Zastanawiasz się, jak spędzić wolny czas? Wybierz się na darmowe lodowisko do Galerii Morena. Ślizgawka jest dostępna do 28 lutego na tarasie zewnętrznym gdańskiego obiektu.

Wyjątkową atrakcję dla swoich klientów przygotował Carrefour Polska, właściciel i zarządca gdańskiej Galerii Morena. Od 3 stycznia do końca lutego amatorzy jazdy na łyżwach mają do dyspozycji darmową ślizgawkę!

Lodowisko o powierzchni 100 mkw. powstało na tarasie zewnętrznym obiektu i jest czynne przez cały tydzień w godzinach 10.00 – 20.00. Goście Galerii Morena mogą również skorzystać z bezpłatnej wypożyczalni sprzętu.

Zapraszamy do wspólnej zabawy na lodowisku w Galerii Morena przy ulicy Schuberta 102A w Gdańsku. Wstęp na lodowisko jest bezpłatny!

O Carrefour

Carrefour Polska to omnikanałowa sieć handlowa, pod szyldem której działa w Polsce prawie 900 sklepów w 5 formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów osiedlowych i specjalistycznych oraz sklepu internetowego. Carrefour jest w Polsce również właścicielem sieci 20 centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 230 000 GLA oraz sieci ponad 40 stacji paliw.

Carrefour, światowy lider i referencyjna sieć branży detalicznej, posiada ponad 12 000 sklepów i e-sklepów w ponad 30 krajach. Carrefour jest multilokalną, multiformatową i omnikanałową grupą handlową, zatrudniającą ponad 384 000 osób na całym świecie i generującą sprzedaż w wysokości 103,7 miliarda euro w 2016 roku. Każdego dnia 13 milionów klientów na całym świecie odwiedza sklepy Carrefour, których wyróżnikiem jest jakość i zaangażowanie w zrównoważony handel.

Polityka biznesu odpowiedzialnego społecznie Grupy Carrefour opiera się na trzech filarach: zwalczanie wszelkich form marnotrawstwa, ochrona bioróżnorodności oraz wsparcie dla partnerów firmy. Wszyscy pracownicy Carrefour Polska przyczyniają się do realizacji tej polityki poprzez programy: STOP Marnotrawstwu, Z miłości do Zdrowia oraz Różnorodność.

Tagi: Galeria Morena, lodowisko

Załączniki komunikatu

.doc

2018_01_09_Lodowe szaleństwo w Galerii Morena.doc
[ 50.2 kB ]

.pdf

2018_01_09_Lodowe szaleństwo w Galerii Morena.pdf
[ 137.8 kB ]

Galeria Morena_lodowisko.jpg
[ 711.7 kB ]

Zobacz również