Od października operator wirtualny MOVA wprowadził promocję pod hasłem "Kasa wraca". Teraz pieniądze wydane na zakup startera wracają na konto klienta w sieci MOVA.

W ramach promocji w tym miesiącu wszyscy klienci, którzy zakupią starter MOVA w cenie 4, 44 zł i doładują konto za minimum 25 złotych, otrzymają zwrot pieniędzy za starter w postaci zasilenia konta na rozmowy. Promocja potrwa do końca października. Startery można nabyć we wszystkich hipermarketach Carrefour oraz supermarketach Carrefour Express (348 punktów w całej Polsce).

Akcja „Kasa wraca" łączy się z główną i stałą promocją polegającą na zdobywaniu darmowych minut na rozmowy w zamian za zakupy dokonane w sklepach Grupy Carrefour. Kody doładowujące znajdują się na każdym paragonie za zakupy.

„Nowa promocja jest zgodna z naszą główną zasadą - Carrefour Mova ma być najtańszą propozycją na rynku telefonii komórkowej, dlatego teraz pieniądze wydane na starter zamieniamy na dodatkowe środki na  rozmowy lub SMS-y.  Promocja jest doskonałą okazją do wypróbowania oferty telefonii komórkowej Carrefour Mova - mówi Katarzyna Pawłowska, odpowiedzialna za marketing telefonii komórkowej MOVA.

MOVA to telefonia wirtualna w Polsce, o ogólnopolskim zasięgu przygotowana specjalnie dla Klientów sklepów sieci Carrefour. W ciągu kilku miesięcy stała się jednym z liderów rynku. Główną przewagą konkurencyjną sieci jest możliwość otrzymywania nawet 60 darmowych minut rozmów miesięcznie na rozmowy w zamian za zakupy w sieci Carrefour oraz Carrefour Express. Sieć oferuje jedną z najniższych stawek połączeń w Polsce (44 gr. za minutę, 20 gr. za SMS). Startery kosztują 4,44 zł i są dostępne we wszystkich sklepach sieci Carrefour i Carrefour Express.

Carrefour Mova dostępna jest na rynku telefonii komórkowej od 4 kwietnia 2008. Carrefour Polska, jako pierwsza wśród sieci wielkiej dystrybucji dołączyła do grona operatorów wirtualnych w Polsce.

Informacje o Carrefour Polska

Firma Carrefour jest obecna w Polsce już od ponad 10 lat  Pierwszy sklep został otwarty w Łodzi w 1447 r. Obecnie Carrefour Polska posiada 80 hipermarketów, 264 supermarkety, 23 sklepy franczyzowe pod szyldem Carrefour 5 minut oraz 40 stacji benzynowych położonych przy hipermarketach i supermarketach. Sieć zatrudnia w Polsce zatrudnia 27 tys. pracowników. Carrefour Polska należy w 100-procentach do francuskiej grupy Carrefour, która jest numerem 1 dużej dystrybucji w Europie i numerem 2 na świecie. Grupa Carrefour zatrudnia 440 tys. pracowników i ma ponad 15 tys. sklepów w 30 krajach na całym świecie.

Zobacz również