Samochody, wycieczki oraz bony na zakupy to wszystko można wygrać w wielkiej akcji promocyjnej Carrefour.  Od 1 do 26 października w sklepach sieci trwa coroczna akcja Magia Kodów, której pula nagród w tym roku wynosi 18 000 000 złotych.

Magia Kodów jest autorskim pomysłem Grupy Carrefour, który co roku organizowany jest w wielu krajach, w których firma jest obecna. Także Carrefour Polska już po raz czwarty zorganizował promocję Magia Kodów, która co roku cieszy się ogromną popularnością wśród klientów. Akcja trwa od 1 do 26 października, a jej nagrodami są między innymi: 5 samochodów Peugeot 107, wycieczki do krajów śródziemnomorskich, wyprawa do Chin oraz bony towarowe - na łączną sumę 18 000 000 zł.

Mechanika akcji jest bardzo prosta. Za każde 20 zł wydanych w sieci Carrefour klient otrzymuje magiczny kupon. Informacje z kuponu należy odczytać w MAGICZNYM DEKODERZE, znajdującym się w sklepie - jeśli wyświetlona informacja wskaże wygraną jest ona do odebrania w  Punkcie Obsługi Klienta. W przypadku, gdy dekoder wskaże informację „druga szansa" należy wypełnić kupon i wrzucić do urny. Zebrane kupony wezmą udział w ogólnopolskim losowaniu, które odbędzie się 15 listopada na terenie CH Bemowo. Spośród zebranych kuponów zostanie wylosowanych 100, które otrzymają nagrody. Głównymi wygranymi loterii są samochody oraz wycieczki.

W akcję MAGIA KODÓW zaangażowanych jest 288 sklepów w całej Polsce, po raz pierwszy promocja obejmuje zarówno hipermarkety Carrefour jak i supermarkety Carrefour Express.

Promocja wsparta jest reklamą telewizyjną, radiową, prasową oraz outdorem. Partnerem strategicznym akcji jest firma Travel Time - Marka Orbis Travel.

Zobacz również