2019

Nowy supermarket Carrefour w Kątach Wrocławskich

Carrefour sukcesywnie rozwija sieć sklepów w Polsce i otwiera kolejny supermarket franczyzowy. Najnowszy sklep w Kątach Wrocławskich powstał w nowoczesnym kompleksie „Port Kąty”, w którym oprócz marketu Carrefour znajduje się stacja Shell, restauracja oraz wielkopowierzchniowy parking. ...

Ludzie ludziom…i środowisku – wyjątkowe partnerstwo Gminy Izabelin i firmy Carrefour Polska

Przeciwdziałanie marnotrawstwu, propagowanie idei less waste, odpowiedzialne gospodarowanie produktami i surowcami – to cele, które przyświecają współpracy Gminy Izabelin i Carrefour Polska. Inauguracją partnerstwa jest lodówka do dzielenia się żywnością, którą od dzisiaj (23.12) można znaleźć przed supermarketem sieci w Izabelinie.

Zostań świętym Mikołajem z Galerią Kalisz

Galeria Kalisz daje klientom możliwość wsparcia podopiecznych domu dziecka w Kaliszu. W najbliższy weekend, pod specjalną choinką będą czekać listy do Mikołaja, które będzie można zamienić na prezenty dla dzieci.

Zostań świętym Mikołajem z C.H. Lwowska

Centrum Handlowe Lwowska daje klientom możliwość wsparcia podopiecznych domu dziecka w Zwierzyńcu. W najbliższy weekend, pod specjalną choinką będą czekać listy do Mikołaja, które będzie można zamienić na prezenty dla dzieci.

Zostań świętym Mikołajem z Galerią Głogów

Galeria Głogów daje klientom możliwość wsparcia podopiecznych domu dziecka w Głogowie. W najbliższy weekend, pod specjalną choinką będą czekać listy do Mikołaja, które będzie można zamienić na prezenty dla dzieci.

„Tak, POMAGAM!” – sklepy Carrefour włączają się w świąteczną zbiórkę żywności Caritas

Sklepy Carrefour w całej Polsce dołączyły do ogólnopolskiej zbiórki Caritas „Tak, POMAGAM!”. W ramach tej inicjatywy 6 i 7 grudnia w hipermarketach i supermarketach sieci będzie można spotkać wolontariuszy Caritas zachęcających do wsparcia osób potrzebujących i przekazania produktów przed zbliżającymi się Świętami.

Carrefour wchodzi na Allegro: e-zakupy w Supermarkecie będą jeszcze łatwiejsze

Carrefour Polska pojawi się 8 grudnia 2019 na Allegro z ok. 3.000 produktów z kategorii Supermarket, Dziecko, Uroda.  Klienci będą mogli kupować produkty od Carrefour przez jeden wygodny koszyk Allegro z bezpłatną dostawą Allegro Smart!: kurierem lub do sieci ok 20.000 punktów odbiorów i automatów paczkowych w całej Polsce.

Carrefour otwiera w Warszawie innowacyjny sklep samoobsługowy w formacie convenience

Sieć Carrefour uruchomiła pierwszy sklep w innowacyjnym formacie samoobsługowym, który powstał w odpowiedzi na potrzeby polskiego rynku. Sklep jest zlokalizowany w Warszawie przy ul. Światowida 18 i oferuje 24 h i 7 dni w tygodniu 170 referencji, w tym produkty świeże. ...

Carrefour przyspiesza z rozwojem Supeco. Sieć otwiera w Polsce kolejny sklep o profilu dyskontowo-hurtowym

Carrefour Polska otworzył w Gostyniu (woj. wielkopolskie) trzeci w Polsce sklep pod marką Supeco. Ten nowy na polskim rynku format, to połączenie dyskontu i hurtowni, który skierowany jest do klientów indywidualnych jak również do szeroko rozumianego małego biznesu – właścicieli sklepów oraz firm z segmentu HORECA, którzy poszukują szerokiej oferty produktów wysokiej jakości...

Podaruj potrzebującym jedzenie na świąteczny stół – świąteczna zbiórka Banków Żywności w sklepach Carrefour

Blisko 80 sklepów Carrefour w całej Polsce włącza się w Świąteczną Zbiórkę Żywności Federacji Polskich Banków Żywności. W najbliższy piątek i sobotę w supermarketach i hipermarketach sieci pojawią się wolontariusze zbierający żywność dla potrzebujących.

Otwarcie pierwszego w Polsce sklepu Carrefour BIO w Warszawie

Sieć Carrefour wprowadza do Polski nowy format sklepów z certyfikowaną żywnością ekologiczną. Pierwszy w kraju sklep Carrefour BIO otwarty zostanie 15 listopada br. w Warszawie przy ulicy Marszałkowskiej 87 i będzie 900 sklepem sieci w Polsce. ...

