Jesteś tym co jesz – Carrefour upowszechnia ofertę produktów BIO

Carrefour aktywnie pomaga w zmianie nawyków żywieniowych. Sieć sukcesywnie dąży do demokratyzacji produktów ekologicznych poprzez gwarancję najniżej ceny, zwiększenie ich dostępności oraz różnorodności oferowanego asortymentu. ...

Carrefour Polska rozwija omnichannel i personalizuje ofertę handlową

Carrefour Polska rozwija sprzedaż w modelu omnichannel wdrażając w swoich kanałach cyfrowych oraz sklepach stacjonarnych rozwiązania z zakresu sztucznej inteligencji. Inwestycja w nowe technologie pozwoli sieci na indywidualne dopasowywanie oferty do klientów, co poprawi doświadczenia konsumentów zwiększając komfort, szybkość i wygodę całego procesu zakupowego.

Carrefour wspiera 11. Półmaraton Bytomski

Już w najbliższą sobotę (14 września) wystartuje 11. PKO Półmaraton Bytomski. To największa impreza biegowa w mieście i jedna z największych w południowej Polsce. Z myślą o promocji aktywnego stylu życia, półmaraton wspiera Carrefour Polska.

Carrefour nawiązuje współpracę z Total i przyspiesza ekspansję sklepów franczyzowych na rynku stacji paliw

Carrefour Polska nawiązał współpracę z kolejnym dużym międzynarodowym graczem obecnym na polskim rynku stacji paliw, firmą Total Polska. Partnerzy będą współpracować przy otwarciach franczyzowych sklepów Carrefour Express Convenience na stacjach paliw marki Total w całej Polsce. ...

Carrefour rozbuduje Sonata Park w Sochaczewie

Carrefour Polska, właściciel i zarządca Sonata Park w Sochaczewie, podjął decyzję o rozpoczęciu rozbudowy liczącego obecnie ponad 11.000 m.kw. obiektu. Pierwsze prace oraz proces komercjalizacji nowej części galerii ruszą jeszcze w tym roku. ...

Carrefour wprowadza pionierski system poleceń do swojego e-sklepu spożywczego

Carrefour kontynuuje rozwój e-grocery i jako pierwsza duża sieć handlowa w Polsce wprowadza do swojego e-sklepu spożywczego system poleceń „Poleceni”. Dzięki programowi kupujący i polecający mogą korzystać z dużych rabatów na zakupy.

Udany powrót do szkoły w Białymstoku

Carrefour Polska zaprasza mieszkańców Białegostoku i okolic na wydarzenie „Powrót do szkoły na wesoło”, które odbędzie się 7 września w Galerii Zielone Wzgórze. Na uczniów i rodziców czeka wiele atrakcji oraz ciekawych zajęć, które ułatwią dzieciom pożegnanie wakacji i umilą rozpoczęcie nauki w nowym roku szkolnym.

Carrefour wprowadza „ciche godziny” do sklepów w Warszawie

Z myślą o zwiększeniu komfortu klientów z zaburzeniami ze spektrum autyzmu oraz nadwrażliwością sensoryczną, Carrefour Polska wprowadza „ciche godziny” do wybranych sklepów w Warszawie. Rozwiązanie wypracowane przy współpracy z fundacjami: SYNAPSIS oraz Kultury bez Barier będzie testowane od 2 września.

Oficjalna prezentacja hokeistów JKH GKS Jastrzębie w Galerii Zdrój

Galeria Zdrój, której właścicielem jest Carrefour Polska, zaprasza wszystkich kibiców na oficjalną prezentację drużyn JKH GKS Jastrzębie. Odbędzie się ona już w najbliższą sobotę 31 sierpnia w centrum handlowym przy ul. Podhalańskiej 26. Początek imprezy zaplanowano na godzinę 15:00

Carrefour Polska zaprasza na Festiwal Smaków Food Trucków

Ponad 20 food trucków zaoferuje swoje dania w ramach Festiwalu Smaków Food Trucków, który odbędzie się już w najbliższy weekend 24-25 sierpnia na parkingu przed CH Olsztyn. Amatorzy smacznej kuchni i poszukiwacze nowych smaków będą mieli okazję skosztować specjałów z różnych stron świata w jednym miejscu. Oprócz szerokiej oferty dań na gości czekają pokazy kulinarne, strefa relaksu i rozrywki a także liczne atrakcje dla rodzin z dziećmi.

Carrefour inwestuje w rozwój franczyzy we wszystkich formatach

W II kwartale 2019 r. Carrefour Polska otworzył 30 nowych sklepów franczyzowych o łącznej powierzchni ponad 2,5 tys. m2. Dwie trzecie z nich zostało otwartych pod szyldem Carrefour Express, pozostałe – pod szyldem GLOBI. Ekspansja sieci dotyczy wszystkich formatów, zarówno osiedlowych, jak i przy stacjach paliw.

