Tradycyjnie w okresie świąteczno–noworocznym Carrefour, dbając o czas i wygodę swoich klientów, wydłuża czas pracy sklepów. W Wigilię hipermarkety i supermarkety Carrefour w całej Polsce będą otwarte do godziny 15:00, a w wieczór sylwestrowy do godz. 18.

W dniach 20 – 23 grudnia hipermarkety będą czynne aż do godziny 23:00, by w jak największym stopniu spełnić oczekiwania klientów przygotowujących się do Świąt. W ostatnią niedzielę oraz poniedziałek grudnia –
29 i 30, hipermarkety będą otwarte do godz. 23.  

22 grudnia wydłużone zostaną także godziny pracy supermarketów – tego dnia większość sklepów będzie wyjątkowo otwarta do godz. 20:00, czyli o 2 godziny dłużej. W dniach 21 i 23 oraz 29 i 30 grudnia, godziny pracy supermarketów pozostają bez zmian.

Mogą się zdarzyć drobne odstępstwa od wyżej podanych godzin. Decyzje będą podejmowane na bieżąco w zależności od zapotrzebowania klientów odwiedzających poszczególne placówki. 

W Święta Bożego Narodzenia (25 – 26 grudnia br.) oraz w Nowy Rok (1 stycznia 2014 r.) wszystkie sklepy należące do Carrefour będą nieczynne.

W przypadku sklepów franczyzowych Carrefour Express, o godzinach otwarcia w okresie świąteczno-noworocznym decydują bezpośrednio właściciele sklepów.

Grupa Carrefour

Carrefour jest pionierem i liderem wielkiej dystrybucji, który od ponad 50 lat wyznacza standardy na światowych rynkach handlu. Od wielu lat Carrefour jest numerem 1 wielkiej dystrybucji w Europie i 2 największym detalistą na świecie.

O Carrefour Polska

Carrefour Polska należy w 100% do Grupy Carrefour. W 1997 roku w Łodzi otwarto pierwszą placówkę Carrefour w kraju. Od tego czasu Carrefour Polska dynamicznie rozwija się we wszystkich formatach. Dziś pod szyldem Carrefour działa w Polsce ponad 600 placówek: hiper- i supermarkety, sklepy franczyzowe Carrefour Express w dwóch formatach: mini-market i convenience. W portfelu Carrefour znajduje się także 20 centrów handlowych skupionych w dużych i średnich miastach, jest także jednym z liderów na rynku przymarketowych stacji paliw. Carrefour Polska aktywnie działa na rzecz aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych, prowadzi szereg projektów na rzecz dzieci i społeczności lokalnych.

Załączniki komunikatu

.doc

13_12_19_Godziny otwarcia sklepów w okresie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku.doc
[ 774,1 kB ]

.pdf

13_12_19_Godziny otwarcia sklepów w okresie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku.pdf
[ 288,6 kB ]

Zobacz również