W środę 16 listopada o godz. 12.00 w Kaliszu zostanie otwarty nowy supermarket sieci Carrefour w zlokalizowanej przy ul. Górnośląskiej 82 Galerii Amber. Oprócz bogatej i różnorodnej oferty handlowej, nowy sklep wyróżniał będzie szereg unikalnych w skali kraju rozwiązań handlowych oraz nowoczesnych usług ułatwiających zakupy. Sieć Carrefour zapowiada atrakcje i oferty specjalne z okazji uroczystego otwarcia. 

W nowym supermarkecie Carrefour w Kaliszu klienci znajdą szeroki wybór blisko 10 000 produktów spożywczych i przemysłowych, w tym artykułów sezonowych oraz asortyment dostępny w ramach strefy OUTLET. To nawet 3 razy szerszy wybór niż w klasycznym sklepie dyskontowym. Możliwość kupienia ich w jednym miejscu pozwoli klientom zaoszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze, ponieważ nie będą musieli odwiedzać kilku punktów handlowych na mapie miasta. Dodatkowo klienci będą mieli możliwość zrobienia zakupów przez Internet z odbiorem osobistym w sklepie. Nowa inwestycja Carrefour umożliwi utworzenie ponad 30 nowych miejsc pracy.

Klienci Carrefour w Kaliszu zyskają również dostęp do wygodnych, nowoczesnych rozwiązań zakupowych. Jednym z nich jest usługa Scan&Go umożliwiająca samodzielne skanowanie zakupów i opłacanie ich bez konieczności wyjmowania wszystkich produktów przy kasie. Co istotne, korzystając z tego rozwiązania można przez cały czas podczas zakupów śledzić wartość koszyka, co pomaga zmieścić się w zaplanowanym budżecie, a także oszczędzają czas, ponieważ nie muszą czekać w kolejce do kasy tradycyjnej, aby sfinalizować swoje zakupy. 

- Supermarkety Carrefour to nie tylko szeroki wybór produktów spożywczych i przemysłowych w atrakcyjnych cenach, lecz także wyroby lokalnych producentów oraz specjalnie wyselekcjonowane produkty, dostępne w ramach tzw. Zdrowej Półki, czyli dla osób o specjalnych potrzebach żywieniowych alergików, diabetyków, osób chorób na celiakię, czy po prostu chcących się zdrowo odżywiać. Oprócz tego zachęcamy klientów do kupowania produktów marki własnej Carrefour, w ramach których w naszym supermarkecie mogą wybierać spośród 1 700 artykułów o wysokiej jakości, które dostępne są w przystępnych cenach. Dzięki nim nie trzeba rezygnować ze swoich ulubionych produktów, aby oszczędzić na zakupach nawet do 30%, co jest szczególnie ważne w czasach wysokiej inflacji. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Kalisza do odwiedzenia nowego supermarketu Carrefour, każdy znajdzie w naszym sklepie coś dla siebie – mówi Michał Zawadzki, Kierownik nowego supermarketu Carrefour w Kaliszu.

Szeroki wybór i atrakcyjne oferty

W ramach specjalnej strefy Targu Świeżości na klientów codziennie będzie czekać wybór ponad 2000 świeżych produktów w tym owoców, warzyw, pieczywa, a także ryb, wędlin, mięsa oraz nabiału. Osoby o specjalnych wymaganiach żywieniowych w sekcji Zdrowa Półka znajdą ponad 700 artykułów bio, vege, bezglutenowych, bez cukru, bez laktozy. W strefie sezonowej klienci będą mogli już kupić zabawki i bożonarodzeniowe dekoracje. Bardzo popularna w całej Polsce strefa OUTLET z okazjami nawet do 70%, zaoferuje im z kolei szeroką gamę produktów przemysłowych, artykułów wyposażenia domu oraz zabawek pogrupowanych według kategorii cen: do 5 zł, do 10 zł, do 15 zł. 

W nowym supermarkecie będzie dostępna także strefa Alkoholi z piwami regionalnymi i kraftowymi oraz szerokim wyborem win i alkoholi mocnych, strefa Pupila z artykułami dla zwierząt, a także strefa Kuchni Świata, w której co miesiąc odbywać się będą nowe akcje tematyczne. Na mieszkańców czekać będzie także szeroki wybór produktów regionalnych od lokalnych dostawców. W ofercie nowego supermarketu w Kaliszu znajdzie się również ponad 1700 produktów marki własnej Carrefour wyróżniających się wysoką jakością, ale ceną nawet do 30% niższą od ich markowych odpowiedników.

