Carrefour Polska sponsorem głównym miasteczka kolarskiego Roadshow w Zgorzelcu

Carrefour Polska został sponsorem głównym cyklu wydarzeń kolarskich Roadshow. Najbliższe wydarzenie odbędzie się w ostatni weekend maja w Zgorzelcu, na parkingu przed Galerią Słowiańską. Sport, edukacja i zabawa, wyjątkowe Muzeum Tour de Pologne oraz „weekend zniżek” to główne atrakcje, jakie czekają na odwiedzających.

„Porozmawiajmy o jakości” w Carrefour Arkadia

Carrefour rozpoczyna spotkania z klientami pod nazwą „Porozmawiajmy o jakości”. Pierwsze z nich odbędzie się już w najbliższy czwartek 17 maja, w godzinach 10:00-16:00 w hipermarkecie Carrefour Arkadia. Osoby, które odwiedzą sklep Carrefour, będą mogły skorzystać m.in. z profesjonalnych porad dietetycznych. Eksperci sieci zaprezentują także Uproszczony System Znakowania Wartością Odżywczą SENS, którego oznaczenia znajdują się na wybranych produktach marek własnych oraz na wyłączność Carrefour.

Galeria Gryf wzmacnia ofertę handlową

Powoli dobiega końca remodeling szczecińskiej Galerii Gryf, a oferta handlowa obiektu jest konsekwentnie rozwijana. W kwietniu wzmocniła ją marka Pepco. Popularny market odzieżowo-przemysłowy zajął lokal o powierzchni ponad 570 mkw.

Warszawskie Targi Książki: Carrefour zaprezentuje cyfrową ofertę książek i zaprosi wydawców do współpracy w kanale online

Na 9. Warszawskich Targach Książki, których Gościem Specjalnym jest Francja, już po raz czwarty zagości firma Carrefour Polska. W tym roku, pod hasłem „Cyfrowy Carrefour”, sieć zaprezentuje swoją nową ofertę książek dostępnych online w ramach konceptu marketplace na platformie Carrefour.pl. ...

Galeria Zielone Wzgórze z nową restauracją

Do portfolio najemców centrów handlowych zarządzanych przez Carrefour Polska dołączyła sieć restauracji Silver Dragon. Swój pierwszy lokal marka otworzyła z początkiem kwietnia w białostockiej Galerii Zielone Wzgórze.

Carrefour Polska partnerem koncertu Orchestre d’Auvergne w Krakowie i Lusławicach

Carrefour Polska został partnerem wyjątkowych koncertów muzycznych francuskiej Orchestre d’Auvergne, które odbędą się w Centrum Muzyki im. Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach (5 maja) i w Filharmonii im. Karola Szymanowskiego w Krakowie (6 maja). To część pierwszego tournée muzyków w Polsce. Carrefour zaangażował się we wsparcie tego ciekawego wydarzenia kulturalnego w ramach strategicznego partnerstwa z Instytutem Francuskim.

Carrefour Polska partnerem koncertu Orchestre d’Auvergne w Katowicach

Carrefour Polska został partnerem wyjątkowego koncertu francuskiej Orchestre d’Auvergne, który odbędzie się 4 maja w budynku NOSPR w Katowicach. Muzycy wystąpią dla śląskiej publiczności po raz pierwszy. Carrefour zaangażował się we wsparcie tego ciekawego wydarzenia kulturalnego w ramach strategicznego partnerstwa z Instytutem Francuskim.

Sizeer w portfolio Carrefour Polska

Marka Sizeer wzbogaciła ofertę modową Galerii Zdrój. To pierwszy salon marki w portfolio najemców centrów handlowych zarządzanych przez Carrefour Polska, a także jej debiut w Jastrzębiu-Zdroju.

Rossmann najemcą Galerii Głogów

Do grona najemców Galerii Głogów dołączyła marka Rossmann. Popularny supermarket drogeryjny zajął lokal o powierzchni ponad 400 mkw. Za komercjalizację obiektu odpowiada Carrefour Polska – właściciel i zarządca galerii handlowej.

Carrefour Polska sponsorem głównym miasteczka kolarskiego Roadshow w Grudziądzu

Carrefour Polska został sponsorem głównym cyklu wydarzeń kolarskich Roadshow. Najbliższe wydarzenie odbędzie się w pierwszy weekend maja w Grudziądzu, na parkingu przed Galerią Grudziądzką. Sport, edukacja i zabawa, wyjątkowe Muzeum Tour de Pologne oraz „weekend zniżek” to główne atrakcje, jakie czekają na odwiedzających.

