Carrefour uruchomił dziewiąty już sklep w formacie Supeco. Nowy sklep, będący atrakcyjnym połączeniem dyskontu i hurtowni, został otwarty 29 października w Skarżysku Kamiennej.

Carrefour rozwija strategię omnikanałowości, oferując klientom możliwość zakupów w różnych formatach, od małych osiedlowych sklepów poprzez supermarkety, hipermarkety, sklepy specjalistyczne oraz oraz on-line. W ramach tej strategii, sieć otworzyła 29 października kolejną, dziewiątą już placówkę Supeco, tym razem w Skarżysku-Kamiennej.

Nowy sklep liczy 1100 metrów kwadratowych i oferuje klientom około 4500 produktów. Asortyment sklepu obejmuje zarówno produkty świeże, jak i pakowane, a także kosmetyki, alkohol i chemię domową. Supeco łączy w sobie dwa popularne koncepty: dyskontu i hurtowni, co przekłada się na szeroką ofertę produktów w atrakcyjnych cenach. Oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, którzy mogą zrobić codzienne zakupy, jak i klientów biznesowych prowadzących działalność gospodarczą w handlu czy gastronomii, którzy mogą dokonać zakupów hurtowych.

Uproszczona aranżacja sklepu nawiązująca do typowych sklepów cash&carry sprawia, że większość towarów jest sprzedawanych na paletach i regałach wysokiego składowania. Jednocześnie klienci mogą również kupić w Supeco produkty świeże z lad tradycyjnych, a także warzywa i owoce.

Nowy sklep Supeco znajduje się przy ul. Marszałka Piłsudskiego 4 w Skarżysku-Kamiennej i otwarty jest od poniedziałku do soboty w godzinach 07:00-21:00 oraz 10:00-18:00 w niedziele handlowe. Sklep powstał w wyniku rebrandingu istniejącego supermarketu Carrefour, a pracę znalazło w nim 20 osób.

O Carrefour

Carrefour Polska to omnikanałowa sieć handlowa, pod szyldem której działa w Polsce ponad 900 sklepów w 6 formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów hurtowo-dyskontowych, osiedlowych i specjalistycznych oraz sklepu internetowego. Carrefour jest w Polsce również właścicielem sieci 20 centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 230 000 GLA oraz sieci ponad 40 stacji paliw. Więcej: www.serwiskorporacyjny.carrefour.pl

Carrefour, jako jeden ze światowych liderów handlu spożywczego, jest silną multiformatową siecią, która posiada 12 300 sklepów w ponad 30 krajach. Carrefour obsługuje 105 milionów klientów na całym świecie i wygenerował w 2019 roku sprzedaż w wysokości 80,7 miliarda euro. Grupa liczy ponad 325 000 pracowników, którzy pracują wspólnie, aby Carrefour został światowym liderem transformacji żywieniowej, oferując wszystkim klientom produkty spożywcze wysokiej jakości, ogólnie dostępne i w atrakcyjnej cenie. Więcej informacji na www.carrefour.com oraz na Twitterze (@GroupeCarrefour) i na LinkedInie (Carrefour).

Polityka biznesu odpowiedzialnego społecznie Grupy Carrefour opiera się na trzech filarach: zwalczanie wszelkich form marnotrawstwa, ochrona bioróżnorodności oraz wsparcie dla partnerów firmy.

Załączniki komunikatu

.doc

2020_10_29_Carrefour otworzył Supeco w Skarżysku-Kamiennej.docx
[ 56.7 kB ]

.pdf

2020_10_29_Carrefour otworzył Supeco w Skarżysku-Kamiennej.pdf
[ 463.2 kB ]

SUPECO SKARŻYSKO-KAMIENNA (6).jpg
[ 176.6 kB ]

SUPECO SKARŻYSKO-KAMIENNA (1).jpg
[ 259.1 kB ]

SUPECO SKARŻYSKO-KAMIENNA (2).jpg
[ 257.5 kB ]

SUPECO SKARŻYSKO-KAMIENNA (3).jpg
[ 242.4 kB ]

SUPECO SKARŻYSKO-KAMIENNA (4).jpg
[ 168.3 kB ]

SUPECO SKARŻYSKO-KAMIENNA (5).jpg
[ 254.5 kB ]

Zobacz również