W dniach 11-19 października 2019 r., wszyscy klienci gdańskiej Galerii Morena w zamian za zakupy zrobione w tym centrum handlowym, otrzymają parasol lub bilety do kina Cinema 3D. Celem akcji „Deszcz nagród w Morenie” jest promocja jesiennych kolekcji, które zawitały do sklepów w galerii wraz z początkiem października.

Jesień za oknem nie nastraja do aktywnego spędzania czasu. Galeria Morena postanowiła umilić nam tę deszczową porę roku, tak, aby kojarzyła się z miłym spędzaniem wolnych chwil na spacerze lub przed wielkim ekranem.

Już w najbliższy piątek, chcąc zachęcić wszystkich do wyjścia z domu, Galeria Morena rozpoczyna wielką akcję promocyjną „Deszcz nagród w Morenie”. Wydarzenie, odbywające się w scenerii nawiązującej do słynnego musicalu „Deszczowa piosenka”, pozwoli klientom, którzy zrobią zakupy w dniach 11-19 października, odebrać prezent w postaci dużego parasola lub biletu do kina Cinema 3D, w sam raz na jesienny spacer lub miłe spędzenie jesiennego wieczoru. To jednak nie koniec atrakcji, jakie przewidziała dla swoich klientów Galeria Morena.

W ramach akcji „Deszcz nagród w Morenie” pomyślano również o amatorach fotografii. Wszyscy, którzy wykonają zdjęcie i opublikują je w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku, mogą wziąć udział w konkursie na najbardziej kreatywną fotografię. Do wygrania trzy karty podarunkowe Galerii Morena o wartości 150 zł każda. Warunkiem jest zrobienie zdjęcia w jesiennej aurze, koniecznie z parasolem! Konkurs na Facebooku potrwa od 11 do 20 października.

Akcja „Deszcz nagród w Morenie” odbędzie się na stoisku promocyjnym w Galerii Morena w Gdańsku przy ul. Schuberta 102A, od 11 do 19 października 2019 r.(z wyłączeniem niedzieli niehandlowej 13 października) w godz. 9:00-21:00. Konkurs na Facebooku odbędzie się od 11 do 20 października 2019 r. Regulaminy dostępne w punkcie obsługi promocji Galerii Morena oraz na Facebooku galeriamorenagdansk.

O Carrefour    

Carrefour Polska to omnikanałowa sieć handlowa, pod szyldem której działa w Polsce prawie 900 sklepów
w 5 formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów osiedlowych i specjalistycznych oraz sklepu internetowego. Carrefour jest w Polsce również właścicielem sieci 20 centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 230 000 GLA oraz sieci ponad 40 stacji paliw.

Carrefour, jako jeden ze światowych liderów handlu spożywczego, jest silną multiformatową siecią, która posiada 12 000 sklepów w ponad 30 krajach. Carrefour obsługuje 105 milionów klientów na całym świecie
i wygenerował w 2018 roku sprzedaż w wysokości 84,9 miliarda euro. Grupa liczy ponad 360 000 pracowników, którzy pracują wspólnie, aby Carrefour został światowym liderem transformacji żywieniowej, oferując wszystkim klientom produkty spożywcze wysokiej jakości, ogólnie dostępne i w atrakcyjnej cenie. Więcej informacji na www.carrefour.com oraz na Twitterze (@GroupeCarrefour) i na LinkedInie (Carrefour).

Polityka biznesu odpowiedzialnego społecznie Grupy Carrefour opiera się na trzech filarach: zwalczanie wszelkich form marnotrawstwa, ochrona bioróżnorodności oraz wsparcie dla partnerów firmy.

Załączniki komunikatu

.doc

2019_10_07_Galeria Morena rozdaje bilety do kina i parasole.docx
[ 36,8 kB ]

.pdf

2019_10_07_Galeria Morena rozdaje bilety do kina i parasole.pdf
[ 341,9 kB ]

Deszcz nagród w Morenie.png
[ 636,6 kB ]

Zobacz również