Kto chciałby zakosztować bajecznego życia celebryty? Odpowiedź na postawione pytanie wydaje się oczywista. Z galerią CH Morena Carrefour wszystkie marzenia się spełniają - zwycięzcy konkursu z okazji 10-lecia istnienia gdańskiej galerii Carrefour Morena, Oleg Marszałek i Paulina Fedirko przekonali się na własnej skórze jak to jest być celebrytą!

Jak przystało na prawdziwych celebrytów, pierwsze kroki zwycięska para skierowała w kierunku renomowanego salonu fryzjerskiego Jacques Andre, gdzie Paulina i Oleg zdecydowali się na mniej awangardowe, a bardziej twarzowe strzyżenia dobrane do typu urody i osobowości.

Kolejnym przystankiem na mapie gdańskich atrakcji była perfumeria Douglas. To tutaj profesjonalne wizażystki podkreśliły piękno Pauliny, udzielając lekcji wizażu dotyczącej subtelnego, letniego makijażu. Po konsultacjach dotyczących makijażu, wspólnie ze stylistką, para Laureatów udała się na zakupy. Z myślą o czekającej na naszych Zwycięzców wycieczce do Egiptu, wszystkie decyzje zakupowe dokonane zostały z myślą o garderobie, która sprawdzi się pod gorącym niebem kraju Faraonów.

Po pełnym wrażeń dniu, Centrum Handlowe Morena pożegnało swoich Gości słodką niespodzianką - pyszną kawą i deserem.

Dzięki wielu konsultacjom z profesjonalnym sztabem stylistów i wizażystów Laureaci, bogatsi o gwiazdorski look, wyruszyli na podbój Warszawy. Podróż odbyła się samolotem.

Pobyt w stolicy był dla zwycięskiej pary spotkaniem z historią, kulturą i wyjątkowymi miejscami Warszawy. Zdobywcy nagrody w konkursie „10 dni z życia gwiazdy" mieli szczęście skorzystać z wielu atrakcji, m. in. z przejażdżki dorożką po Starówce. W poznawaniu Warszawy niezastąpiony okazał się osobisty przewodnik, który oprowadził naszych celebrytów po Starym Mieście. Chwile relaksu i wyciszenia zapewnił Laureatom konkursu również spacer po przepięknych, słonecznych Łazienkach, a niezapomnianych wrażeń dostarczył im czas zwiedzania Muzeum Fryderyka Chopina.

Dodatkową atrakcję stanowił pobyt na planie programu rozrywkowego telewizji TVN „You Can Dance".

Zasłuchani w słynne piosenki musicalu „Metro" i zauroczeni scenicznymi występami, rozsmakowani w kuchni Magdaleny Gessler w jej najsłynniejszej restauracji U Fukiera, zrelaksowani romantycznymi masażami w Hiltonie i pełnym pakietem zabiegów odnowy biologicznej dla dwojga oraz lekcjami tańca u Rafała Maseraka - nasi Laureaci zakończyli ekscytujące dni w stolicy.

Koniec przygody w stolicy nie oznaczał jednak końca wszystkich atrakcji przewidzianych w ramach 10-ciu gwiazdorskich dni z galerią CH Morena Carrefour. Na Zwycięzców konkursu czekał niemniej ekscytujący tygodniowy pobyt all inclusive w kraju Faraonów - Egipcie.

Pobyt w eleganckim hotelu, kąpiele słoneczne, wycieczki i orzeźwienie w falach Morza Czerwonego wypełniło naszym Laureatom cudowne chwile spędzone pod egipskim niebem.

Nie sposób wyrazić emocji, opisać radości oraz wzruszeń, które towarzyszyły każdej atrakcji podczas 10-ciu dni spędzonych w atmosferze elegancji, w otoczeniu nietuzinkowych osobowości i w najbardziej magicznych miejscach Gdańska, Warszawy i malowniczych zakątkach Egiptu.

Jedno jest pewne, Oleg Marszałek i Paulina Fedirko z pewnością nigdy nie zapomną wrażeń, jakich doświadczyli dzięki galerii CH Morena Carrefour.


Dodatkowe informacje:
Jerzy Nowak, tel.: 22 563 32 21, e-mail: jerzy_nowak@carrefour.com
Michał Wierzbicki, tel.: 22 437 54 14, e-mail: michal_wierzbicki@carrefour.com

Zobacz również