Od 17 października w wybranych galeriach handlowych Carrefour w Białymstoku, Chorzowie i Kaliszu trwa loteria "4 kółka za paragon", w której główną nagrodą jest samochód. Zwycięzców loterii poznamy już 13 listopada w trakcie finału zabawy. Dodatkową atrakcją będzie pojawienie się gwiazdy podczas finałów odbywających się w galeriach handlowych biorących udział w projekcie.

Głównym punktem programu finałów, które będą miały miejsce w trzech galeriach handlowych Carrefour, będzie losowanie atrakcyjnych nagród przygotowanych przez organizatorów. Klienci, którzy tego dnia odwiedzą Galerię Kalisz, Centrum Handlowe AKS i Galerię Zielone Wzgórze, będą mogli wygrać samochód Suzuki Alto ( Kalisz) oraz samochody Peugeot 206+ (Białystok i Chorzów). Dodatkowo do wygrania będą markowe laptopy oraz karty podarunkowe o wartości 200 zł na zakupy w poszczególnych Galeriach Handlowych. Finał imprez w każdym z miast przewidziano na godzinę 17.00. Organizatorzy przygotowali także niespodziankę, którą będzie obecność popularnych i lubianych gwiazd. W Galerii AKS Chorzów finałowe losowanie poprowadzi Joanna Bartel, w Galerii Kalisz Krzysztof Skiba, a w Galerii Zielone Wzgórze w Białymstoku pojawi się Omena Mensah.

„Nasze doświadczenie pokazuje, że tego typu konkursy cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony klientów, którzy bardzo chętnie biorą w nich udział. Losowania nagród finałowych są zawsze dużym wydarzeniem, któremu towarzyszą prawdziwe emocje. W przypadku loterii „4 kółka za paragon”, klienci mogą wygrać szczególnie cenne nagrody, jakimi są samochody osobowe. Jestem przekonana, że także pozostałe z przygotowanych nagród sprawią zwycięzcom wiele radości” – mówi Maria Cieślikowska, dyrektor ds. PR i komunikacji zewnętrznej Carrefour Polska.

W loterii będzie mógł wziąć udział każdy pełnoletni klient, który pomiędzy 17 października i 13 listopada zrobi zakupy za minimum 50 zł w butikach i punktach usługowych galerii handlowych Carrefour biorących udział w loterii „4 kółka za paragon”. W każdym z wymienionych centrów handlowych znajduje się specjalnie oznaczony Punkt Obsługi Loterii, w którym klienci mogą wypełnić kupon otrzymany na podstawie paragonu. Wypełniony Kupon Loteryjny należy wrzucić do przygotowanej w tym celu urny. W Punktach Obsługi Loterii są obecne także hostessy, które udzielają wszelkich informacji związanych z loterią „4 kółka za paragon”.

Dodatkowe informacje:

Maria Cieślikowska, Carrefour Polska, tel.: 22 517 23 21, e-mail: maria_cieslikowska@carrefour.com

Tomasz Pietrzyk, Ciszewski Public Relations, tel.: 22 563 32 21, e-mail: tomasz_pietrzyk@carrefour.com

Zobacz również