Jeśli chcesz wyjechać na wymarzone wakacje, wyposażyć swoje pociechy w wyprawkę szkolną albo kupić prezenty dla rodziny z okazji świąt, ślubów czy imienin, nie ma nic prostszego - weź pożyczkę w Carrefour.

Niespodziewane wydatki mogą zdarzyć się każdego miesiąca, dlatego Carrefour postanowił wyjść naprzeciw potrzebom swoich klientów i umożliwić im otrzymanie pożyczki na dowolny cel na bardzo korzystnych warunkach.

Wybierasz się na rowerowe wakacje, ale nie masz odpowiedniego sprzętu? Teraz wystarczy, że złożysz wniosek o przyznanie pożyczki w punkcie „Usług finansowych” w dowolnym hipermarkecie, a możesz zyskać nawet do 500 zł premii.

Pragniesz podarować swoim rodzicom wyszukany prezent na ich kolejną rocznicę ślubu? Carrefour możesz otrzymać pożyczkę od 500 zł aż do 50 000 zł, z bardzo korzystnym oprocentowaniem - już od 4,4 %. Pieniądze wypłacane są na miejscu w kasie hipermarketu, a spłatę pożyczki można rozłożyć nawet na 72 raty.

„Oferta Carrefour skierowana jest do tych wszystkich, którzy nie lubią być ograniczani w spełnianiu swoich marzeń i potrzeb. Po pobraniu pożyczki spłata rat jest niezwykle prosta
- można jej dokonywać w dowolnym hipermarkecie przy okazji codziennych zakupów” - mówi Marcin Olech, Dyrektor ds. Usług Finansowych Carrefour Polska.

Dodatkowo, każdy klient, który pobierze gotówkę, otrzyma bon na zakupy o wartości 20, 50, 100 lub 500 zł. Wysokość premii zależna jest od kwoty pożyczki.


Szczegółowe informacje dotyczące pożyczki gotówkowej oraz regulamin promocji dostępne są w punktach „Usługi klienta” w hipermarketach Carrefour oraz pod numerem infolinii +48717447128 lub 801706703 .

Dodatkowe informacje:

Maria Cieślikowska, Carrefour Polska, tel.: 22 517 23 21, e-mail: maria_cieslikowska@carrefour.com
Tomasz Pietrzyk, Ciszewski Public Relations, tel.: 22 563 32 21, e-mail: tomasz_pietrzyk@carrefour.com

 

Zobacz również