2015

Nowe marki w CH Carrefour w Olsztynie

Carrefour kontynuuje proces rekomercjalizacji swojego centrum handlowego w Olsztynie. Do grona najemców tego zmodernizowanego w połowie roku obiektu, dołączyły właśnie kolejne nowe marki: Quiosque oraz Yves Le Grand.

Klienci Carrefour poczuli moc przed Świętami. Ponad 7,5 miliona pakietów kart kolekcjonerskich Star Wars rozdanych

Od początku grudnia we wszystkich hiper- i supermarketach Carrefour w Polsce trwa kampania marketingowa związana z premierą filmu Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy. Do dnia dzisiejszego, czyli dnia premiery tego długo oczekiwanego filmu, klienci Carrefour odebrali już ponad 7,5 miliona pakietów kart kolekcjonerskich Star Wars oraz kupili ponad 60.000 sztuk licencjonowanego albumu do ich zbierania.

Carrefour rozpoczyna sprzedaż przez Internet

Carrefour uruchomił w Polsce sklep internetowy eCarrefour.pl. Nowa platforma oferuje klientom szeroką gamę nowoczesnego sprzętu RTV i AGD oraz szybkie i wygodne zakupy

Carrefour rozwija model ajencyjny

Carrefour Polska, rozumiejąc potrzeby rynku, rozwija nowy model współpracy dostosowany do oczekiwań partnerów – ajencję sklepu convenience.

Galeria Grudziądzka gotowa. Carrefour zakończył remodeling kolejnego centrum handlowego w Polsce

Carrefour zakończył kompleksową modernizację Galerii Grudziądzkiej – kolejnej galerii handlowej ze swojego portfolio. Na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy, Spółka poddała remodelingowi łącznie 9 centrów handlowych oraz kilkadziesiąt hiper- i supermarketów, potwierdzając tym samym wysoką dynamikę inwestycyjną na polskim rynku.

Smak Kariery - Carrefour aktywnie wspiera rozwój osobisty pracowników

Zapotrzebowanie na wykwalifikowanych rzeźników-wędliniarzy oraz piekarzy i cukierników na regionalnych rynkach pracy w Polsce jest bardzo duże. Carrefour Polska, chcąc zapewnić klientom sieci najwyższą jakość obsługi, prowadzi program certyfikacji swoich pracowników i organizuje kursy zawodowe w stworzonym m.in. do tego celu centrum szkoleniowo-rozwojowym Smak Kariery. Kompleksowo przygotowani przez firmę pracownicy przystępują do egzaminów czeladniczych.

Carrefour Polska z nagrodą im. Jacka Kuronia

Carrefour Polska został Darczyńcą Roku Banków Żywności. Nagroda, która od 2005 roku nosi imię Jacka Kuronia, ma na celu wyróżnienie przedsiębiorstw, które wspierają Federację Polskich Banków Żywności w bieżącej działalności. Statuetkę, wręczoną podczas Spotkań Warszawskich na Zamku Królewskim w Warszawie, odebrał prezes firmy Guillaume de Colonges.

Koncept sklepu convenience Carrefour Express laureatem konkursu Best Shop Concept

Koncept sklepu convenience Carrefour Express Plac Bankowy w Warszawie, został uhonorowany tytułem Best Shop Concept w kategorii convenience. Nagrodę, przyznawaną przez wydawcę magazynu Perfect Store, w imieniu firmy, odebrał Marek Lipka, Dyrektor ds. franczyzy i sklepów convenience.

Ronan Martin podsumowuje trzy kwartały inwestycji Carrefour Polska w 2015 roku

- Carrefour Polska na zakończenie trzeciego kwartału 2015 roku znacząco umocnił swoją pozycję na rynku. Nasze inwestycje w Polsce są przykładem skutecznej realizacji multiformatowej strategii ekspansji, której celem jest nie tylko zaoferowanie nowoczesnej i atrakcyjnej przestrzeni zakupowej, ale także skoncentrowaniu się na oczekiwaniach klientów zarówno w kontekście cen, oferty jak również przyjemności z dokonywanych zakupów.

Carrefour zakończył remodeling Galerii Śląskiej w Rybniku

Carrefour kontynuuje inwestycje w modernizację i repozycjonowanie centrów handlowych w Polsce. Spółka zaprezentowała właśnie Galerię Śląską w Rybniku - 8. galerię Carrefour, która na przestrzeni ostatnich miesięcy została poddana kompleksowemu remodelingowi. Nowy wizerunek obiektu, przełożył się już na wzrost odwiedzalności oraz zwiększone zainteresowanie najemców tą inwestycją.

Dynamiczny wzrost liczby sklepów franczyzowych Carrefour

Carrefour Polska utrzymuje założone tempo rozwoju sieci convenience na rok 2015. Na koniec września liczba otwartych w tym roku sklepów franczyzowych Carrefour w całej Polsce wyniosła blisko 90. Nowe sklepy w formatach: Express convenience, Express minimarket i Globi, zyskują nową aranżację i poszerzony asortyment produktów.

