Mając na uwadze zbliżające się Święta Wielkanocy, Carrefour przygotował specjalną ofertę bonów zakupowych, które pracodawcy mogą wręczyć swoim pracownikom ramach premii lub prezentów świątecznych.

Bony towarowe to przede wszystkim łatwe i proste zakupy bez gotówki, których dokonać można w około 350 sklepach: w hipermarketach Carrefour, supermarketach Carrefour Market oraz w sklepach franczyzowych Carrefour Express.

Zobaczy ofertę na przygotowane
przez Carrefour bony towarowe dla pracowników.

„Największe zainteresowanie bonami pracowniczymi Carrefour obserwujemy w okresach przedświątecznych i wakacyjnych. Wynika to z faktu, że bony podarunkowe są od wielu lat stałym elementem pozafinansowego wynagradzania pracowników i są cenione zarówno przez pracodawców, jak i osoby zatrudnione. Pracownicy wolą dostać upominek świąteczny w formie bonów, którymi będą mogli dowolnie dysponować, niż nie zawsze trafiony prezent. Nasze bony szczególnie chętnie zamawiają przedsiębiorstwa, jako formę bonusów dla swoich pracowników, będącą jednocześnie efektywnym sposobem motywacji. Za zakupione bony świąteczne można płacić gotówką lub przelewem. Obdarowany pracownik sam decyduje co kupi za otrzymany bon pracowniczy i nie musi tego robić od razu, gdyż oferujemy długi termin ważności bonów” – mówi Robert Noceń, dyrektor marketingu Carrefour Polska.

Tym, co wyróżnia bony świąteczne Carrefour na rynku jest dodatkowa oferta w postaci siedmiu kuponów rabatowych z bardzo atrakcyjnymi zniżkami na wybrane grupy produktów oraz zniżki na całe zakupy. Pakiet kuponów rabatowych otrzyma za darmo każdy pracownik firmy, która zakupi bony towarowe Carrefour.

Do pakietu kuponów rabatowych zaliczają się dwa bony zniżkowe na całe zakupy w wysokości do 10% oraz bony rabatowe na 5 kategorii produktów ze zniżką do 20%, do których należą: produkty Philips do pielęgnacji urody, rowery dziecięce (o rozmiarze kół do 20”), konsole do gier, namioty oraz zabawki. Kupony rabatowe można realizować we wszystkich hipermarketach Carrefour oraz supermarketach Carrefour Market.

Z punktu widzenia pracodawcy, bony dla pracowników są bardzo wygodną formą nagradzania. Mogą zostać wręczone osobiście przez przełożonego, co znacząco wpływa a budowanie pozytywnych relacji wewnątrz firmy. Bony są doskonałym sposobem efektywnego motywowania pracowników.

Bony podarunkowe Carrefour są dobrą alternatywą dla tradycyjnych prezentów. Osoba obdarowana bonami może sama zdecydować na co i kiedy je przeznaczy, szczególnie, że a do dyspozycji około 350 sklepów na terenie całego kraju, w których może dowolnie wykorzystać otrzymane bony.

Dokładny regulamin dostępny jest na stronie internetowej www.carrefour.pl.

 

Zobacz również