Koncept sklepu convenience Carrefour Express Plac Bankowy w Warszawie, został uhonorowany tytułem Best Shop Concept w kategorii convenience. Nagrodę, przyznawaną przez wydawcę magazynu Perfect Store, w imieniu firmy, odebrał Marek Lipka, Dyrektor ds. franczyzy i sklepów convenience.

II edycja konkursu Best Shop Concept została rozstrzygnięta podczas VI Międzynarodowych Targów Wyposażenia, Technologii i Usług Dla Handlu „RetailShow”. Celem konkursu jest wyłonienie nowoczesnych i najbardziej innowacyjnych konceptów sklepów dostępnych w różnych formatach, które wyróżniają się zarówno pod względem estetycznym, jak i użytkowym. Koncept sklepu Carrefour Express Plac Bankowy został doceniony za nowatorskie rozwiązania i kompleksowe podejście do klienta.

Odpowiadając na potrzeby rynku i dostosowując się do oczekiwań klientów, przygotowaliśmy kolejną odsłonę konceptu sklepu convenience, wzbogaconą o innowacyjne rozwiązania. Przyznanie tej nagrody traktujemy jako potwierdzenie, że wdrożona wizja rozwoju sklepów convenience, realizowana przez Carrefour Polska, jest doceniana zarówno przez klientów, jak i ekspertów branży handlowej – powiedział Marek Lipka, odbierając nagrodę Best Shop Concept.

Jury doceniło również nowoczesny wystrój sklepu, który oferuje kl ientom zupełnie nowe doznania zakupowe. Dzięki nowej aranżacji i wyposażeniu, lokal zyskał interesujący design, wnętrze jest nowoczesne i przyjazne, a klienci mają możliwość szybkich, łatwych i wygodnych zakupów.

Ponadto koncept sklepu Express Plac Bankowy, dostosowując asortyment do zmieniających się potrzeb konsumentów, wprowadził szeroką ofertę produktów spożywczych i usług dodatkowych. Klienci zyskali dedykowane miejsce na zdrową żywność (produkty bio, eko i bezglutenowe) oraz kuchnie świata. Wyodrębniono specjalną przestrzeń i wprowadzono regionalne specjały francuskie pod marką „Reflets de France”, dostępne na wyłączność w Carrefour. W placówce Express Plac Bankowy po raz pierwszy uruchomiono nową odsłonę kącika kawowego z kawą wysokiej jakości. Na klienta czeka także wydzielona strefa szybkich zakupów, a w niej szeroka oferta dań gotowych „food to go” (jedzenie na wynos), szybkie przekąski na ciepło typu hot-dog oraz odpiekane na miejscu świeże pieczywo. Ponadto sklep posiada różnorodny asortyment produktów pozaspożywczych oraz kategorię zdrowie. Express Plac Bankowy świadczy także usługi dodatkowe, m.in. akceptację płatności kartami, doładowanie telefonu, usługa cashback.

Ofertę Carrefour wyróżnia kompleksowe podejście do modelu współpracy franczyzowej, w ramach którego nie tylko oferuje partnerowi rozpoznawalne logo, ale przede wszystkim dba o budowanie współpracy opartej na wieloletnim know-how w zakresie handlu. Dla przedsiębiorców kooperacja ze stabilnym partnerem, jakim jest Carrefour to świetny pomysł na biznes. Sprawdzony koncept franczyzowy, dopasowany do każdego klienta oraz rozpoznawalna marka, ułatwiają odniesienie sukcesu.

O Carrefour

Carrefour Polska to multiformatowa sieć handlowa, pod której szyldem działa obecnie ponad 750 sklepów w takich formatach jak: hipermarkety, supermarkety oraz sklepy osiedlowe. Spółka jest również właścicielem i zarządcą sieci centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 230 000 GLA oraz kilkudziesięciu stacji paliw.

Tagi: Nagroda, Express convenience, Carrefour Express, Franczyza Carrefour, Best Shop Concept, Carrefour Polska

Załączniki komunikatu

.doc

2015_11_23_Koncept sklepu convenience Carrefour Express laureatem konkursu Best Shop Concept.docx
[ 182,8 kB ]

.pdf

2015_11_23_Koncept sklepu convenience Carrefour Express laureatem konkursu Best Shop Concept.pdf
[ 588,2 kB ]

Na zdjęciu - dr M. Borowiński, M. Szulc i M. Lipka podczas wręczenia nagrody Best Shop Concept.jpg
[ 94,5 kB ]

Express Pl. Bankowy.JPG
[ 495,6 kB ]

Logotyp_Konkurs_Best_Shop_Concept_2015.png
[ 187,5 kB ]

Zobacz również