W poniedziałek 24 września Carrefour Polska otworzył swój kolejny sklep w Katowicach pod logo „Carrefour 5 minut"

Osiedlowe sklepy franczyzowe „Carrefour 5 minut" to nowy format placówek na polskim rynku, rozwijany od września 2007 roku. Ich wyróżnikiem jest duża różnorodność asortymentu w konkurencyjnych cenach. Pierwszy sklep z logo „Carrefour 5 minut" powstał w Lesznie, od tego momentu otworzono już 10 takich obiektów.    

Nowy Carrefour 5 minut przy ul. 1- Maja w Katowicach zajmuje powierzchnię ok. 750m². Na półkach sklepu klienci znajdą szeroki asortyment produktów krajowych i zagranicznych, w tym produktów marki własnej Carrefour, gwarantujących wysoką jakością i atrakcyjną ceną. W ofercie sklepu klienci znajdą także produkty najwyższej jakości z serii Znak Jakość Carrefour, które pochodzą z upraw kontrolowanych biologicznie. Jak zwykle nie zabraknie towarów o najniższych cenach sprzedaży, oznaczonych symbolem „Nr 1".

W sklepie klienci będą mogli skorzystać z szerokiego wachlarza usług dodatkowych: doładowania telefonów komórkowych, płatności rachunków w kasie. Szybką i sprawną obsługę klientów umożliwią 3 kasy. Sklep przy ulicy 1- Maja będzie otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach 7.0-21.00 oraz w niedziele między godziną 8.00 a 17.00.

Zatrudnienie w nowootwartym sklepie w Katowicach znalazło 12 osób.

Informacje o Carrefour Polska

Firma Carrefour jest obecna w Polsce już od ponad 10 lat  Pierwszy sklep został otwarty w Łodzi w 1447 r. Obecnie Carrefour Polska posiada 74 hipermarketów i 264 supermarketów oraz 40 stacji benzynowych. Spółka zatrudnia 27 tys. pracowników. Carrefour Polska należy w 100-procentach do francuskiej grupy Carreour, która jest numerem 1 dużej dystrybucji w Europie i numerem 2 na świecie. Grupa Carrefour zatrudnia 440 tys. pracowników i ma ponad 15 tys. sklepów w 30 krajach na całym świecie.

Zobacz również