Centrum handlowe MORENA z nowym najemcą Kinderplaneta otworzy nowoczesny plac zabaw.

Galeria Morena to centrum handlowe należące do szerokiego portfela nieruchomości Carrefour Polska. Obiekt położony jest w Gdańsku, w pobliżu dynamicznie rozwijającego się osiedla Suchonino. Od lat jest ulubionym centrum handlowym okolicznych mieszkańców. Swoją silną pozycję zawdzięcza lokalizacji oraz znajdującemu się na jego terenie, hipermarketowi Carrefour.

Obecnie na terenie Galerii Morena trwają pierwsze prace związane z modernizacja i przebudową obiektu. Ich celem jest nie tylko wprowadzenie zmian w zakresie dotychczasowej architektury budynku, ale również poszerzenie i wzmocnienie jego oferty handlowej. Dzięki remodelingowi, w Morenie powstanie również strefa rozrywkowa, na terenie której swój nowoczesny plac zabaw otworzy Kinderplaneta. Nowa sala zabaw będzie miała powierzchnię ponad 700 m kw. Wszystkie place zabaw Kinderplaneta posiadają międzynarodowe certyfikaty bezpieczeństwa TÜV.

„Wybór CH Morena na lokalizację sali zabaw Kinderplaneta podyktowany został dotychczasowym sukcesem galerii i decyzją o poszerzeniu oferty o strefę rozrywki. Morena znajduje się w bliskim sąsiedztwem „młodych” osiedli mieszkaniowych, sądzimy zatem, że wielu rodziców będzie zadowolonych z faktu, że przy okazji zakupów ich pociechy będą miały możliwość zabawy w atrakcyjnym, bezpiecznym miejscu. Dołożymy wszelkich starań, aby to miejsce stało się niezapomnianą atrakcją dla dzieci w każdym wieku. – komentuje Dominik Woźny z Kindermagnet Polska sp. z o.o” .

Oprócz sali zabaw w części rozrywkowej działać będzie także 6 salowe kino, którego operatorem jest Cinema 3D.

Modernizacja centrum handlowego Morena to kolejna inwestycja prowadzona przez Carrefour Polska. W ramach przebudowy obiekt zyska dodatkową powierzchnię, nową estetykę oraz nowoczesny i spójny system identyfikacji wizualnej. Do najważniejszych zmian będzie należała przebudowa wnętrza obiektu, a wraz z nią relokacja dotychczasowej strefy food-courtowej, remodeling hipermarketu Carrefour oraz otworzenie wspomnianej strefy rozrywkowej.

Planowane zakończenie modernizacji przewidziane jest na rok 2015.

Agentem wyłącznym, odpowiedzialnym za komercjalizację CH Morena jest Colliers International.

Centrum Handlowe Morena

Morena znajduje się w centralnej części Gdańska na osi łączącej północ z południem miasta. Na gdańskim rynku centrów handlowych działa już od ponad dziesięciu lat. Właścicielem CH Morena jest firma Carrefour. Na terenie galerii zlokalizowane są sklepy znanych i lubianych marek, m.in. Reserved, Douglas, Deichmann, Orsay, CCC, RTV Euro AGD, Rossmann. Aktualnie w CH Morena prowadzone są prace modernizacyjne, których zakończenie planowane jest na jesień 2015r.

Grupa Carrefour

Obecna w 34 krajach jest drugim największym detalistą na świecie oraz liderem wielkiej dystrybucji w Europie. W ponad 10.100 sklepach zatrudnia 365 000 pracowników. W 2013 obroty Grupy wyniosły 100,2 mld euro. Grupa Carrefour oferująca różnorodność formatów handlowych, kanałów dystrybucji oraz działająca na wielu rynkach jest partnerem w codziennym życiu 10 milionów klientów, którzy każdego dnia odwiedzają sklepy Carrefour na całym świecie, mając dostęp do szerokiej gamy produktów i usług w najlepszej cenie.

O Carrefour Polska

Carrefour Polska swój pierwszy hipermarket otworzył w 1997 roku w Łodzi. Obecnie, pod szyldem Carrefour w Polsce działa ponad 600 sklepów w różnych formatach, są to: hiper- i supermarkety oraz sklepy osiedlowe: mini-market i convenience. Carrefour jest także właścicielem i zarządcą centrów handlowych, skupionych w dużych i średnich miastach. Ofertę handlową naszych sklepów uzupełniają stacje paliw. Dążąc do podniesienia jakości życia klientów i konsumentów, Carrefour Polska realizuje strategię odpowiedzialnego biznesu, która zakłada harmonijny rozwój, w trzech dziedzinach równocześnie: na rzecz gospodarki, społeczeństwa i środowiska.

Załączniki komunikatu

03-morena-wnetrza-06a.jpg
[ 83,0 kB ]

.doc

komunikat_prasowy_kinderplaneta_morena.doc
[ 57,3 kB ]

.pdf

komunikat_prasowy_kinderplaneta_morena.pdf
[ 443,8 kB ]

Zobacz również