W dniach 14 i 15 kwietnia br. zostały otwarte dwa nowe sklepy franczyzowe Carrefour Express. Placówki znajdują się w Krakowie przy ulicy Os. Teatralne 14
oraz w Lublinie przy ulicy Glinianej 2.


Krakowska placówka przy ul. Os. Teatralne 14, oferuje powierzchnię sprzedaży wielkości 270 m2. Do dyspozycji Klientów są dwa stanowiska kasowe oraz 12 pracowników. Sklep czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:00 do 22:00 oraz w niedzielę od 4:00 do 15:00.

Drugi z nowo otwartych sklepów, który znajduje się w Lublinie przy ul. Glinianej 2, posiada powierzchnię sprzedaży o wielkości 107 m2 oraz dwa stanowiska kasowe. Placówka zatrudnia siedmioosobowy personel. Sklep czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 22:00, w soboty od 7.00 do 22:00 oraz  w niedzielę od 8:00 do 18:00.

Klienci nowych placówek Carrefour Express mogą dokonywać płatności przy pomocy kart płatniczych oraz korzystać z szerokiej oferty usług dodatkowych: m.in. możliwości płacenia rachunków w kasie.

Na półkach obu nowo otwartych sklepów Carrefour Express klienci znajdą szeroki asortyment artykułów krajowych i zagranicznych, w tym wyjątkowo atrakcyjne cenowo, produkty marki własnej Carrefour.

Wprowadzenie w 2007 roku osiedlowych sklepów franczyzowych było odpowiedzią na potrzeby naszych konsumentów. W przeciwieństwie do wielu zachodnioeuropejskich społeczeństw, polscy klienci są wciąż przywiązani do robienia zakupów w mniejszych sklepach, położonych blisko miejsca zamieszkania. Otwierając kolejne placówki, firma Carrefour wychodzi naprzeciw tym potrzebom. Nasze sklepy franczyzowe są bowiem zlokalizowane przede wszystkim w miastach i w strefach podmiejskich, wśród osiedli mieszkaniowych, a ich klienci cenią sobie różnorodność ich oferty produktowej, bliskość położenia od miejsca zamieszkania oraz konkurencyjne dla danej okolicy ceny.

Dodatkowe informacje:
Maria Cieślikowska, Carrefour Polska, tel.: 22 517 23 21, e-mail: [email protected]
Tomasz Pietrzyk, Ciszewski Public Relations, tel.: 22 563 32 21, e-mail: [email protected]

Zobacz również