Z myślą o mikołajkowych oraz świątecznych prezentach, firma Carrefour przygotowała niepowtarzalną ofertę. Od 2 listopada w hipermarketach Carrefour ceny 1800 zabawek są niższe niż przed rokiem.

W związku ze zbliżającymi się mikołajkami i świętami Bożego Narodzenia, od 2 listopada w sklepach Carrefour rozpoczęła się wielka akcja handlowa, w ramach której przygotowano wyjątkową ofertę zabawek w niskich cenach. W tym roku proponujemy grupy zabawek w cenach 2,44 zł, 4,44 zł, 6,44 zł i 4,44 zł.

Do tegorocznych hitów należą przede wszystkim: lalki szmacianki za 4,44 zł, samochody sterowane radiem, których ceny zaczynają się już od 24,44 zł oraz pluszowe misie o wysokości 50 cm, w cenie 14,44 zł. Miłośnicy gier video znajdą w Carrefour najnowsze gry i konsole. Grę Battlefield 3 w wersji na PC można kupić już za 44 zł, a konsola XBOX 360 dostępna jest za 544 zł. Na najmłodszych czekają natomiast różnego rodzaju lalki, klocki, zabawki edukacyjne, pluszaki oraz postaci z najpopularniejszych bajek, takich jak Auta czy Kubuś Puchatek.

„Poza szeroką ofertą zabawek klienci znajdą również w naszych sklepach zestawy kosmetyków i słodycze, które mogą być doskonałym prezentem mikołajkowym lub świątecznym. Dzięki cenom niższym niż w zeszłym roku klienci będą mogli znacząco zmniejszyć koszty związane z przygotowaniami świątecznymi” – mówi Maria Cieślikowska, dyrektor ds. komunikacji zewnętrznej i PR Carrefour Polska.

Ponieważ okres przedświąteczny wiąże się z większymi wydatkami, Carrefour proponuje klientom płacącym w hipermarketach kartą Carrefour Visa możliwość rozłożenia płatności za zakupy na 5 lub 10 rat 0%. Warto również dodać, że część zabawek dostępnych w sprzedaży jest do kupienia wyłącznie w sieci Carrefour. Pełną ofertę zabawek dostępnych w sklepach Carrefour, wraz z ich bardzo atrakcyjnymi cenami, znaleźć można w gazetce promocyjnej oraz na stronie www.carrefour.pl.

Dodatkowe informacje:

Maria Cieślikowska, Carrefour Polska, tel.: 22 517 23 21, e-mail: maria_cieslikowska@carrefour.com

Tomasz Pietrzyk, Ciszewski Public Relations, tel.: 22 563 32 21, e-mail: tomasz_pietrzyk@carrefour.com

Zobacz również