Prawie 2,3 miliona złotych wygrał klient hipermarketu Carrefour, który wybrał się na zakupy 30 czerwca na warszawskim Bemowie. Jest to jedna z dwóch głównych wygranych, które padły podczas losowania.

Od maja 2008 roku Carrefour w porozumieniu z Totalizatorem Sportowym, rozwija sieć punktów, w których wszyscy Klienci mogą zagrać w gry liczbowe i zdrapki.

Już w 117 sklepach Carrefour i Carrefour Express uruchomiliśmy kolektury Lotto. Znajdują się one w Punktach Obsługi Klienta oraz w wybranych kasach. Teraz tuż po zrobieniu zakupów, każdy nasz Klient może zagrać w Dużego Lotka, Multi Lotka oraz inne gry liczbowe i zdrapki. Najwięksi szczęśliwcy mogą wizytę w sklepie zakończyć wielomilionową wygraną. Z radością reagujemy na kolejne informacje dotyczące wysokich wygranych pieniężnych w naszych sklepach - mówi Jerzy Sikora, dyrektor usług handlowych i finansowych Carrefour Polska.

W związku z dużą popularnością, jaką cieszą się wśród klientów niedawno otwarte kolektury, Carrefour przygotowuje we współpracy z Totalizatorem Sportowym otwarcie kolejnych punktów, w których Klienci podczas zakupów będą mogli zagrać w najpopularniejsze gry liczbowe w Polsce. Rozwój sieci kolektur Lotto wpisuje się w strategię rozwoju usług handlowych i finansowych, która jest odpowiedzią na zmieniające się potrzeby i oczekiwania klientów. Spośród wielu możliwości, Carrefour oferuje m. in. kartę Carrefour VISA, płatność domowych rachunków w kasach, zakup doładowań do telefonów pre-paid, własną telefonię komórkową Carrefour MOVA, oraz przysklepowe stacje benzynowe.

Zobacz również