Sieć Carrefour rozpoczęła dystrybucję maseczek ochronnych. Szeroki wybór ich modeli można znaleźć w sklepach stacjonarnych na terenie całej Polski oraz na stronie internetowej sieci. W asortymencie sklepów Carrefour znajdują się również żele antybakteryjne, rękawiczki oraz przyłbice.

Od czwartku 16 kwietnia br. w związku z nowymi regulacjami obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa w miejscach publicznych. W trosce o bezpieczeństwo klientów Carrefour wprowadził do sprzedaży maseczki ochronne w atrakcyjnych cenach. W ofercie sklepów stacjonarnych dostępnych jest kilkanaście modeli masek, zarówno jednorazowych, jak i wielokrotnego użytku. Maseczki można kupić na sztuki lub w wielkopakach po 10 sztuk. W ofercie dostępne są maseczki trójwarstwowe jednorazowe, posiadające atest medyczny. Jedno opakowanie takich maseczek zawiera 10 sztuk, a jego koszt wynosi 39,99 zł. W sklepach Carrefour zakupić można również maseczki wielokrotnego użytku w cenie 7,99 zł za sztukę. Wszystkie dostępne maseczki różnią się między sobą wyglądem, jakością oraz kolorami.

Sklepy Carrefour oferują również rękawice ochronne oraz żele i aerozole antybakteryjne. Dostępne aerozole występują w dwóch pojemnościach: 300 ml oraz wersja podróżna o wielkości 0,9 ml. W ofercie dostępne są również żele antybakteryjne o pojemnościach 100 ml, 200 ml oraz 250 ml. Dodatkowo w asortymencie sklepów można znaleźć płyn do dezynfekcji 800 ml, który ma zawartość alkoholu 70 proc. W sklepach zakupić można również rękawiczki lateksowe, gospodarcze, wyścielane bawełną, gumowe w różnych rozmiarach od S do L.

Produkty ochronne dostępne są również w sklepie online Carrefour. Maseczki kosmetyczne jednorazowe trójwarstwowe oferowane są w cenie 49,99 zł za 10 sztuk. Nowością w asortymencie są maseczki medyczne w cenie 39,99 zł za 10 sztuk. Dostępne są również żele antybakteryjne w przedziale cenowym 19,99 – 39,99 zł, w zależności od pojemności opakowania (100 ml lub 250 ml), natomiast rękawice wielokrotnego użytku można zakupić w cenach od 1,75 zł do 3,99 zł.

O Carrefour


Carrefour Polska to omnikanałowa sieć handlowa, pod szyldem której działa w Polsce ponad 900 sklepów w 6 formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów hurtowo-dyskontowych, osiedlowych, specjalistycznych oraz sklepu internetowego. Carrefour jest w Polsce również właścicielem sieci 20 centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 230 000 GLA oraz sieci ponad 40 stacji paliw.


Carrefour, jako jeden ze światowych liderów handlu spożywczego, jest silną multiformatową siecią, która posiada 12 300 sklepów w ponad 30 krajach. Carrefour obsługuje 105 milionów klientów na całym świecie i wygenerował w 2019 roku sprzedaż w wysokości 80,7 miliarda euro. Grupa liczy ponad 325 000 pracowników, którzy pracują wspólnie, aby Carrefour został światowym liderem transformacji żywieniowej, oferując wszystkim klientom produkty spożywcze wysokiej jakości, ogólnie dostępne i w atrakcyjnej cenie. Więcej informacji na www.carrefour.com oraz na Twitterze (@GroupeCarrefour) i na LinkedInie (Carrefour).


Polityka biznesu odpowiedzialnego społecznie Grupy Carrefour opiera się na trzech filarach: zwalczanie wszelkich form marnotrawstwa, ochrona bioróżnorodności oraz wsparcie dla partnerów firmy.

Załączniki komunikatu

.doc

Carrefour wprowadził do sprzedaży maseczki i rękawiczki ochronne_informacja prasowa.docx
[ 54.4 kB ]

Zobacz również