Carrefour Polska utrzymuje założone tempo rozwoju sieci convenience na rok 2015. Na koniec września liczba otwartych w tym roku sklepów franczyzowych Carrefour w całej Polsce wyniosła blisko 90. Nowe sklepy w formatach: Express convenience, Express minimarket i Globi, zyskują nową aranżację i poszerzony asortyment produktów.

Od początku tego roku plany otwarć sklepów franczyzowych Carrefour są realizowane zgodnie z założeniami, a trzeci kwartał b.r. Carrefour zakończył z liczbą ponad 545 sklepów franczyzowych. Rozwój sieci odnotowywany jest zarówno w dużych ośrodkach miejskich całego kraju, jak i w mniejszych miejscowościach. Nowe placówki franczyzowe w formacie Express convenience pojawiły się m.in. po raz pierwszy w Poznaniu, gdzie niedawno otwarte zostały trzy sklepy.

Od 2015 r. Carrefour rozwija koncept sklepów franczyzowych, m.in. dostosowując ofertę asortymentu do zmieniających się potrzeb klientów. Sklepy wzbogacono o świeżo wypiekane pieczywo, żywność bio i produkty bezglutenowe oraz szeroki wybór artykułów pozaspożywczych. Ponadto wnętrza sklepów zyskały nowoczesną stylistykę oraz zostały wzbogacone o innowacyjne elementy, jak np.: nową odsłonę kącika kawowego i rozszerzoną ofertę dań „food to go” (jedzenie na wynos). Do bogatej oferty produktów wprowadzono również regionalne specjały francuskie pod marką Reflets de France”, dostępne na wyłączność w Carrefour.

Dzięki multiformatowości, zarówno w modelach sklepów (Express minimarket, Express convenience, Globi), jak i wariantach ich prowadzenia (franczyza, ajencja), Carrefour posiada atrakcyjną ofertę dla szerokiej grupy partnerów. Współpraca z siecią jest zawsze dostosowywana do ich możliwości finansowych i doświadczeń biznesowych. Franczyza ze stabilnym partnerem, jakim jest Carrefour, to sprawdzony pomysł na biznes.

O Carrefour

Carrefour Polska to multiformatowa sieć handlowa, pod której szyldem działa obecnie ponad 750 sklepów w takich formatach jak: hipermarkety, supermarkety oraz sklepy osiedlowe. Spółka jest również właścicielem i zarządcą sieci centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 230 000 GLA oraz kilkudziesięciu stacji paliw.

 

Tagi: Express convenience, Carrefour Express, Express minimarket, Globi

Załączniki komunikatu

.doc

2015_10_28_Dynamiczny_wzrost_liczby_sklepów_franczyzowych_Carrefour.docx
[ 153,3 kB ]

.pdf

2015_10_28_Dynamiczny_wzrost_liczby_sklepów_franczyzowych_Carrefour.pdf
[ 476,1 kB ]

Express Pl. Bankowy.JPG
[ 495,6 kB ]

Piekarnia.jpg
[ 716,5 kB ]

Kącik Kawowy.JPG
[ 574,9 kB ]

Produkty BIO.JPG
[ 1,1 MB ]

Reflets de France.jpg
[ 572,1 kB ]

Art. pozaspożywcze i apteka.JPG
[ 524,0 kB ]

Zobacz również