Wielkanocna Zbiórka Żywności ponownie w sklepach Carrefour

Carrefour po raz kolejny przyłącza się do Wielkanocnej Zbiórki Żywności organizowanej przez Banki Żywności. W dniach 16 i 17 marca w wybranych sklepach sieci w całej Polsce wolontariusze zachęcać będą klientów do przekazania produktów i wsparcia najbardziej potrzebujących.

Nowy produkt „Jakość z Natury Carrefour” już w polskich sklepach

Zgodnie z założeniami kampanii „Z miłości do Zdrowia” Carrefour Polska stale rozwija asortyment produktów ze „Zdrowej Półki Carrefour”, które są produkowane z poszanowaniem środowiska naturalnego. W ostatnim czasie klienci w Polsce mogą kupić nowy produkt z cieszącej się dużą popularnością gamy „Jakość z Natury Carrefour”. W ofercie sieci dostępna jest szynka gotowana pochodząca z wybranych, spełniających wysokie kryteria jakościowe, gospodarstw we Francji. Obecnie gama „Jakość z Natury Carrefour” składa się z 19 produktów dostępnych dla polskiego klienta.

Zadbaj o swoje serce

W najbliższą sobotę w ramach akcji „Teraz Serce!” każdy będzie mógł bezpłatnie wykonać badanie EKG, a także sprawdzić poziom cholesterolu we krwi czy skorzystać z konsultacji dietetycznych. Akcja medyczna odbędzie się na terenie Centrum Handlowego Carrefour w Olsztynie.

Nowe marki w portfolio Carrefour Polska

Od początku roku do grona najemców centrów handlowych Carrefour w Polsce dołączyło 11 nowych marek. Trzy z nich – Energa, Jean Luis David oraz Carte d’Or - pojawiły się w portfolio sieci po raz pierwszy. W najbliższych miesiącach do dyspozycji klientów galerii handlowych oddane zostaną salony kolejnych marek, z którymi sieć podpisała już umowy najmu.

Pomoc na Wielkanoc od Carrefour i Caritas

Sklepy sieci Carrefour ponownie dołączyły do akcji Caritas „Tak, POMAGAM!”. W ramach tej inicjatywy już 9 i 10 marca Caritas Polska we współpracy ze swoimi regionalnymi oddziałami, zorganizuje zbiórkę żywności w wybranych hiper- i supermarketach Carrefour.

Eko-Inspiracja 2017 dla Carrefour Polska

Carrefour Polska został laureatem konkursu „Eko-Inspiracja 2017”. Sieć zwyciężyła w kategorii „Firma”, zdobywając najwięcej głosów internautów. Carrefour od wielu lat aktywnie angażuje się w działania na rzecz zrównoważonego rozwoju i poszanowania środowiska naturalnego w Polsce. Sieć podejmuje m.in. wiele działań związanych z walką z marnotrawieniem żywności i ochroną bioróżnorodności.

„Samo Zdrowie” w Carrefour

Carrefour przygotował atrakcyjną ofertę na produkty zdrowe i ekologiczne. Sieć, chcąc zwiększyć ich dostępność dla polskiego klienta, objęła prawie 100 artykułów z nowego katalogu Gwarancją Najniższej Ceny. Atrakcyjna promocja dotyczy wybranych produktów ze „Zdrowej Półki Carrefour”, która cieszy się dużą popularnością. Zwiększanie asortymentu zdrowych produktów oferowanych przez sieć w przystępniej cenie jest kolejnym działaniem w ramach kampanii „Z miłości do Zdrowia”.

Nowoczesny tor kartingowy w Galerii Morena otwarty!

Kartcenter, który w gdańskiej Galerii Morena zajął ponad 2 000 mkw. powierzchni, to pierwszy tor kartingowy w Polsce, na którym zastosowano nowoczesne podłoże PGKart Design. W piątek 23 lutego br. do dyspozycji amatorów szybkich wyścigów oddane zostały również najnowsze modele elektrycznych pojazdów.

Zimowa atrakcja przyciągnęła klientów!

Lodowisko, jakie z początkiem roku otwarto na tarasie zewnętrznym gdańskiej Galerii Morena, spotkało się z ogromnym zainteresowaniem klientów obiektu. Z bezpłatnej zabawy skorzystało już blisko 5,5 tysiąca osób. Sukces ślizgawki wpłynął pozytywnie także na wyniki samej galerii.

Carrefour promuje zdrowie w centrach handlowych

Carrefour Polska, właściciel i zarządca sieci centrów handlowych, zachęca klientów do troski o zdrowie. Podczas szeregu różnorodnych spotkań edukacyjnych zaplanowanych w bieżącym roku, klienci dowiedzą się między innymi, jak zapobiegać chorobom serca czy zadbać o higienę jamy ustnej najmłodszych.

