Już 18 i 19 czerwca 2021 r. zapraszamy na Predator Days do hipermarketu Carrefour w warszawskiej galerii Westfield Arkadia. Fani gier komputerowych spotkają tu Jana Błachowicza, mistrza federacji UFC. Będzie na nich czekać także, przygotowana specjalnie na tę okazję, strefa gier z futurystycznymi stanowiskami dla graczy - Predator Thronos Air, czynna od 9.00 do 20.00.

W sobotę (19.06) uczestnicy Predator Days będą mogli bezpośrednio porozmawiać z Janem Błachowiczem, zdobyć jego autograf, czy zmierzyć się z nim w wirtualnej rozgrywce korzystając z Predator Thronos Air (modułowe stanowisko gracza z regulowanym fotelem, profesjonalnym pulpitem oraz konstrukcją, na której można umieścić nawet 3 monitory). A dzień wcześniej na fanów gier komputerowych będzie czekał popularny influencer Smarte.

Wydarzenie towarzyszy premierze w hipermarketach Carrefour napoju energetycznego dla graczy - Predator Shot. Od 18 czerwca będzie można kupić go w wybranych hipermarketach w wersji classic oraz bez cukru. Dla uczestników przygotowano również konkursy z wieloma atrakcyjnymi nagrodami. Dla najlepszych organizator, firma Acer, przygotowała sprzęt gamingowy najwyższej jakości, m.in. laptop, monitor, myszki oraz plecaki.

Ponadto, od 18 do 30 czerwca w wybranych hipermarketach Carrefour w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu oraz w naszym sklepie internetowym klienci będą mogli w specjalnej cenie kupić laptop gamingowy Nitro i5 firmy Acer. Dostępny będzie za 2799 zł, czyli z rabatem 1000 zł, a jedynym warunkiem promocji jest jednoczesny zakup komputera i 24 sztuk napoju energetycznego Predator Shot.

O Carrefour

Carrefour Polska to omnikanałowa sieć handlowa, pod szyldem której działa w Polsce ponad 900 sklepów w 6 formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów hurtowo-dyskontowych, osiedlowych i specjalistycznych oraz sklepu internetowego. Carrefour jest w Polsce również właścicielem sieci 20 centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 230 000 GLA oraz sieci ponad 40 stacji paliw.

Carrefour, jako jeden ze światowych liderów handlu spożywczego, jest silną multiformatową siecią, która posiada około 13 000 sklepów w ponad 30 krajach. W 2020 r. Carrefour wygenerował sprzedaż w wysokości 78,6 miliarda euro. Grupa liczy ponad 320 000 pracowników, którzy pracują wspólnie, aby Carrefour został światowym liderem transformacji żywieniowej, oferując wszystkim klientom produkty spożywcze wysokiej jakości, ogólnie dostępne i w atrakcyjnej cenie. Więcej informacji na www.carrefour.com oraz na Twitterze (@GroupeCarrefour) i na LinkedInie (Carrefour).

Polityka biznesu odpowiedzialnego społecznie Grupy Carrefour opiera się na trzech filarach: zwalczanie wszelkich form marnotrawstwa, ochrona bioróżnorodności oraz wsparcie dla partnerów firmy.

Załączniki komunikatu

Predator Days
[ 2.3 MB ]

.pdf

17 06 2021 predator days w hipermarkecie carrefour w westfield arkadia w warszawie
[ 477.2 kB ]

.doc

17 06 2021 predator days w hipermarkecie carrefour w westfield arkadia w warszawie
[ 53.5 kB ]

Zobacz również