Prawie 100 osób znajdzie zatrudnienie w nowym hipermarkecie Carrefour w Galerii VIVO! Piła

Carrefour to pionier wielkiej dystrybucji, który od ponad 50 lat wyznacza standardy na światowych rynkach handlu. W Polsce firma posiada liczne hipermarkety, supermarkety, sklepy osiedlowe oraz centra handlowe.

Spółka jest również jednym z większych pracodawców. Obecnie zatrudnia około 16 000 osób na różnych stanowiskach w całym kraju.

Jako jeden z wiodących operatorów spożywczych w centrach handlowych, Carrefour Polska otworzy już wkrótce swój hipermarket w Galerii VIVO! Piła (d. Galeria Piła). W sklepie o powierzchni sprzedaży ponad 3500 m kw. zatrudnienie znajdzie ok. 100 osób.

„Otwarcie hipermarketu Carrefour w Pile jest dla naszej firmy bardzo ważnym wydarzeniem. Cieszymy się, że możemy nie tylko zaoferować mieszkańcom szeroki wybór produktów w korzystnych cenach, ale również przyczynić się do powstania nowych miejsc pracy” – dodaje Rafał Kołodkiewicz dyrektor hipermarketu Carrefour w Pile.

Carrefour dbając na co dzień o jakość świadczonych usług, a także o systematyczne wzmacnianie swojej oferty handlowej poszukuje specjalistów z wielu branż. W hipermarkecie w Pile na pracę mogą liczyć przede wszystkim: kasjerzy, pracownicy działów produktów świeżych: wędlin, serów, warzyw i owoców, piekarni i mięsa, pracownicy działów napoje, drogerii i perfumerii, produktów suchych i nabiału oraz pracownicy działów przemysłowych.

Na terenie hipermarketu Carrefour zostanie także uruchomiona wędzarnia, stąd firma poszukuje również wykwalifikowanych wędliniarzy.

Carrefour Polska jest laureatem prestiżowego tytułu „Pracodawca Roku” oraz sygnatariuszem Międzynarodowej Karty Różnorodności.

Grupa Carrefour

Obecna w 34 krajach jest drugim największym detalistą na świecie oraz liderem wielkiej dystrybucji w Europie. W ponad 10.100 sklepach zatrudnia 365 000 pracowników. W 2013 obroty Grupy wyniosły 100,2 mld euro. Grupa Carrefour oferująca różnorodność formatów handlowych, kanałów dystrybucji oraz działająca na wielu rynkach jest partnerem w codziennym życiu 10 milionów klientów, którzy każdego dnia odwiedzają sklepy Carrefour na całym świecie, mając dostęp do szerokiej gamy produktów i usług w najlepszej cenie.

O Carrefour Polska

Carrefour Polska swój pierwszy hipermarket otworzył w 1997 roku w Łodzi. Obecnie, pod szyldem Carrefour w Polsce działa ponad 600 sklepów w różnych formatach, są to: hiper- i supermarkety oraz sklepy osiedlowe: mini-market i convenience. Carrefour jest także właścicielem i zarządcą centrów handlowych, skupionych w dużych i średnich miastach. Ofertę handlową naszych sklepów uzupełniają stacje paliw. Dążąc do podniesienia jakości życia klientów i konsumentów, Carrefour Polska realizuje strategię odpowiedzialnego biznesu, która zakłada harmonijny rozwój, w trzech dziedzinach równocześnie: na rzecz gospodarki, społeczeństwa i środowiska.

Załączniki komunikatu

.doc

komunikat_prasowy_Carrefour_zatrudnia_w_Pile.doc
[ 55.8 kB ]

.pdf

komunikat_prasowy_Carrefour_zatrudnia_w_Pile.pdf
[ 404.9 kB ]

Zobacz również