Carrefour wyróżnił dostawców marki własnej za działania na rzecz ochrony klimatu – Autodiagnostyk 2015

Carrefour Polska po raz piąty nagrodził swoich dostawców marki własnej za ich osiągnięcia na polu biznesu odpowiedzialnego społecznie. Wyróżnienia wręczono 22 października, odebrało je 5 firm, dla których ochrona środowiska stanowi ważny element strategii firmy i które podejmują zobowiązania zapobiegające zmianom klimatu. Nagrodzone firmy zostały najwyżej ocenione przez jury tegorocznej kampanii Autodiagnostyk - „Wielkie wyzwanie dla dostawców w zakresie ochrony klimatu”.

Carrefour finalizuje pierwszą fazę przebudowy Galerii Zdrój. Nowy sklep marki Diverse otwarty

Do końca bieżącego roku w Jastrzębiu Zdroju zakończy się pierwszy etap remodelingu wnętrza Galerii Zdrój, a już teraz klienci tego centrum handlowego mogą zrobić zakupy w nowo otwartym salonie marki Diverse. To kolejna ze znanych marek modowych, która skorzystała z możliwości rozwoju swojej sieci, w modernizowanych galeriach należących do Carrefour.

Duże zainteresowanie projektem Metropolitan Outlet Bydgoszcz. 50% powierzchni zarezerwowanych

Carrefour przy współpracy z White Star Real Estate oraz JLL prowadzi zaawansowane rozmowy z potencjalnymi najemcami Metropolitan Outlet Bydgoszcz, wyjątkowego projektu, który pojawi się na mapie zakupowej województwa kujawsko-pomorskiego. Na chwilę obecną zarezerwowano już ok. 50% powierzchni nowego centrum wyprzedażowego.

Smak Kariery - nauka zawodu w kulinarnym laboratorium XXI wieku sieci Carrefour

Carrefour Polska otwiera centrum „Smak Kariery”, dzięki któremu pracownicy sieci oraz uczniowie szkół zawodowych zyskają innowacyjne miejsce szkoleń i praktyk realizowanych bezpośrednio u pracodawcy. Carrefour Polska uroczyście zainaugurował działalność centrum edukacyjno-konferencyjnego „Smak Kariery”. ...

Carrefour organizuje pierwsze w Polsce targi dla dostawców

W dniach 9 i 10 września, odbędą sie pierwsze Bożonarodzeniowe Targi Dostawców Carrefour. Wydarzenie, którego celem jest wypracowanie najlepszej oferty świątecznej dla klientów, zgromadzi największych partnerów handlowych Spółki, kupców i menadżerów, a także dyrektorów hipermarketów i supermarketów oraz właścicieli sklepów franczyzowych.

Nowy program lojalnościowy w sklepach Carrefour

Carrefour po raz kolejny zaskakuje swoich klientów proponując im oryginalny program lojalnościowy. Album z przepisami kulinarnymi – „Disney. Gotuj z nami!”, to skierowana do najmłodszych publikacja z popularnymi postaciami Disneya, która łączy zabawę i naukę gotowania ze zdrowym odżywianiem. ...

Rodzinny piknik Galerii Morena z Magdą Gessler

Już w najbliższą sobotę, 29 sierpnia Galeria Morena w Gdańsku, zaprasza na wielki rodzinny piknik z gwiazdą kuchni – Magdą Gessler. Dla odwiedzających przygotowano liczne atrakcje, w tym m.in.: pokazy kulinarne w wykonaniu znanej restauratorki, ściankę wspinaczkową, waterball, warsztaty z dekorowania deserów lodowych czy trampolinę Eurobungee. Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Prezydenta Miasta Gdańska.

Carrefour zachęca do aktywności fizycznej i wspiera najważniejsze biegi maratońskie w Polsce

Carrefour Polska angażuje się w sponsoring kolejnych biegów maratońskich. We wrześniu wspierać będzie dwie imprezy – 33. PKO Wrocław Maraton oraz 37. PZU Maraton Warszawski. Patronując inicjatywom sportowym, sieć zachęca pracowników i klientów do prowadzenia zdrowego stylu życia.

Carrefour przygotowuje otwarcie pierwszego outletu w Bydgoszczy

Carrefour przy współpracy z White Star Real Estate oraz JLL przygotowuje otwarcie pierwszego centrum outletowego w Bydgoszczy. Metropolitan Outlet Bydgoszcz, który w pierwszej fazie zaoferuje ponad 11.500 m. kw. GLA, powstanie z rozbudowy i remodelingu istniejącego centrum handlowego zlokalizowanego przy Al. Jana Pawła II. Proces komercjalizacji nowego obiektu już się rozpoczął. Otwarcie zaplanowano na II kwartał 2017 roku. ...