W Carrefour nie kupisz już jaj od kur z chowu klatkowego pod marką własną

Carrefour Polska skutecznie realizuje swoje zobowiązanie dotyczące wycofania ze sprzedaży jajek od kur z chowu klatkowego. Sieć całkowicie zaprzestała sprzedaży, tzw. jaj „trójek” w ofercie marki własnej. Działanie to jest kolejną z konkretnych inicjatyw strategii transformacji żywieniowej oraz programu Act For Food realizowanych przez Carrefour na polskim rynku.

Prezes Carrefour Polska poprowadzi drużynę kolarską podczas Tour de Pologne Amatorów

Carrefour Cycling Team w silnym składzie wystartuje w Tour de Pologne Amatorów, które odbędzie się 9 sierpnia w Bukowinie Tatrzańskiej. Udział pracowników sieci w wyścigu wpisuje się w działania firmy związane z realizacją strategii transformacji żywieniowej i promocją aktywnego stylu życia.

Carrefour prowadzi zajęcia dla najmłodszych w Szczecinie w ramach Dziecięcej Akademii Rozwoju

Hipermarket Carrefour w Szczecinie włącza się w zajęcia Dziecięcej Akademii Rozwoju, które odbędą się 6 sierpnia w Domu Kultury Słowianin. Dzieci uczestniczące w zajęciach od przedstawicieli Carrefour dowiedzą się m.in. jak odróżnić produkty ekologiczne od konwencjonalnych i dlaczego warto uwzględnić je w naszej diecie.

Carrefour otwiera hotele na dachu wrocławskiego hipermarketu… dla pszczół

Z początkiem sierpnia Carrefour Polska otworzył we Wrocławiu hotele dla pszczół. Pojawiły się one na dachu hipermarketu przy ul. Gen. Hallera 52. To pierwsze schronienia dla tych pożytecznych owadów zamontowane przez sieć w mieście. Budowa „Pszczelich Hoteli” to inicjatywa Carrefour Polska w ramach globalnej strategii CSR firmy.

Startuje „Wyścig Pokoleń” - 76. Tour de Pologne z Carrefour

Ponad 1000 km trasy do przejechania, najlepsze kolarskie drużyny świata wraz z Rafałem Majką na czele, oraz 7 dni pełnych sportowych emocji. Tak w wielkim skrócie zapowiada się 76. Tour de Pologne, który wystartuje już w najbliższą sobotę (3 sierpnia). Ekipa Carrefour – sponsora głównego wyścigu – będzie wspierać zawodników i kibiców na wszystkich etapach zmagań oraz zaprosi ich do skorzystania z rowerowych atrakcji.

Samochodowe kino letnie w Galerii Śląskiej w Rybniku przez cały sierpień

Kolejny już miesiąc mieszkańcy Rybnika i okolic mogą skorzystać z bezpłatnych seansów filmowych na parkingu centrum handlowego Galeria Śląska w Rybniku. Wakacyjna atrakcja będzie dostępna dla klientów we wszystkie soboty do końca sierpnia.

Samochodowe kino letnie w Galerii Grudziądzkiej w cztery piątki sierpnia

Kolejny już miesiąc mieszkańcy Grudziądza i okolic mogą skorzystać z bezpłatnych seansów filmowych na parkingu centrum handlowego Galeria Grudziądzka. Wakacyjna atrakcja będzie dostępna dla klientów w cztery pierwsze piątki sierpnia.

Samochodowe kino letnie w Galerii Gryf w Szczecinie w cztery soboty sierpnia

Już w najbliższą sobotę rozpocznie się cykl bezpłatnych seansów filmowych na parkingu Galerii Gryf w Szczecinie należącej do Carrefour Polska. Wakacyjna atrakcja będzie dostępna dla klientów od 3 do 24 sierpnia. Wśród filmów m.in. nagrodzony czterema Oscarami obraz „Bohemian Rhapsody”.

Sam zeskanujesz produkty w osiedlowym sklepiku – Carrefour wprowadza kasy samoobsługowe do kolejnych placówek

Carrefour Polska rozwija projekt mini kas samoobsługowych w swoich sklepach formatu convenience. Sieć wprowadziła nowe kasy do kolejnych 20 sklepów franczyzowych w Warszawie, Gdańsku i Krakowie. To innowacyjne rozwiązanie pozwala zapewnić klientom szybkie i wygodne zakupy, a dla franczyzobiorców i ajentów sieci stanowi znaczące wsparcie w zakresie efektywnego zarządzania sklepem.