Już w najbliższy piątek rozpocznie się cykl bezpłatnych seansów filmowych na parkingu Centrum Handlowego Lwowska należącego do Carrefour Polska. Wakacyjna atrakcja będzie dostępna dla klientów we wszystkie piątki lipca. Wśród filmów m.in. nagrodzony czterema Oscarami obraz „Bohemian Rhapsody”.

Podobnie jak w poprzednich latach, tak i w te wakacje Carrefour Polska, właściciel i zarządca Galerii Lwowskiej w Zamościu, zaprasza na darmowe seanse kinowe w ramach „Samochodowego kina letniego”, cieszącego się wielką popularnością wśród kinomanów.

Kinowe hity zostaną zaprezentowane na parkingu Centrum Handlowego Lwowska. Projekcje odbędą się w specjalnej strefie, na ekranie o powierzchni około 140 mkw., zaś dźwięk nadawany będzie z nadajników FM na dedykowanej stacji radiowej. Dla niezmotoryzowanych widzów przewidziano strefę z leżakami i nagłośnieniem plenerowym. Na uczestników seansów filmowych czeka także bezpłatny popcorn.

Pierwsze spotkanie w Centrum Handlowym Lwowska w Zamościu przy ul. Lwowskiej 56 w ramach „Samochodowego kina letniego” odbędzie się w piątek 5 lipca. Seanse rozpoczną się o godzinie 21.30. Udział w pokazach jest bezpłatny.

„Samochodowe kino letnie” organizowane jest przez Carrefour Polska od kilku lat na parkingach należących do sieci centrach handlowych. W czasie kilkutygodniowego cyklu, cieszącego się wielkim zainteresowaniem, widzowie mogą obejrzeć najciekawsze produkcje filmowe, zarówno polskie, jak i zagraniczne. W tym roku kinowe hity zostaną zaprezentowane na parkingach 5 centrów handlowych Carrefour: Galerii Grudziądzkiej, Centrum Handlowym Lwowska w Zamościu, Galerii Śląskiej w Rybniku, Centrum Handlowego Olsztyn i Galerii Gryf w Szczecinie.

Harmonogram „Samochodowego kina letniego” w Centrum Handlowym Lwowska w Zamościu:

5 lipca: Bohemian Rhapsody

12 lipca: Źle się dzieje w El Royale

19 lipca: W starym dobrym stylu

26 lipca: Venom

O Carrefour

Carrefour Polska to omnikanałowa sieć handlowa, pod szyldem której działa w Polsce prawie 900 sklepów w 5 formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów osiedlowych i specjalistycznych oraz sklepu internetowego. Carrefour jest w Polsce również właścicielem sieci 20 centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 230 000 GLA oraz sieci ponad 40 stacji paliw.

Carrefour, światowy lider i referencyjna sieć branży detalicznej, posiada ponad 12 000 sklepów i e-sklepów w ponad 30 krajach. Carrefour jest multilokalną, multiformatową i omnikanałową grupą handlową, zatrudniającą ponad 384 000 osób na całym świecie i generującą sprzedaż w wysokości 103,7 miliarda euro w 2016 roku. Każdego dnia 13 milionów klientów na całym świecie odwiedza sklepy Carrefour, których wyróżnikiem jest jakość i zaangażowanie w zrównoważony handel.

Polityka biznesu odpowiedzialnego społecznie Grupy Carrefour opiera się na trzech filarach: zwalczanie wszelkich form marnotrawstwa, ochrona bioróżnorodności oraz wsparcie dla partnerów firmy. Wszyscy pracownicy Carrefour Polska przyczyniają się do realizacji tej polityki poprzez programy: STOP Marnotrawstwu, Z miłości do Zdrowia oraz Różnorodność.

Załączniki komunikatu

.doc

2019_07_04_Samochodowe kino letnie w Centrum Handlowym Lwowska w Zamościu przez cały lipiec.doc
[ 56,3 kB ]

.pdf

2019_07_04_Samochodowe kino letnie w Centrum Handlowym Lwowska w Zamościu przez cały lipiec.pdf
[ 144,4 kB ]

Carrefour-kino-samochodowe-Zamość-lipiec-repertuar.jpg
[ 300,3 kB ]

Carrefour-kino-samochodowe-Zamość-plakat.jpg
[ 170,3 kB ]

Zobacz również