W super- i hipermarketach Carrefour Polska można już nabyć zakłady gry Eurojackpot – największej w Europie gry liczbowej, którą w Polsce organizuje Totalizator Sportowy – właściciel marki LOTTO. Carrefour jest pierwszą siecią handlową w Polsce, w której za zakłady gier LOTTO można płacić kartą płatniczą.

Eurojackpot to gra liczbowa, która powstała w 2012 roku. W grze biorą udział gracze z 18 państw europejskich, w tym od 9 września 2017 r. z Polski. Gracze mogą typować własne liczby lub grać na chybił trafił, a pojedynczy zakład kosztuje 12,50 PLN. W każdym losowaniu celem jest trafienie 5 z 50 liczb oraz 2 z 10 liczb. Gra oferuje aż 12 stopni wygranych – najwięcej spośród wszystkich gier LOTTO, a główna wygrana może wynieść nawet 90 milionów euro, czyli ok. 375 000 000 zł. Gwarantowana pula na wygrane I stopnia w każdym losowaniu to 10 000 000 euro, czyli ponad 41 000 000 zł. Dodatkowo gracze w Polsce wygrywają więcej niż w innych krajach dzięki doliczanej do wygranych nadwyżce wynikającej z korzystnej wymiany kursowej złotego na euro.

Klienci sklepów Carrefour już teraz mają możliwość nabycia zakładów Eurojackpot w kasach super- i hipermarketów. W tym samym miejscu zagrać można również w Lotto – najpopularniejszą grę liczbową w Polsce. Co istotne, w przypadku obu gier możliwa jest płatność kartą za zakłady, co jest zdecydowanym ułatwieniem dla klientów. Dodatkowo, klienci sklepu mogą zapoznać się z informacją o aktualnych kumulacjach w grach liczbowych na ekranach znajdujących się przy linii kas.

- Carrefour Polska stale rozwija i wzbogaca swoją ofertę usług finansowych i handlowych dostępnych w sklepach, budując na tym swoją przewagę konkurencyjną – powiedział Grzegorz Wazowicz, Dyrektor Działu Usług Handlowych i Finansowych w Carrefour Polska. – Jako pierwsza sieć handlowa w Polsce wprowadziliśmy  możliwość dokonania płatności za zakłady gier LOTTO kartą. Wiemy, że tego typu usług poszukują i wymagają nowocześni konsumenci.

Losowania Eurojackpot odbywają się w każdy piątek w Helsinkach między godziną 20.00 a 21.00. Retransmisja każdego losowania oraz wyniki losowań są dostępne na stronie internetowej www.lotto.pl. Pod tym adresem można znaleźć również dodatkowe informacje o grze Eurojackpot.

O Carrefour

Carrefour Polska to omnikanałowa sieć handlowa, pod szyldem której działa w Polsce prawie 900 sklepów w 5 formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów osiedlowych i specjalistycznych oraz sklepu internetowego. Carrefour jest w Polsce również właścicielem sieci 20 centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 230 000 GLA oraz sieci ponad 40 stacji paliw.

Carrefour, światowy lider i referencyjna sieć branży detalicznej, posiada ponad 12 000 sklepów i e-sklepów w ponad 30 krajach. Carrefour jest multilokalną, multiformatową i omnikanałową grupą handlową, zatrudniającą ponad 384 000 osób na całym świecie i generującą sprzedaż w wysokości 103,7 miliarda euro w 2016 roku. Każdego dnia 13 milionów klientów na całym świecie odwiedza sklepy Carrefour, których wyróżnikiem jest jakość i zaangażowanie w zrównoważony handel.

Polityka biznesu odpowiedzialnego społecznie Grupy Carrefour opiera się na trzech filarach: zwalczanie wszelkich form marnotrawstwa, ochrona bioróżnorodności oraz wsparcie dla partnerów firmy. Wszyscy pracownicy Carrefour Polska przyczyniają się do realizacji tej polityki poprzez programy: STOP Marnotrawstwu, Z miłości do Zdrowia oraz Różnorodność.

Załączniki komunikatu

.doc

17_11_24_Gra Eurojackpot dostępna w Carrefour Polska.doc
[ 56,3 kB ]

.pdf

17_11_24_Gra Eurojackpot dostępna w Carrefour Polska.pdf
[ 163,8 kB ]

Eurojackpot.jpg
[ 128,6 kB ]

Zobacz również