W dniu 1 grudnia 2014r. ruszył w Carrefour ogólnopolski projekt wspierający rodziny wielodzietne „Karta Dużej Rodziny”, realizowany wspólnie z Ministerstwem Pracy i Polityki Społecznej. Każda rodzina z co najmniej trójką dzieci, będzie mogła skorzystać w ramach Karty z rabatu aż do 10% na całe swoje zakupy w ponad 80-ciu największych sklepach Carrefour w Polsce.

Wielkość zniżki zależy od kwoty dokonanych zakupów. Przy zakupach od 50 do 99,99 złotych, rodziny wielodzietne otrzymają e-kupon o wartości 5 zł na kolejne zakupy, przy zakupach od 100 do 149,99 złotych – e-kupon o wartości 10zł, przy zakupach o wartości od 150 złotych do 199,99 złotych – e-kupon o wartości 15 zł, a przy zakupach powyżej 500zł – e-kupon o wartości 50 zł i jest to najwyższa wartość kuponu, którą można otrzymać podczas jednorazowych zakupów.

W sklepach Carrefour Karta Dużej Rodziny akceptowana jest tylko w specjalnie oznaczonych kasach: „Tu honorujemy Kartę Dużej Rodziny”. Rabat naliczany jest w postaci e-Kuponu, drukowanego przy kasie, po zakończeniu transakcji i przy minimalnej kwocie zakupów równej co najmniej 50 zł. E-Kupon ważny jest przez 60 dni od daty jego wydania i można zrealizować go podczas kolejnych zakupów, tylko w sklepie sieci Carrefour, który uczestniczy w Programie Karty Dużej Rodziny.

Produktami wyłączonymi z programu Karta Dużej Rodziny w Carrefour są: paliwa, alkohole (z wyjątkiem piwa), papierosy, doładowania telefoniczne pre-paid oraz płatności rachunków (Moje Rachunki).

- Carrefour Polska realizuje strategię biznesu odpowiedzialnego społecznie poprzez równoległe działania na trzech płaszczyznach: gospodarczej, środowiskowej i społecznej. Mamy nadzieję, że nasza oferta, skierowana do posiadaczy Karty Dużej Rodziny spotka się z zainteresowaniem rodzin wielodzietnych, tym samym potwierdzając zaangażowanie Carrefour we wspieranie odpowiedzialnej polityki prorodzinnej – powiedział Guillaume de Colonges, Prezes Carrefour Polska, podczas wspólnego podpisywania umowy dotyczącej realizacji programu wraz z Władysławem Kosiniakiem-Kamyszem, Ministrem Pracy i Polityki Społecznej.

Posiadacze Karty Dużej Rodziny mogą robić taniej zakupy we wszystkich hipermarketach oraz dużych supermarketach Carrefour* w Polsce, począwszy od dnia 1 grudnia 2014r.

* Lista oraz adresy placówek Carrefour, w których można skorzystać ze zniżek w ramach Karty Dużej Rodziny dostępna jest na stronie: www.carrefour.pl

Grupa Carrefour

Obecna w 34 krajach jest drugim największym detalistą na świecie oraz liderem wielkiej dystrybucji w Europie. W ponad 10.100 sklepach zatrudnia 365 000 pracowników. W 2013 obroty Grupy wyniosły 100,2 mld euro. Grupa Carrefour oferująca różnorodność formatów handlowych, kanałów dystrybucji oraz działająca na wielu rynkach jest partnerem w codziennym życiu 10 milionów klientów, którzy każdego dnia odwiedzają sklepy Carrefour na całym świecie, mając dostęp do szerokiej gamy produktów i usług w najlepszej cenie.

O Carrefour Polska

Carrefour Polska swój pierwszy hipermarket otworzył w 1997 roku w Łodzi. Obecnie, pod szyldem Carrefour w Polsce działa ponad 600 sklepów w różnych formatach, są to: hiper- i supermarkety oraz sklepy osiedlowe: mini-market i convenience. Carrefour jest także właścicielem i zarządcą centrów handlowych, skupionych w dużych i średnich miastach. Ofertę handlową naszych sklepów uzupełniają stacje paliw. Dążąc do podniesienia jakości życia klientów i konsumentów, Carrefour Polska realizuje strategię odpowiedzialnego biznesu, która zakłada harmonijny rozwój, w trzech dziedzinach równocześnie: na rzecz gospodarki, społeczeństwa i środowiska.

Załączniki komunikatu

.pdf

14_12_01_Na zakupy do Carrefour z Kartą Dużej Rodziny.pdf
[ 494.1 kB ]

file

14_12_01_Na zakupy do Carrefour z Kartą Dużej Rodziny.doc
[ 386.6 kB ]

.pdf

Karta Dużej Rodziny_lista sklepów Carrefour.pdf
[ 209.4 kB ]

Karta Dużej Rodziny_plakat.jpg
[ 261.1 kB ]

Zobacz również