Fundacja Carrefour wspiera podnoszenie świadomości żywieniowej i przekazuje grant w wysokości 731 000 zł na realizację programu „BIO dla Mamy i Dziecka”

Fundacja Carrefour przekazała Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie grant na realizację ogólnopolskiego programu „BIO dla Mamy i Dziecka”, który skierowany jest do matek, kobiet w ciąży i personelu placówek powiązanych z tymi grupami. ...

Galeria AKS Chorzów zachęca do eko aktywności

W dniach 21-27 października 2019 r., galeria AKS Chorzów organizuje akcję „Bądź eko”.  W tych dniach na klientów czekają liczne atrakcje, m.in. konkursy z nagrodami, warsztaty tworzenia peelingów do ciała oraz eko-upominki za dokonane zakupy. Celem akcji jest zachęcenie do świadomej postawy ekologicznej, niemarnowania surowców i powtórnego ich wykorzystania.

Pomagaj na zakupach - Carrefour wspiera nowy program Caritas Polska dla potrzebujących

Pomaganie niesie radość pomagającym i osobom potrzebującym pomocy. To hasło przyświeca programowi „Uratuję Cię!”, nowej inicjatywie Caritas Polska, której celem jest pomaganie konkretnym osobom poprzez charytatywny serwis zbiórek internetowych. W projekt aktywnie włączają się sklepy Carrefour w Warszawie, w których można przekazać wsparcie, wrzucając do skarbonek przy kasach datek lub resztę ze swoich zakupów.

Projekt Stella Pack najlepszy w konkursie Carrefour dla dostawców – sieć nagrodziła odpowiedzialne praktyki opakowaniowe partnerów

Carrefour Polska ogłosił najlepsze inicjatywy 10. kampanii Autodiagnostyk „Wyzwanie dla dostawców – odpowiedzialne opakowania”. Zdobywcą pierwszej nagrody została firma Stella Pack za projekt „Worki na śmieci jako ekologiczne opakowanie”, który pokazuje jak wykorzystać odpady w produkcie i skutecznie zamknąć obieg. Wyniki ogłoszono 16 października podczas Spotkania Dostawców Marki Własnej.

Carrefour rozwija e-grocery: nowe miasta w województwie śląskim oraz dostawa kurierem wybranych artykułów na terenie całej Polski

Carrefour dynamicznie rozwija koncept e-grocery. Sieć rozszerzyła zasięg swojego e-sklepu spożywczego zakupycodzienne.carrefour.pl o kolejne miasta województwa śląskiego - Sosnowiec, Chorzów, Czeladź i Siemianowice Śląskie, a za dwa tygodnie uruchomi na terenie całej Polski dostawy kurierskie artykułów niewymagających chłodzenia. Ekspansja e-grocery to wynik konsekwentnie realizowanej przez sieć strategii omnikanałowości.

Carrefour partnerem Cracovia Półmaratonu Królewskiego

Już w najbliższą weekend - 13 października - wystartuje 6. PZU Cracovia Półmaraton Królewski. Bieg od lat cieszy się ogromną popularnością wśród mieszkańców regionu. Jest to też impreza, która zyskała ogólnopolską renomę. W niedzielę na starcie stanie blisko 10 000 półmaratończyków. Z myślą o promocji aktywnego stylu życia, imprezę wspiera Carrefour Polska.

Galeria Morena rozdaje bilety do kina i parasole

W dniach 11-19 października 2019 r., wszyscy klienci gdańskiej Galerii Morena w zamian za zakupy zrobione w tym centrum handlowym, otrzymają parasol lub bilety do kina Cinema 3D. Celem akcji „Deszcz nagród w Morenie” jest promocja jesiennych kolekcji, które zawitały do sklepów w galerii wraz z początkiem października.

Galeria Słowiańska w Zgorzelcu otwarta po rozbudowie

Carrefour Polska zakończył rozbudowę Galerii Słowiańskiej w Zgorzelcu. W odnowionym i powiększonym o blisko 3000 mkw. obiekcie pojawiły się nowe marki, m.in. Smyk i Pepco, a dotychczasowi najemcy kompleksowo odświeżyli lub przebudowali swoje lokale. Rozbudowie uległa także strefa restauracyjna oraz parking. Odświeżony wizerunek obiektu promuje kampania marketingowa pod hasłem „Nowe rozdanie”.

Start loterii Wielkie Darmowe Zakupy w Carrefour

W najnowszej loterii Carrefour na klientów sieci czeka kilkaset tysięcy bonów zakupowych o wartości od 10 do 500 zł. Codziennie do wygrania jest również karta podarunkowa Carrefour o wartości 12 000 zł. Łączna pula wszystkich nagród w loterii to wartość prawie 4 MILIONÓW złotych. Loteria trwa od 1 do 27 października br.