W centrum handlowym Stary Browar w Poznaniu, w budynku Atrium na poziomie -1, otwarty został nowy Carrefour Market. Na powierzchni 1698 m2 sklep oferuje ponad 18 tysięcy bardzo różnorodnych produktów. Klienci, w atrakcyjnych cenach znajdą tu ofertę lokalnych dostawców, świeże ryby oraz sushi produkowane na miejscu, a także szeroki wybór zdrowej żywności BIO, bez laktozy i bez glutenu, alkoholi, domowej chemii oraz artykułów przemysłowych.

Z okazji otwarcia, na klientów marketu czekają powitalne bony podarunkowe. Przy zakupach z aplikacją Mój Carrefour o łącznej wartości min. 70 zł każdy klient otrzyma voucher na 20 zł do wykorzystania w trakcie kolejnych odwiedzin. Klienci mogą też skorzystać z oferty dnia, w tym przypadku wybrane produkty mają ceny obniżone nawet o ponad 50%. Jak zawsze mają też do dyspozycji promocje i zniżki, które oferuje aplikacja „Mój Carrefour”.

- Supermarkety to format, który niezmiennie przyciąga wielu klientów szukających szerokiej oferty produktów i atrakcyjnej ceny. To także ważny element naszej omnikanałowej sieci sprzedaży. Cieszę się, że mieszkańcy Poznania zyskali doskonały sklep w jednej ze swoich ulubionych galerii handlowych – powiedział Sebastian Koper, dyrektor Działu Rozwoju Wszystkich Formatów w Carrefour Polska.

„Szukaliśmy partnera, który klientom Starego Browaru zaoferuje szeroką ofertę cenową, a przy tym bogate zatowarowanie z dużym wyborem asortymentu podstawowego, produktów świeżych, jakościowych produktów do gotowania, a także żywność organiczną bądź wegańską. Ta wizja w 100% urzeczywistnia się we współpracy z Carrefour" – mówi Renata Gralec, Dyrektor Centrum Stary Browar.

Carrefour Market w Starym Browarze oferuje ponad 200 rodzajów warzyw i owoców oraz soków i bakalii, w tym wiele nowości marki własnej Carrefour oraz bogaty wybór świeżych, lokalnych wędlin i serów, a także mięsa. Klienci znajdą tu również świeże ryby oraz sushi produkowane na miejscu, wyroby z Wędzarni Carrefour oraz świeże pieczywo z miejscowych piekarni. Sklep wyróżnia też strefa zdrowia z 2000 produktów BIO, bezglutenowych i bez laktozy, z których słynie Carrefour. Z kolei strefa produktów świeżych z ofertą „Prosto z pola do 50 km” daje klientom bezpośredni dostęp do produktów lokalnych rolników. Z myślą o osobach poszukujących posiłków w ofercie supermarketu znalazły się także gotowe do zjedzenia dania, zupy czy sałatki, w tym marki własnej Bon Apetit!

Zakupy ułatwia szereg rozwiązań sprzyjających ekologii i niemarnowaniu żywności, które stanowią ważny element odpowiedzialności społecznej Carrefour. To m.in. strefa zero waste z towarami w obniżonych cenach, możliwość zwrotu butelek bez paragonu oraz usługa Scan & Go, pozwalająca szybko i wygodnie zapłacić za produkty bez wykładania ich na taśmę. Dla 200 pierwszych klientów, którzy zrobią zakupy z usługą Skan&Go sklep przygotował darmowe, ekologiczne torby na zakupy. Warto pamiętać również o usłudze „Zamów i odbierz”, umożliwiającej odbiór w sklepie zakupów zamówionych wcześniej on-line.

W nowym supermarkecie, podobnie jak we wszystkich sklepach, priorytetem sieci Carrefour jest dbałość o bezpieczeństwo sanitarne klientów i pracowników oraz najwyższe standardy higieny. Klienci mają zapewnione stoiska do dezynfekcji rąk, obsługiwani są przez pracowników w maseczkach, są też informowani o obowiązku zakrywania ust i nosa, dezynfekcji rąk oraz konieczności zachowania dystansu społecznego.

Dużym udogodnieniem dla klientów robiących codzienne zakupy w nowym markecie jest podziemny parking, którym dysponuje centrum handlowe w Stary Browar. Dla klientów Carrefour, po okazaniu paragonu ze sklepu, parking przez 4 godziny jest darmowy.

O Carrefour

Carrefour Polska to omnikanałowa sieć handlowa, pod szyldem której działa w Polsce ponad 900 sklepów w 6 formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów hurtowo-dyskontowych, osiedlowych i specjalistycznych oraz sklepu internetowego. Carrefour jest w Polsce również właścicielem sieci 20 centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 230 000 GLA oraz sieci ponad 40 stacji paliw.

Carrefour, jako jeden ze światowych liderów handlu spożywczego, jest silną multiformatową siecią, która posiada około 13 000 sklepów w ponad 30 krajach. W 2020 r. Carrefour wygenerował sprzedaż w wysokości 78,6 miliarda euro. Grupa liczy ponad 320 000 pracowników, którzy pracują wspólnie, aby Carrefour został światowym liderem transformacji żywieniowej, oferując wszystkim klientom produkty spożywcze wysokiej jakości, ogólnie dostępne i w atrakcyjnej cenie. Więcej informacji na www.carrefour.com oraz na Twitterze (@GroupeCarrefour) i na LinkedInie (Carrefour).

Polityka biznesu odpowiedzialnego społecznie Grupy Carrefour opiera się na trzech filarach: zwalczanie wszelkich form marnotrawstwa, ochrona bioróżnorodności oraz wsparcie dla partnerów firmy.

 

Stary Browar jest współczesnym centrum mixed-use – handlowym i kulturalnym – zlokalizowanym w sercu Poznania. Ze swoją ofertą dociera zarówno do osób mieszkających lub pracujących w centrum miasta, jak i do mieszkańców całej aglomeracji poznańskiej i regionu. W Starym Browarze działa blisko 200 marek: sklepy brandów sieciowych i indywidualnych (w tym butiki autorskie i kilkadziesiąt marek selektywnych), restauracje i kawiarnie (także autorskie z cenionymi szefami kuchni), przestrzenie biurowe, wystawiennicze i eventowe, najnowocześniejszy koncept Multikina, klub muzyczny, plac miejski oraz 4-hektarowy park. Twórczynią Starego Browaru jest Grażyna Kulczyk. Od 2015 r. właścicielem jest DWS Grundbesitz GmbH – jeden z czołowych funduszy inwestycyjnych na świecie z ponad 60-letnim doświadczeniem i międzynarodową reputacją. Doświadczenia zakupowe klientów Starego Browaru wzbogaca doskonała oferta kulinarna i eventowa z wystawami, koncertami, pokazami mody i wydarzeniami w parku.

Załączniki komunikatu

.doc

12 08 2021 Carrefour Market w Starym Browarze wita klientów atrakcyjnymi promocjami komunikat prasow
[ 58,0 kB ]

.pdf

12 08 2021 Carrefour Market w Starym Browarze wita klientów atrakcyjnymi promocjami komunikat prasow
[ 542,0 kB ]

Carrefour Market w Starym Browarze fot J Krzyżanowski
[ 2,1 MB ]

Carrefour Market w Starym Browarze fot J Krzyżanowski 2
[ 1,7 MB ]

Carrefour Market w Starym Browarze fot J Krzyżanowski 3
[ 2,0 MB ]

Zobacz również