Od piątku do niedzieli na parkingu przed Galerią Kalisz zaparkuje „Zlot Foodtrucków” oferujący dania kuchni azjatyckiej, amerykańskiej czy hiszpańskiej. W sobotę i niedzielę, również klienci Galerii Grudziądzkiej będą mogli skorzystać z kulinarnej podróży dookoła świata, którą zapewni im „Festiwal Smaków Foodtrucków”.

Oferta food trucków to propozycja dla klientów lubiących zjeść smacznie i różnorodnie. Na parkingach przed Galerią Kalisz i Galerią Grudziądzką klienci będą mogli skosztować dań różnych kuchni świata i zobaczyć na żywo, jak przygotowywane są potrawy.

Dania, przygotowane ze świeżych składników na oczach klientów i zgodnie z ideą slow food, na pewno trafią w gusta smakoszy oraz wszystkich, którzy lubią odkrywać nowe smaki. Dadzą także możliwość przeniesienia się myślą w odległe zakątki, których w ostatnim czasie nie mieliśmy możliwości odwiedzić.

Wydarzenia odbędą się z pełnym zastosowaniem reżimu sanitarnego. Food trucki będą traktowane jako oddzielne restauracje, odległość między stołami oraz miejscami w kolejce wyniesie 2 metry, na terenie będzie do dyspozycji płyn do dezynfekcji oraz instrukcje dezynfekcji rąk, a także instrukcje z zasadami bezpieczeństwa na stołach i food truckach. Stoły po każdym kliencie będą dezynfekowane.

W Grudziądzu wydarzeniu dodatkowo towarzyszą strefa dla dzieci, strefa chilloutu z muzyką DJ, zawody kulinarne z nagrodami oraz gra terenowa dla dzieci i rodziców z nagrodami.

„Zlot Foodtrucków” odbywa się na parkingu przed Galerią Kalisz przy ul. Poznańskiej 121/131 w Kaliszu, od piątku do niedzieli w godzinach 11.00-21.00. Z kolei „Festiwal Smaków Foodtrucków” odbędzie się na parkingu przed Galerią Grudziądzką przy ul. Konarskiego 45 w Grudziądzu. W sobotę w godzinach 12.00-21.00, a w niedzielę 12.00-20.00.

W te wakacje food trucki gościły już także w Galeriach Carrefour w Głogowie i Zgorzelcu. A w weekend 28-29 sierpnia zawitają do Centrum Handlowego Olsztyn.

O Carrefour

Carrefour Polska to omnikanałowa sieć handlowa, pod szyldem której działa w Polsce ponad 900 sklepów w 6 formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów hurtowo-dyskontowych, osiedlowych i specjalistycznych oraz sklepu internetowego. Carrefour jest w Polsce również właścicielem sieci 20 centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 230 000 GLA oraz sieci ponad 40 stacji paliw.

Carrefour, jako jeden ze światowych liderów handlu spożywczego, jest silną multiformatową siecią, która posiada około 13 000 sklepów w ponad 30 krajach. W 2020 r. Carrefour wygenerował sprzedaż w wysokości 78,6 miliarda euro. Grupa liczy ponad 320 000 pracowników, którzy pracują wspólnie, aby Carrefour został światowym liderem transformacji żywieniowej, oferując wszystkim klientom produkty spożywcze wysokiej jakości, ogólnie dostępne i w atrakcyjnej cenie. Więcej informacji na www.carrefour.com oraz na Twitterze (@GroupeCarrefour) i na LinkedInie (Carrefour).

Polityka biznesu odpowiedzialnego społecznie Grupy Carrefour opiera się na trzech filarach: zwalczanie wszelkich form marnotrawstwa, ochrona bioróżnorodności oraz wsparcie dla partnerów firmy.

Załączniki komunikatu

Galeria Grudziądzka Festiwal Smaków Foodtrucków
[ 88,6 kB ]

Galeria Kalisz Zlot Foodtrucków
[ 663,2 kB ]

.doc

2021 07 23 Food trucki w Galeriach Carrefour w Kaliszu i Grudziądzu
[ 55,0 kB ]

.pdf

2021 07 23 Food trucki w Galeriach Carrefour w Kaliszu i Grudziądzu
[ 464,1 kB ]

Zobacz również