Już od 1 października 2011 r. Carrefour zaprasza do swoich galerii na akcję handlową „Okrągłe Rabaty” oraz cykl imprez modowych Fashion Day. Od najbliższej soboty w Galeriach Carrefour w Kaliszu, Gdańsku, Szczecinie i Zgorzelcu pojawiać się będą finalistki programu TVN „Top Model”. W ramach imprezy będzie można skorzystać z porad stylisty i wizażysty oraz zrobić sobie zdjęcie z uczestniczkami programu „Top Model”.

Pierwsza z imprez Fashion Day obędzie się w najbliższą sobotę w Galerii Gryf w Szczecinie. Od godziny 12 do 18 będzie można spotkać się z uczestniczkami pierwszej edycji, cieszącego się ogromną popularnością programu TVN „Top Model”. Ponadto, dokonując tego dnia zakup& oacute;w na terenie Galerii można będzie uzyskać spore rabaty w ramach akcji „Okrągłe rabaty”. Warunkiem uczestnictwa w promocji jest dokonanie zakupów w wybranych sklepach za ponad 60 zł oraz posiadanie specjalnego kuponu rabatowego. Kupony rabatowe będą dostępne na terenie Galerii w Punkcie Obsługi Promocji. Dokonując zakupów za 60 zł klienci mogą uzyskać rabat w wysokości 30 zł, natomiast osoby, które dokonają zakupów za ponad 100 zł i ponad 200 zł otrzymać mogą odpowiednio 50 i 100 zł rabatu. Nagrodę w postaci bonu na zakupy należy zrealizować w dniu imprezy w butikach Galerii, między godziną 12 a 16. Szczegółowe zasady promocji oraz informacje dotyczące placówek, które nie są objęte akcją określa regulamin dostępny u organizatora w trakcie imprezy oraz na stronie internetowej Galerii.

W programie Fashion Day przewidziana jest również prezentacja kolekcji dostępnych w Galerii Handlowej oraz porady stylisty i wizażysty. Po okazaniu paragonu na minimum 50 zł będzie można również skorzystać z usług fryzjera, a na specjalnym stanowisku będzie można sfotografować się z uczestniczkami programu „Top Model”.

Program ”Top Model. Zostań modelką”, którego uczestniczki odwiedzą Galerie Handlowe Carrefour to program typu reality show, wyprodukowany przez stację telewizyjną TVN. Premiera programu miała miejsce w 2010 roku. Program emitowany jest na licencji amerykańskiej wersji programu „America's Next Top Model”. Zwyciężczynią I edycji programu została Paulina Papierska, którą również będzie można spotkać w ramach imprez Fashion Day. Poza Galerią Gryf w Szczecinie, Fashion Day zostanie również zorganizowany w Galerii Kalisz (8 października), Galerii Słowiańskiej w Zgorzelcu (15 października) oraz w Centrum Handlowym Morena w Gdańsku (22 października).

& nbsp;

Dodatkowe informacje:

Maria Cieślikowska, Carrefour Polska, tel.: 22 517 23 21, e-mail: maria_cieslikowska@carrefour.com

Tomasz Pietrzyk, Ciszewski Public Relations, tel.: 22 563 32 21, e-mail: tomasz_pietrzyk@carrefour.com

Zobacz również