Od 27 października br. użytkownicy telefonów i smartfonów wyposażonych w przeglądarki internetowe mogą korzystać z najnowszej wersji mobilnej strony internetowej Carrefour. Wersja mobilna serwisu dostępna jest pod adresem m.carrefour.pl. W nowym serwisie można znaleźć m.in. informacje dotyczące aktualnej oferty handlowej, lokalizacji sklepów oraz godzin ich otwarcia.

Serwis przygotowany został z myślą o osobach, które w danej chwili nie mają możliwości skorzystania z komputera z dostępem do Internetu, a chciałyby szybko znaleźć informacje dotyczące sklepów Carrefour. Poza najważniejszymi informacjami, na stronie m.carrefour.pl znalazły się odnośniki do serwisu internetowego telefonii Mova oraz strony w serwisie Allegro.pl ze wszystkimi aukcjami wystawionymi przez Carrefour. Aby maksymalnie ułatwić użytkownikom mobilnym korzystanie z naszego serwisu, wprowadziliśmy automatyczne przekierowanie ze strony carrefour.pl na jej wersję mobilną. Dzięki temu użytkownicy, którzy nie znają adresu wersji mobilnej zostaną na nią automatycznie przekierowani. Oczywiście gdyby ktoś wolał skorzystać z tradycyjnej strony internetowej Carrefour, może to zrobić klikając w odpowiedni odnośnik, znajdujący się na dole strony.

„Jesteśmy świadomi zmian zachodzących na rynku oraz coraz większej mobilności naszych klientów i potrzeby natychmiastowego dostępu do informacji. Wychodząc naprzeciw tym tendencjom uruchomiliśmy mobilną wersję strony carrefour.pl, na której można szybko znaleźć najważniejsze informacje. Po przeanalizowaniu statystyk i wyników badań okazało się, że klienci najczęściej wchodzą na naszą stronę internetową żeby sprawdzić aktualne promocje, lokalizacje sklepów czy godziny otwarcia poszczególnych placówek. Mając to na uwadze, przygotowaliśmy mobilną wersję strony w taki sposób, by odnalezienie tych informacji było możliwie szybkie i intuicyjne” – mówi Monika Kowalska, Senior Manager ds. Internetu Carrefour Polska.

Wersja mobilna serwisu nie jest kopią wersji standardowej. Zostały tam umieszczone tylko te informacje, których klienci najczęściej poszukują. Jeśli chodzi o akcje promocyjne, skupiliśmy się na tych największych i najbardziej atrakcyjnych z punktu widzenia odwiedzających nasz serwis np. akcja „Kasa wraca jak bumerang” czy „1 + 1 za grosz”.

Strona m.carrefour.pl jest bardzo wygodna, przejrzysta i przyjazna użytkownikowi. Cały czas trwają też prace nad jej udoskonalaniem. Mobilna wersja strony ma być docelowo rozszerzona o inne informacje zawarte w standardowym serwisie carrefour.pl.

 

 

Dodatkowe informacje:

Maria Cieślikowska, Carrefour Polska, tel.: 22 517 23 21, e-mail: [email protected]

Tomasz Pietrzyk, Ciszewski Public Relations, tel.: 22 563 32 21, e-mail: [email protected]

Zobacz również