Rodzinne auto oraz vouchery na wymarzony prezent – o takie nagrody można zawalczyć w Jesiennej Loterii Galerii Morena. Wypełnij kupon loteryjny i sprawdź, czy wygrasz! Zabawa trwa do 29 września.

Aby wziąć udział w loterii, wystarczy w terminie od 28 sierpnia do 29 września dokonać zakupów za min. 100 zł w butikach galerii handlowej lub za min. 200 zł w hipermarkecie Carrefour lub sklepie RTVeuroAGD w Galerii Morena. Następnie w Punkcie Obsługi Loterii należy odebrać kupon loteryjny, wypełnić go i wrzucić do urny zlokalizowanej w pasażu galerii. Zwycięskie kupony zostaną wylosowane spośród wszystkich zgłoszeń w sobotę 29 września o godzinie 18.00.

Wśród nagród, o które zawalczą uczestnicy zabawy są samochód typu SUV idealny na rodzinne wypady za miasto oraz vouchery na wymarzony prezent o wartości 1400 oraz 1000 zł.

Jesienna Loteria trwa od 28 sierpnia do 29 września w Galerii Morena przy ul. Schuberta 102A.

O Carrefour    

Carrefour Polska to omnikanałowa sieć handlowa, pod szyldem której działa w Polsce prawie 900 sklepów w 5 formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów osiedlowych i specjalistycznych oraz sklepu internetowego. Carrefour jest w Polsce również właścicielem sieci 20 centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 230 000 GLA oraz sieci ponad 40 stacji paliw.

Carrefour, jako jeden ze światowych liderów handlu spożywczego, jest silną multiformatową siecią, która posiada 12 300 sklepów w ponad 30 krajach. Carrefour obsługuje 105 milionów klientów na całym świecie i wygenerował w 2017 roku sprzedaż w wysokości 88,24 miliarda euro. Grupa liczy ponad 380 000 pracowników, którzy pracują wspólnie, aby Carrefour został światowym liderem transformacji żywieniowej, oferując wszystkim klientom produkty spożywcze wysokiej jakości, ogólnie dostępne i w atrakcyjnej cenie. Więcej informacji na www.carrefour.com oraz na Twitterze (@GroupeCarrefour) i na LinkedInie (Carrefour).

Polityka biznesu odpowiedzialnego społecznie Grupy Carrefour opiera się na trzech filarach: zwalczanie wszelkich form marnotrawstwa, ochrona bioróżnorodności oraz wsparcie dla partnerów firmy. Wszyscy pracownicy Carrefour Polska przyczyniają się do realizacji tej polityki poprzez programy: STOP Marnotrawstwu, Z miłości do Zdrowia oraz Różnorodność.

Załączniki komunikatu

.doc

2018_08_31_Loteria w Galerii Morena.doc
[ 52,2 kB ]

.pdf

2018_08_31_Loteria w Galerii Morena.pdf
[ 140,3 kB ]

Loteria Galerii Morena.jpg
[ 192,5 kB ]

Zobacz również