Carrefour informuje o przejęciu sieci supermarketów RAST, posiadającej 10 sklepów w Olsztynie.

W ofercie supermarketów RAST znajduje się szeroki wybór produktów cieszących się zaufaniem klientów. Sklepy RAST oferują zróżnicowany asortyment artykułów świeżych, w szczególności mięsa, wyrobów wędliniarskich, nabiału, warzyw i owoców oraz pieczywa.

Dzięki tej transakcji, Carrefour umacnia swoją pozycję na polskim rynku.


 

Carrefour Polska należy w 100% do Grupy Carrefour, która jest numerem 1 wielkiej dystrybucji w Europie i numerem 2 na świecie. W 1997 roku w Łodzi otwarto pierwszą placówkę Carrefour w kraju. Od tego czasu Carrefour Polska dynamicznie rozwija się w wielu formatach. Pod szyldem Carrefour działa ponad 600 sklepów, są to: hipermarkety, supermarkety oraz sklepy franczyzowe. Carrefour jest także właścicielem i zarządcą 20 centrów handlowych skupionych w dużych i średnich miastach. Ponadto Carrefour oferuje usługi finansowe i jest także jednym z liderów na rynku przymarketowych stacji paliw.

 

 

Grupa Carrefour

Carrefour jest pionierem i liderem wielkiej dystrybucji, który od ponad 50 lat wyznacza standardy na światowych rynkach handlu. Od wielu lat Carrefour jest numerem 1 wielkiej dystrybucji w Europie i 2 największym detalistą na świecie.

O Carrefour Polska

Carrefour Polska należy w 100% do Grupy Carrefour. W 1997 roku w Łodzi otwarto pierwszą placówkę Carrefour w kraju. Od tego czasu Carrefour Polska dynamicznie rozwija się we wszystkich formatach. Dziś pod szyldem Carrefour działa w Polsce ponad 600 placówek: hiper- i supermarkety, sklepy franczyzowe Carrefour Express w dwóch formatach: mini-market i convenience. W portfelu Carrefour znajduje się także 20 centrów handlowych skupionych w dużych i średnich miastach, jest także jednym z liderów na rynku przymarketowych stacji paliw. Carrefour Polska aktywnie działa na rzecz aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych, prowadzi szereg projektów na rzecz dzieci i społeczności lokalnych.

Załączniki komunikatu

.doc

13_12_20_Carrefour _kupuje_sklepy_RAST_informacja_prasowa_PL.doc
[ 771,1 kB ]

.pdf

13_12_20_Carrefour _kupuje_sklepy_RAST_informacja_prasowa_PL.pdf
[ 99,7 kB ]

.doc

2013_12_20_Carrefour rachète supermarchés RAST_FR.doc
[ 770,0 kB ]

.pdf

2013_12_20_Carrefour rachète supermarchés RAST_FR.pdf
[ 392,9 kB ]

Zobacz również