną, multiformatową i multikanałową, obsługującą codziennie 13 milionów klientów na całym świecie.

Polityka biznesu odpowiedzialnego społecznie Grupy Carrefour opiera się na trzech filarach: zwalczanie wszelkich form marnotrawstwa, ochrona bioróżnorodności oraz wsparcie dla partnerów firmy. Wszyscy pracownicy Carrefour Polska przyczyniają się do realizacji tej polityki poprzez programy: STOP Marnotrawstwu, Z miłości do Zdrowia oraz Różnorodność.

Załączniki komunikatu

Zobacz także