Już za 25 groszy za minutę mogą rozmawiać użytkownicy Carrefour Mova. Klienci sieci otrzymują bowiem specjalny bonus w postaci dodatkowych darmowych minut. Od 1 czerwca każde doładowanie za 1 złoty premiowane jest dwoma ekstra minutami na rozmowy.

W nowej ofercie Carrefour Mova średni koszt minuty połączenia wynosi 25 gr. Klient, który przykładowo doładuje swoje konto kwotą 10 zł, otrzyma dodatkowo 20 minut na rozmowy. Jeśli kwota doładowania wyniesie 25 zł, to ilość ekstra minut wyniesie 50. W tej ofercie otrzymane dodatkowe minuty będą do wykorzystania aż do końca okresu ważności konta. W pierwszej kolejności wykorzystywane są dodatkowe minuty, następnie połączenia obciążają stan konta głównego. 

Nowa propozycja Carrefour Mova bez żadnych dodatkowych ukrytych opłat pozwala rozmawiać jeszcze taniej. Osoby doładowujące swoje konto dowolną kwotą obniżają koszt prowadzonych rozmów do 25 gr. Dzięki tej ofercie Carrefour Mova staje się najtańszą telefonią pre-paid na rynku - mówi Tomasz Gniewek, szef telefonii komórkowej Carrefour Mova.

Oferta ta zastępuje obowiązującą dotychczas usługę „minuty za zakupy". Od czerwca w kasach sklepów Carrefour, do odwołania, nie będą wydawane paragony z kuponami na doładowania telefonu w zamian za zrobione zakupy - darmowe minuty będą, bowiem automatycznie dodawane przy każdym doładowaniu. Carrefour Mova cały czas pracuje nad ulepszaniem swojej oferty, już w niedługim czasie wprowadzane będą nowe oferty, odpowiadające oczekiwaniom klientów.

Oferta ważna jest do wszystkich sieci  krajowych poza Play.

Carrefour MOVA to wirtualna telefonia komórkowa o ogólnopolskim zasięgu, przygotowana specjalnie dla Klientów sklepów sieci Carrefour. Dystrybucja usług odbywa się poprzez sklepy sieci Carrefour: hipermarkety Carrefour oraz supermarkety Carrefour Express (ok. 350 punktów w całej Polsce). Dzięki najnowszej ofercie sieć oferuje jedną z najniższych stawek połączeń w Polsce - 25gr (cennik standardowy: 44 gr. za minutę, 20 gr. za SMS, tańsze połączenia do trzech wybranych numerów, bonus za połączenia przychodzące), a starter kosztuje tylko 4,44 zł. Konto Carrefour Mova można doładować: przy kasie za pomocą kuponu, za dowolna kwotę lub za resztę z zakupów oraz poprzez stronę internetową www.carrefourmova.pl w punktach oznaczonych Moje Doładowania, w punktach sieci Kolporter. Szczegóły oferty dostępne są na stronie www.carrefourmova.pl oraz w Punktach Obsługi Klienta w sklepach Carrefour.

Zobacz również