2016

Mocna końcówka roku – 25 nowych sklepów franczyzowych Carrefour w grudniu

W grudniu do sieci Carrefour w Polsce dołączyło 25 sklepów franczyzowych. Nowe placówki zostały otwarte w kilku regionach kraju, głównie w województwie lubelskim i na Mazowszu. Większość otwartych sklepów to sklepy Carrefour Express mini market pod zielonym logo.

Carrefour otworzył w Izabelinie nowy supermarket w segmencie miejskim

Nowo otwarty sklep w Izabelinie reprezentuje tzw. koncept urban, który charakteryzuje się szeroką i różnorodną ofertą produktów świeżych, jak również artykułami prozdrowotnymi, naturalnymi oraz produktami z asortymentu kuchni świata. Nowa placówka o powierzchni 600 mkw jest w Izabelinie największym sklepem, z najszerszym asortymentem i jednocześnie 12. supermarketem otwartym przez Carrefour w tym roku.

Carrefour Polska z certyfikatem HR Najwyższej Jakości

Podczas gali HR Awards Ceremony, firma Carrefour Polska po raz trzeci została wyróżniona certyfikatem HR Najwyższej Jakości, tym razem w kategorii „Dialog międzypokoleniowy w zarządzaniu różnorodnością”. Jury doceniło działania firmy na rzecz budowania dialogu w procesie podnoszenia kwalifikacji obecnych i przyszłych menedżerów.

Co znajdą dzieci pod choinką w 2016 roku?

Początek grudnia tradycyjnie wiążę się ze wzrostem sprzedaży artykułów sezonowych związanych ze świątecznym okresem pod koniec roku, a szczególnie tych kupowanych jako prezenty z okazji Mikołajek i świąt Bożego Narodzenia. Niezmiennie największą popularnością cieszą się zabawki dla najmłodszych i nieco starszych dzieci.

Sklepy Carrefour dołączają do zbiórki Caritas "Tak, POMAGAM"

Organizowana przez Caritas zbiórka żywności „Tak, POMAGAM” odbędzie się już w najbliższy weekend. Do akcji przystąpiło prawie 50 sklepów Carrefour Polska – zarówno hipermarketów, jak i supermarketów.

11 nowych sklepów convenience Carrefour otwartych w listopadzie

Sieć sklepów Carrefour powiększyła się w listopadzie bieżącego roku o łącznie 11 nowych sklepów convenience. Sklepy zostały otwarte w kilku regionach kraju.

Carrefour otworzył czwarty supermarket premium w Polsce, tym razem w Radomiu

Carrefour Polska kontynuuje rozwój sieci supermarketów w segmencie premium, wychodząc z kolejnym otwarciem poza rynek aglomeracji warszawskiej. Nowy supermarket Carrefour, który został otwarty 30 listopada b.r. w Galerii Słonecznej, oferuje mieszkańcom Radomia szeroki asortyment produktów, wśród których znajdą się wyroby z własnej wędzarni i piekarni, produkty od lokalnych i regionalnych dostawców oraz artykuły o wysokich walorach zdrowotnych.

Gruszki wzbogacają linię produktów Jakość z Natury Carrefour

Klienci sklepów Carrefour Polska mogą już kupić gruszki starannie wyselekcjonowanej odmiany konferencja, których producentem jest wieloletni dostawca, współpracujący z Carrefour od 1998 r. - Pan Piotr Korczak. To kolejna, po pomidorach, wprowadzona w tym roku nowość w asortymencie Jakość z Natury Carrefour.

Świąteczna Zbiórka Żywności w sklepach Carrefour

Blisko 100 sklepów Carrefour Polska dołączyło do Świątecznej Zbiórki Żywności, organizowanej przez Banki Żywności. Już w najbliższy weekend, zarówno hipermarkety, jak i supermarkety sieci Carrefour z całej Polski wezmą udział w akcji przekazywania żywności osobom najbardziej potrzebującym.

Carrefour przyspiesza z inwestycjami w formacie supermarketów. 12 nowych otwarć i 14 modernizacji w 2016 r.

