W dniach 25 i 27 lutego br. zostały otwarte dwa nowe sklepy franczyzowe Carrefour Express. Placówki znajdują się w Warszawie przy ulicy Komorskiej 24/33
oraz w Poddębicach przy ulicy Ogrodowej 2.


Warszawska placówka przy ul. Komorskiej oferuje powierzchnię sprzedaży wielkości 130 m2. Klienci mogą korzystać z dwóch stanowisk kasowych i liczyć na pomoc 7 pracowników. Sklep czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 22:00, w soboty od 7.00 do 22:00 oraz  w niedzielę od 8:00 do 22:00.


Drugi z nowo otwartych sklepów, który znajduje się w Poddębicach przy ul. Ogrodowej 2, posiada powierzchnię sprzedaży o wielkości 342 m2 oraz trzy stanowiska kasowe. Sklep czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 21:00, w soboty od 7.00 do 20:00 oraz  w niedzielę od 4:00 do 14:00.


Klienci nowych placówek Carrefour Express mogą płacić za zakupy przy pomocy kart płatniczych oraz korzystać z szerokiej oferty usług dodatkowych: m.in. możliwości płacenia rachunków w kasie i realizacji bonów.
Na półkach obu nowo otwartych sklepów Carrefour Express klienci znajdą asortyment artykułów krajowych i zagranicznych, w tym produktów marki własnej Carrefour.
Nie zabraknie również towarów w najniższych cenach, oznaczonych symbolem „Nr 1".


Wprowadzenie w 2007 roku osiedlowych sklepów franczyzowych - czwartego formatu handlowego firmy Carrefour, po hipermarketach, mini-hipermarketach i supermarketach - było odpowiedzią na potrzeby naszych konsumentów. W przeciwieństwie do wielu zachodnioeuropejskich społeczeństw, polscy klienci są bowiem wciąż przywiązani do robienia zakupów w mniejszych sklepach, położonych blisko miejsca zamieszkania. Otwierając kolejne placówki, firma Carrefour wychodzi naprzeciw tym potrzebom. Nasze sklepy franczyzowe są bowiem zlokalizowane przede wszystkim w miastach i w strefach podmiejskich, wśród osiedli mieszkaniowych, a ich klienci cenią sobie różnorodność ich oferty produktowej, bliskość położenia od miejsca zamieszkania oraz konkurencyjne dla danej okolicy ceny.

Zobacz również