Bardziej zrównoważone zakupy w Carrefour

W trosce o środowisko, w nowym supermarkecie w Kaliszu przewidziano szereg rozwiązań, dzięki którym sklep będzie bardziej zrównoważonym miejscem do zakupów. W budynku wykorzystano energooszczędne oświetlenie, a w lodówkach i zamrażarkach zamontowano szyby wpływające na ograniczenie emisji CO2. Co więcej, Carrefour systematycznie ogranicza masę opakowań produktów własnych oraz zachęca do korzystania z toreb i pojemników wielorazowych przy zakupach artykułów na wagę, a także udostępni kartony do pakowania zakupów. Zgodnie z zamysłem zero waste, produkty z krótkim terminem ważności będą dostępne w okazyjnych cenach, nawet do 90% taniej. 

Klienci nowego obiektu będą mogli oddawać butelki zwrotne po produktach, które są dostępne w asortymencie sklepu bez konieczności przedstawienia paragonu i potwierdzenia miejsca ich zakupu. Każdy, kto dokona zwrotu, otrzyma w zamian całość należnej kaucji w bonach, którymi można od razu zapłacić za zakupy. 

Atrakcje od pierwszego dnia

16 listopada, w dniu uroczystego otwarcia supermarketu Carrefour, na odwiedzających czekać będą liczne powitalne niespodzianki i atrakcyjne promocje. Przy zakupach powyżej 100 złotych, Carrefour przyzna klientom 20 złotych do wykorzystania przy kolejnej wizycie. 10% zniżki otrzymają ci, którzy zdecydują się skorzystać z aplikacji Mój Carrefour. Oprócz tego na klientów czeka wiele wyjątkowych ofert, które można zobaczyć w specjalnym katalogu.

Od pierwszego dnia działalności nowego supermarketu, mieszkańcy miasta będą mogli skorzystać z programów lojalnościowych sieci, które pozwalają na jeszcze tańsze zakupy. Rodziny, które posługują się Kartą Dużej Rodziny mogą skorzystać ze stałego rabatu -10% na zakupy. W każdy wtorek, ze zniżki -10%, mogą również skorzystać seniorzy. Z kolei użytkownicy aplikacji Mój Carrefour dostaną dostęp do codziennych zniżek na wybrane artykuły do -50%, zaś w weekend zapłacą 10% mniej za całe zakupy.

Otwarcie supermarketu Carrefour:

data: środa 16 listopada
godzina: 12:00
adres: ul. Górnośląska 82, 62-800 Kalisz

Planowane godziny otwarcia sklepu:

od poniedziałku do soboty: 7:00-22.00
niedziele handlowe 9:00-21:00

O Carrefour

Carrefour Polska to omnikanałowa sieć handlowa, pod szyldem której działa w Polsce blisko 950 sklepów w 6 formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów hurtowo-dyskontowych, osiedlowych i specjalistycznych oraz sklepu internetowego. Carrefour jest w Polsce również właścicielem sieci 20 centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 230 000 GLA oraz sieci ponad 40 stacji paliw. Więcej informacji o naszej działalności pod adresem serwiskorporacyjny.carrefour.pl, na Twitterze (@CarrefourPolska) oraz LinkedInie (CarrefourPolska).

Carrefour, jako jeden ze światowych liderów handlu spożywczego, jest silną multiformatową siecią, która posiada ponad 13 000 sklepów w ponad 30 krajach. W 2021 r. Carrefour wygenerował sprzedaż w wysokości 81,2 miliarda euro. Grupa liczy ponad 320 000 pracowników, którzy pracują wspólnie, aby Carrefour został światowym liderem transformacji żywieniowej, oferując wszystkim klientom produkty spożywcze wysokiej jakości, ogólnie dostępne i w atrakcyjnej cenie.

Więcej informacji na www.carrefour.com oraz na Twitterze (@GroupeCarrefour) i na LinkedInie (Carrefour).

Załączniki komunikatu

.pdf

14 11 2022 - Nowy supermarket Carrefour w Kaliszu docx
[ 109.6 kB ]

.doc

14 11 2022 - Nowy supermarket Carrefour w Kaliszu
[ 47.1 kB ]

Zobacz również