Carrefour kontynuuje dynamiczne inwestycje w rozwój i modernizację swojego portfela supermarketów. Od stycznia br., sieć otworzyła w Polsce 10 nowych sklepów, wprowadziła dwa nowe koncepty: premium oraz urban, a także przeprowadziła 14 remodellingów istniejących placówek. Do końca roku, Carrefour planuje otwarcie kolejnych 2 nowych sklepów w tym formacie.

Usługa click&collect sklepu eCarrefour.pl jest dostępna we wszystkich hipermarketach sieci

Usługa click&collect, rozwijana w internetowym sklepie eCarrefour.pl, jest już dostępna w całej Polsce. Klienci mogą odbierać zamówione online produkty niespożywcze w 86. hipermarketach Carrefour.

Płatności mobilne Android Pay w sklepach Carrefour

Klienci wszystkich sklepów pod szyldem Carrefour w Polsce mogą dokonywać płatności za pomocą aplikacji mobilnej Android Pay™. To nowoczesne rozwiązanie umożliwia łatwe i szybkie zakupy przy użyciu smartfona.

Dzień Kasjera w Carrefour

14 listopada w Grupie Carrefour na całym świecie obchodzony jest Dzień Kasjera. Z tej okazji w hiper- i supermarketach Carrefour w Polsce organizowane są liczne lokalne atrakcje. Carrefour prowadzi nieustanne działania na rzecz docenienia kasjerów i stałego usprawniania warunków ich pracy.

Galeria Morena z aplikacją mobilną

Od połowy listopada klienci gdańskiej Galerii Morena mogą pobierać aplikację mobilną dedykowaną dla tej galerii handlowej. Aplikacja ułatwi, między innymi, poruszanie się po centrum, wyszukiwanie aktualnych promocji czy zapisywanie ulubionych produktów. Dodatkowo, użytkownicy wezmą udział w specjalnym konkursie „Santa Comes Early”, w którym do wygrania jest ponad 100 nagród.

Autodiagnostyk 2016 – Carrefour wyróżnił dostawców marki własnej za przeciwdziałanie marnowaniu żywności

Carrefour Polska po raz szósty nagrodził dostawców marki własnej za aktywne działania na rzecz społecznej odpowiedzialności biznesu. Tegoroczna kampania skupiała się na ograniczaniu marnotrawstwa żywności. Wyróżnione zostały trzy firmy, których inicjatywy i projekty przyczyniają się do przeciwdziałania marnotrawstwa żywności.

Dzień Różnorodności w Grupie Carrefour

W piątek, 28 października, Grupa Carrefour na całym świecie obchodzi Dzień Różnorodności. Grupa Carrefour prowadzi działania na rzecz równego traktowania, a także zwalczania wykluczenia i dyskryminacji. Na całym świecie firma wspiera rozwój swoich pracowników walcząc ze stereotypami, a także dąży do wyszukiwania i wspierania talentów oraz integracji na wszystkich płaszczyznach.

Carrefour wprowadza produkty spożywcze do oferty sklepu internetowego eCarrefour.pl

Asortyment sklepu internetowego eCarrefour.pl został rozbudowany o ofertę produktów spożywczych. eCarrefour.pl zaoferuje 12 000 artykułów z kategorii FMCG. Zakupy o wartości powyżej 100 zł są dostarczane do klientów za darmo.

Prawie 400 000 pobrań od premiery nowej wersji aplikacji Mój Carrefour

W dwa miesiące po udostępnieniu nowej wersji aplikacji mobilnej Mój Carrefour została ona pobrana już prawie 400 000 razy. W ciągu pierwszego miesiąca liczba dotychczasowych pobrań uległa podwojeniu.

57 hipermarketów objętych usługą click&collect sklepu eCarrefour.pl

System click&collect w internetowym sklepie eCarrefour.pl został rozbudowany o kolejnych 18 sklepów w 17 miastach. Już 2/3 hipermarketów Carrefour udostępnia możliwość odbioru produktów niespożywczych zamówionych online.

Centrum Handlowe w Łodzi dołącza do odnowionych obiektów Carrefour

Centrum Handlowe Carrefour, zlokalizowane w Łodzi przy ul. Bandurskiego 49, przeszło kompleksowy remodeling połączony z rekomercjalizacją. To kolejna ukończona inwestycja zrealizowana przez firmę w Polsce w 2016.