Carrefour ponownie laureatem konkursu Firma Dobrze Widziana

26 kwietnia w siedzibie Business Centre Club w Warszawie ogłoszono wyniki konkursu „Firma Dobrze Widziana”. W gronie laureatów znalazł się Carrefour Polska, który już po raz kolejny został doceniony za działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu.

Nowy supermarket Carrefour w Galerii Kaskada

25 kwietnia br. Carrefour otworzy w Szczecinie supermarket z segmentu premium. Sklep zlokalizowany w Galerii Kaskada zaoferuje prawie 20 tysięcy produktów oraz nowoczesne rozwiązania handlowe.

Carrefour Polska po raz pierwszy podpisał kontrakty farmerskie z polskimi rolnikami

Carrefour Polska podpisał 24 kwietnia br. specjalne kontrakty farmerskie z siedmioma polskimi producentami warzyw i owoców. Jest to ważny element wdrażania strategii Transformacji Żywieniowej przez Carrefour. Umowy zagwarantują wysoką jakość warzyw i owoców dla klientów sieci oraz stabilność współpracy dla obu stron.

W weekendy klienci Carrefour płacą 10% mniej

Carrefour Polska przygotował dla swoich klientów ogólnopolską, weekendową akcję promocyjną. Aby z niej skorzystać wystarczy pobrać aplikację mobilną Mój Carrefour. Dzięki niej, od piątku do niedzieli, klienci wszystkich hiper- i supermarketów sieci w Polsce otrzymają 10% zniżki na swoje zakupy.

Carrefour Polska sponsorem głównym miasteczka kolarskiego Roadshow w Krakowie

Carrefour Polska został sponsorem głównym cyklu wydarzeń kolarskich Roadshow. Pierwsze z nich odbędzie się w ostatni weekend kwietnia w Krakowie, na parkingu przed Parkiem Handlowym Zakopianka. Sport, edukacja i zabawa, wyjątkowe Muzeum Tour de Pologne oraz „weekend zniżek” to główne atrakcje, jakie czekają na odwiedzających.

„Odbierz sadzonkę!” w Carrefour Wileńska

Z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi Carrefour we współpracy z SUEZ Polska przygotował dla swoich klientów specjalną ekologiczną inicjatywę. Osoby, które w najbliższą sobotę tj. 21 kwietnia, w godzinach 10.00-15.00 przyniosą do hipermarketu Carrefour Wileńska makulaturę otrzymają za darmo sadzonkę drzewka lub ozdobnej rośliny doniczkowej.

Supermarkety Carrefour – nowa oferta dla franczyzobiorców

18 kwietnia br. Carrefour otwiera w Tuchowie czwarty supermarket franczyzowy, który jest elementem nowej oferty dla franczyzobiorców. W sklepie zastosowano wiele rozwiązań z supermarketów własnych sieci.

Do końca kwietnia darmowa dostawa wybranych produktów na Carrefour.pl

Carrefour Polska przygotował specjalną ofertę dla kupujących na platformie sprzedażowej Carrefour.pl. Do 30 kwietnia klienci mogą skorzystać z darmowej dostawy szerokiego portfolio wybranych produktów niespożywczych spośród wszystkich dostępnych na stronie kategorii.

Ekonomia współpracy, blockchain – innowacje Carrefour w CSR

W trakcie 7. Targów CSR Forum Odpowiedzialnego Biznesu Carrefour przygotował panel ekspercki „Ekonomia współpracy, blockchain – innowacje w CSR”, podczas którego przedstawił innowacyjne praktyki Grupy Carrefour z zakresu zrównoważonego rozwoju. W trakcie targów ogłoszono również raport „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2017. Dobre praktyki”. W tej prestiżowej publikacji znalazło się aż 40 dobrych praktyk Carrefour Polska, najwięcej spośród wszystkich firm, których inicjatywy CSR można znaleźć w raporcie.

Carrefour został ponownie sponsorem maratonu w Gdańsku

Carrefour po raz drugi został sponsorem Gdańsk Maratonu, którego 4 edycja odbędzie się już w najbliższy weekend. Działanie jest elementem realizowanej od 2014 roku kampanii „Z miłości do Zdrowia”, która ma na celu między innymi popularyzowanie zdrowego stylu życia wśród klientów i pracowników sieci.