Carrefour trzykrotnie nagrodzony!

W konkursie CEE Retail Awards Carrefour Polska zdobył aż 3 wyróżnienia. Środowisko branżowe doceniło sieć handlową w kategoriach Retailer of the Year oraz Innovation of the Year, zaś Ewie Karskiej – Dyrektor Galerii Handlowych Carrefour – przyznało tytuł Shopping Center Director of the Year. Nagrody wręczono podczas uroczystej gali w czwartek 8 lutego.

Wzór na Genialną Promocję w Carrefour Polska

Już dzisiaj w hiper- i supermarketach sieci rozpoczyna się „Wzór na Genialną Promocję”, kampania zainicjowana w ubiegłym roku. Klienci będą mieli okazję kupić 40 produktów spożywczych, świeżych, przemysłowych i sezonowych, przecenionych nawet do 60%. Promocja potrwa do 26 lutego.

Centra handlowe Carrefour odnotowują sukcesy!

W 2017 roku centra handlowe należące do Carrefour Polska odnotowały bardzo dobre wyniki odwiedzalności. Najlepsze wskaźniki od początku roku zanotowano w gdańskiej Galeria Morena oraz zielonogórskim Centrum Handlowym Dąbrówka. Potencjał obiektów sieci dostrzegają również najemcy.

Carrefour Polska Złotym Sponsorem III Narodowego Kongresu Żywieniowego Instytutu Żywności i Żywienia

Carrefour Polska został sponsorem III Narodowego Kongresu Żywieniowego, organizowanego przez Instytut Żywności i Żywienia. Tegoroczna edycja, która odbędzie się 26 i 27 stycznia na Stadionie Narodowym w całości będzie poświęcona zagadnieniom dotyczącym odżywiania, a także aktywności fizycznej osób starszych. Zaangażowanie w wydarzenie to kolejny element realizowanej od 2014 roku kampanii „Z miłości do Zdrowia”.

M-commerce z dostawą zakupów spożywczych tego samego dnia w Carrefour

Klienci Carrefour Polska mogą już robić zakupy za pomocą aplikacji Mój Carrefour. Zamówienie złożone w ten sposób zostanie dostarczone tego samego dnia. Firma udostępniła także nową formę odbioru zakupów – Carrefour Drive – specjalnie dla zmotoryzowanych klientów. W ten sposób firma realizuje ambicję wzmocnienia swojej pozycji na rynku spożywczych zakupów internetowych.

Moc korzyści z kartą płatniczą Carrefour

Od 2 stycznia br. Carrefour Polska wprowadził dla swoich klientów nowy wachlarz usług finansowych dzięki współpracy z Bankiem BGŻ BNP Paribas. Klienci mogą składać wnioski o kartę kredytową Carrefour Mastercard i korzystać z bankowości internetowej Pl@net Carrefour.

„CARREFOUR 2022”: NOWE AMBICJE GRUPY

Grupa Carrefour przedstawia dziś swój plan strategiczny „Carrefour 2022”, dostosowując swój model działalności i struktury organizacyjne, aby zostać światowym liderem transformacji żywieniowej.

Produkty marki własnej Carrefour ze znakiem FSC

W sklepach Carrefour dostępne są już pierwsze produkty marki własnej ze znakiem certyfikatu FSC® (FSC® N002747), który informuje, że dane artykuły zostały wytworzone zgodnie z zasadami odpowiedzialnej gospodarki leśnej. Wprowadzenie przez Carrefour Polska takich produktów do oferty sklepów wpisuje się w realizację strategii CSR Grupy Carrefour.

„Zdrowie na talerzu” w najnowszym katalogu Carrefour

Carrefour od 2014 roku realizuje kampanię „Z miłości do Zdrowia”, która ma na celu m.in. zachęcenie klientów, partnerów biznesowych i pracowników sieci do podejmowania właściwych wyborów żywieniowych. W ramach kampanii Carrefour przygotował specjalny katalog „Zdrowie na talerzu”. Klienci znajdą w nim nie tylko szeroką ofertę zdrowych produktów, ale także porady dyplomowanego dietetyka i inspiracje do stworzenia zbilansowanych posiłków. Oferta handlowa ważna jest od 17 stycznia do 5 lutego.

Carrefour rozszerza gamę produktów ze znakowaniem SENS

Carrefour Polska rozszerza gamę produktów oznakowanych Uproszczonym Systemem Znakowania Wartością Odżywczą (SENS). W styczniu 2018 roku w sklepach Carrefour pojawi się blisko 30 nowych artykułów z tym oznaczeniem.