Carrefour sukcesywnie rozwija sieć sklepów w Polsce i otwiera kolejny supermarket franczyzowy. Najnowszy sklep w Kątach Wrocławskich powstał w nowoczesnym kompleksie „Port Kąty”, w którym oprócz marketu Carrefour znajduje się stacja Shell, restauracja oraz wielkopowierzchniowy parking. Nowo otwarty sklep oferuje klientom szeroki asortyment produktów, dostosowanych do potrzeb zarówno mieszkańców jak i kierowców.

Nowy supermarket został otwarty przy zjeździe z autostrady A4 w Kątach Wrocławskich. Oferuje on klientom nowoczesną, przestronną halę sprzedaży o powierzchni blisko 400 mkw., zaprojektowaną według najnowocześniejszych trendów handlowych, których celem jest stałe podnoszenie zadowolenia klientów z zakupów. Supermarket otwarty będzie całą dobę przez siedem dni w tygodniu.

Najnowszy supermarket franczyzowy oferuje klientom dostęp do 6000 różnorodnych produktów. W asortymencie znajduje się 500 rodzajów produktów świeżych, do których należą m.in. warzywa, owoce, mięso, ryby oraz sery. Sklep oferuje również lokalne wędliny z Naszej Wędzarni Carrefour, które powstają na podstawie sprawdzonych receptur. W ofercie sklepu znajduje się także bogaty wybór produktów lokalnych, znanych w Kątach Wrocławskich i okolicy.

Z myślą o klientach dbających o zdrowy styl życia i prawidłowe odżywianie powstała specjalna strefa „Zdrowa Półka”. To oferta 300 produktów, wśród której klienci odnajdą bogatą gamę artykułów dietetycznych, bio, bez laktozy i glutenu. W supermarkecie nie zabraknie również produktów naturalnych z linii „Jakość z Natury Carrefour”, które są produkowane z poszanowaniem środowiska naturalnego, zgodnie z zasadami zrównoważonego rolnictwa, a ich jakość kontrolowana jest przez Carrefour „od pola do talerza”.

W sklepie klienci mają możliwość robienia zakupów z aplikacją Mój Carrefour, która oferuje m.in. dostęp do programu lojalnościowego z kuponami rabatowymi. Bezpłatną wersję aplikacji można pobrać na urządzenie mobilne z systemem Android lub iOS. Jej użytkownicy mogą samodzielnie sprawdzić cenę produktu, przeglądać oferty zniżek na urządzeniach mobilnych, zapoznać się ze zdjęciem produktu, opisem oferty, a także aktywować wybrane kupony. W sklepie akceptowane są również plastikowe karty Rodzinka, Seniora oraz Dużej Rodziny.

 

Grupa Carrefour

Carrefour Polska to omnikanałowa sieć handlowa, pod szyldem której działa w Polsce prawie 900 sklepów w 6 formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów hurtowo-dyskontowych, osiedlowych i specjalistycznych oraz sklepu internetowego. Carrefour jest w Polsce również właścicielem sieci 20 centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 230 000 GLA oraz sieci ponad 40 stacji paliw.

Carrefour, jako jeden ze światowych liderów handlu spożywczego, jest silną multiformatową siecią, która posiada 12 000 sklepów w ponad 30 krajach. Carrefour obsługuje 105 milionów klientów na całym świecie i wygenerował w 2018 roku sprzedaż w wysokości 84,9 miliarda euro. Grupa liczy ponad 360 000 pracowników, którzy pracują wspólnie, aby Carrefour został światowym liderem transformacji żywieniowej, oferując wszystkim klientom produkty spożywcze wysokiej jakości, ogólnie dostępne i w atrakcyjnej cenie. Więcej informacji na www.carrefour.com oraz na Twitterze (@GroupeCarrefour) i na LinkedInie (Carrefour).

Polityka biznesu odpowiedzialnego społecznie Grupy Carrefour opiera się na trzech filarach: zwalczanie wszelkich form marnotrawstwa, ochrona bioróżnorodności oraz wsparcie dla partnerów firmy.

Załączniki komunikatu

.doc

2019_12_24_Nowy supermarket Carrefour w Kątach Wrocławskich_informacja prasowa.doc
[ 140,3 kB ]

.pdf

2019_12_24_Nowy supermarket Carrefour w Kątach Wrocławskich_informacja prasowa.pdf
[ 225,0 kB ]

Zdjęcie IX.jpg
[ 259,3 kB ]

Zdjęcie VI.jpg
[ 224,9 kB ]

Zdjęcie.jpg
[ 376,6 kB ]

Zobacz również