Do końca bieżącego roku w Jastrzębiu Zdroju zakończy się pierwszy etap remodelingu Galerii Zdrój, a już teraz klienci tego centrum handlowego mogą zrobić zakupy w nowo otwartym salonie marki Diverse. To kolejna ze znanych marek modowych, która skorzystała z możliwości rozwoju swojej sieci, w modernizowanych galeriach należących do Carrefour.

Carrefour kontynuuje inwestycje w remodeling, rekomercjalizację i repozycjonowanie centrów handlowych, dzięki której może zaoferować najemcom nowoczesną przestrzeń zakupową w sprawdzonych lokalizacjach. Na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy, Spółka zakończyła modernizację łącznie 8 galerii handlowych ze swojego portfolio, a obecnie prace remodelingowe trwają w kolejnych 5 obiektach.

- Celem naszych inwestycji w Polsce jest zaoferowanie nowoczesnej przestrzeni zakupowej w centrach handlowych oraz w sklepach. Działania te realizujemy w odpowiedzi na zmieniające się oczekiwania klientów, ale także naszych najemców, z którymi chcemy rozwijać współpracęmówi Ronan Martin, Wiceprezes Carrefour ds. ekspansji i centrów handlowych. - Od początku bieżącego roku, dzięki realizowanej strategii, nie tylko przedłużyliśmy już ponad 150 umów najmu, ale także otworzyliśmy z nimi wiele nowych sklepów. Doskonałym przykładem jest tu Galeria Zdrój, w której mogliśmy zaproponować klientom nowe salony takich marek, jak Diverse oraz Smyk, a wkrótce również H&Mdodaje Ronan Martin.

Nowy salon marki Diverse otwarty w Galerii Zdrój w Jastrzębiu Zdroju oferuje ponad 180 mkw. powierzchni zakupowej, na której klienci znajdą bogatą ofertę odzieży i akcesoriów. Marka ta należy do spółki Etos S.A., która jest jednym z wiodących producentów ubrań casual oraz streetwear na polskim rynku.

Pod koniec bieżącego roku w Galerii Zdrój zostanie otwarty również nowy sklep marki H&M. Będzie to pierwszy salon tej marki w mieście. Dzięki wprowadzeniu nowych marek, Carrefour znacznie poszerzył ofertę modową swojej galerii handlowej.

Obecnie w Galerii Zdrój finalizowane są prace związane z pierwszą fazą przebudowy i remodelingu wnętrza obiektu. Obejmują one kompleksową modernizację strefy foodcourt oraz części wspólnych. Do końca roku w galerii pojawi się również nowy system identyfikacji wizualnej oraz elementy małej architektury.

Galeria Zdrój to największa galeria handlowa Carrefour w Jastrzębiu-Zdroju. Oferuje ona mix blisko 50 rozpoznawalnych marek sieciowych oraz lokalnych najemców, w tym duży hipermarket sieci Carrefour, salon Media Expert, a także bogatą ofertę modową z takimi markami jak m.in. Orsay, Takko, Camaïeu czy Big Star. W galerii mieszkańcy Jastrzębia-Zdroju znajdą również sklepy sportowe: Martes Sport i 4F, salon Empiku, rozbudowaną ofertę artykułów dla dzieci w salonach SMYK i 5-10-15, a także szeroką paletę usług.

O Carrefour

Właścicielem i zarządcą Galerii Zdrój jest Carrefour Polska, multiformatowa sieć handlowa, pod której szyldem działa obecnie ponad 750 sklepów w takich formatach jak: hipermarkety, supermarkety oraz sklepy osiedlowe. Spółka jest również właścicielem i zarządcą sieci 20 centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 230 000 GLA oraz kilkudziesięciu stacji paliw.

Załączniki komunikatu

.pdf

15_10_22_Sklep Diverse w Galerii Zdrój już otwarty.pdf
[ 289,1 kB ]

.doc

15_10_22_Sklep Diverse w Galerii Zdrój już otwarty.docx
[ 97,6 kB ]

JastrzebieZdroj_006.jpg
[ 882,8 kB ]

DIVERSE_Galeria Zdroj (2).jpg
[ 80,0 kB ]

DIVERSE_Galeria Zdroj (4).jpg
[ 76,8 kB ]

DIVERSE_Galeria Zdroj (5).jpg
[ 71,1 kB ]

DIVERSE_Galeria Zdroj (6).jpg
[ 71,8 kB ]

DIVERSE_Galeria Zdroj (1).jpg
[ 74,5 kB ]

Zobacz również