Nowo otwarty sklep w Izabelinie reprezentuje tzw. koncept urban, który charakteryzuje się szeroką i różnorodną ofertą produktów świeżych, jak również artykułami prozdrowotnymi, naturalnymi oraz produktami z asortymentu kuchni świata. Nowa placówka o powierzchni 600 mkw jest w Izabelinie największym sklepem, z najszerszym  asortymentem i jednocześnie 12. supermarketem otwartym przez Carrefour w tym roku.

Nowy sklep Carrefour w Izabelinie znajduje się przy ul. Matejki 26. Jego koncept został dopasowany do potrzeb mieszkańców tej okolicy, którzy prowadząc aktywny tryb życia nie mają czasu na długie zakupy, a jednocześnie chcą mieć stały codzienny dostęp do szerokiej gamy produktów świeżych.

W supermarkecie, na powierzchni 600 mkw, konsumenci znajdą 12 tys. produktów, w tym bogatą ofertę ponad 150 rodzajów warzyw i owoców na Targu Świeżości, a także świeżo wypiekane na miejscu pieczywo. Wśród produktów świeżych dostępne są również nabiał i wędliny pochodzące od lokalnych dostawców. Klienci skorzystać mogą również z lad tradycyjnych, w których znaleźć można szeroką ofertę wędlin krojonych, w tym także wyrobów pochodzących z Wędzarni Carrefour.

Ofertę produktów świeżych uzupełniają ryby i owoce morza oraz linia produktów naturalnych „Jakość z Natury Carrefour”, które produkowane są z poszanowaniem środowiska naturalnego, zgodnie z zasadami zrównoważonego rolnictwa, a ich jakość kontrolowana jest przez Carrefour „od pola do talerza”. Do dyspozycji klientów w sklepie znajdują się również maszyny do wyciskania świeżego soku z pomarańczy oraz dystrybutor tłoczonego soku jabłkowego.

W asortymencie nie zabraknie produktów dedykowanych osobom, które dbają o zdrowie. W sklepie kupić można bowiem wiele produktów bio, bezglutenowych, sojowych, bez laktozy, a także przeznaczonych dla diabetyków oraz alergików. W ofercie dostępne są również produkty Kuchni Świata, w tym znane regionalne artykuły marki Reflets de France oraz włoskie specjały Terre d’Italia, dostępne jedynie w sieciach Carrefour.

Sklep gwarantuje klientom możliwość przystąpienia do programów lojalnościowych „Karta Dużej Rodziny” oraz „Karta Seniora”, które umożliwiają korzystanie ze zniżek na zakupy w Carrefour. Sprawną obsługę klientów zapewni blisko 20 pracowników z Izabelina i okolic. Supermarket Express w Izabelinie otwarty jest od poniedziałku do soboty w godzinach 7.00-21.00 oraz w niedzielę od 9.00 do 20.00.

O Carrefour

Carrefour Polska to multiformatowa sieć handlowa, pod szyldem której działa w Polsce ponad 800 sklepów w 5 formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów osiedlowych
i specjalistycznych oraz sklepu internetowego. Carrefour jest w Polsce również właścicielem sieci 20 centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 230.000 GLA oraz sieci ponad 40 stacji paliw.

Carrefour Polska jest częścią Grupy Carrefour, która posiada 12 300 sklepów w 35 krajach. Grupa Carrefour jest siecią multilokalną, multiformatową i multikanałową, obsługującą codziennie 13 milionów klientów na całym świecie.

Polityka biznesu odpowiedzialnego społecznie Grupy Carrefour opiera się na trzech filarach: zwalczanie wszelkich form marnotrawstwa, ochrona bioróżnorodności oraz wsparcie dla partnerów firmy. Wszyscy pracownicy Carrefour Polska przyczyniają się do realizacji tej polityki poprzez programy: STOP Marnotrawstwu, Z miłości do Zdrowia oraz Różnorodność.

Załączniki komunikatu

Carrefour Express Izabelin 4.jpg
[ 3.2 MB ]

Carrefour Express Izabelin 5.jpg
[ 1.5 MB ]

Carrefour Express Izabelin 6.jpg
[ 1.6 MB ]

Carrefour Express Izabelin 1.jpg
[ 2.1 MB ]

Carrefour Express Izabelin 2.jpg
[ 2.0 MB ]

Carrefour Express Izabelin 3.jpg
[ 2.0 MB ]

.doc

Carrefour otworzył w Izabelinie nowy supermarket Express -informacja prasowa.docx
[ 30.6 kB ]

.pdf

Carrefour otworzył w Izabelinie nowy supermarket Express -informacja prasowa.pdf
[ 291.9 kB ]

Zobacz również