W celu zapewnienia klientom jak najwyższego komfortu podczas przedświątecznych zakupów Carrefour wydłuży godziny otwarcia swoich hipermarketów. Dłużej będą działać również wybrane supermarkety sieci. W Wigilię sklepy marki będą działać do godziny 13, zaś w Sylwestra – do godz. 18.

Od 17 do 23 grudnia wszystkie hipermarketu Carrefour będą otwarte do godziny 23. Wydłużeniu ulegną też godziny otwarcia wybranych supermarketów działających z logo Carrefour Market. Ich pełna lista będzie dostępna na stronie internetowej www.carrefour.pl/sklepy.

W Wigilię, 24 grudnia, hiper- i supermarkety Carrefour będą otwarte do godziny 13.

W Sylwestra, 31 grudnia, sklepy własne Carrefour będą czynne do godziny 18.

W Święta Bożego Narodzenia (25-26 grudnia br.) oraz w Nowy Rok (1 stycznia 2022 r.) wszystkie sklepy należące do Carrefour będą nieczynne.

W przypadku sklepów franczyzowych Carrefour Express o godzinach otwarcia w okresie świąteczno-noworocznym decydują bezpośrednio ich właściciele.

O Carrefour

Carrefour Polska to omnikanałowa sieć handlowa, pod szyldem której działa w Polsce ponad 900 sklepów w 6 formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów hurtowo-dyskontowych, osiedlowych i specjalistycznych oraz sklepu internetowego. Carrefour jest w Polsce również właścicielem sieci 20 centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 230 000 GLA oraz sieci ponad 40 stacji paliw.

Carrefour, jako jeden ze światowych liderów handlu spożywczego, jest silną multiformatową siecią, która posiada około 13 000 sklepów w ponad 30 krajach. W 2020 r. Carrefour wygenerował sprzedaż w wysokości 78,6 miliarda euro. Grupa liczy ponad 320 000 pracowników, którzy pracują wspólnie, aby Carrefour został światowym liderem transformacji żywieniowej, oferując wszystkim klientom produkty spożywcze wysokiej jakości, ogólnie dostępne i w atrakcyjnej cenie. Więcej informacji na www.carrefour.com oraz na Twitterze (@GroupeCarrefour) i na LinkedInie (Carrefour).

Polityka biznesu odpowiedzialnego społecznie Grupy Carrefour opiera się na trzech filarach: zwalczanie wszelkich form marnotrawstwa, ochrona bioróżnorodności oraz wsparcie dla partnerów firmy.

Załączniki komunikatu

.doc

16 12 2021 - Godziny otwarcia Carrefour w grudniu
[ 41.0 kB ]

.pdf

16 12 2021 - Godziny otwarcia Carrefour w grudniu docx
[ 74.8 kB ]

Godziny otwarcia Carrefour w grudniu - 1
[ 377.8 kB ]

Godziny otwarcia Carrefour w grudniu - 2
[ 462.2 kB ]

Zobacz również