Już w najbliższy piątek rozpocznie się cykl bezpłatnych seansów filmowych na parkingu centrum handlowego Galeria Grudziądzka należącego do Carrefour Polska. Wakacyjna atrakcja będzie dostępna dla klientów w piątki lipca i sierpnia. Wśród filmów m.in. nagrodzony czterema Oscarami obraz „Bohemian Rhapsody”.

Podobnie jak w poprzednich latach, tak i w te wakacje Carrefour Polska, właściciel i zarządca Galerii Grudziądzkiej, zaprasza na darmowe seanse kinowe w ramach „Samochodowego kina letniego”, cieszącego się wielką popularnością wśród kinomanów.

Kinowe hity zostaną zaprezentowane na parkingu Galerii Grudziądzkiej. Projekcje odbędą się w specjalnej strefie, na ekranie o powierzchni około 140 mkw., zaś dźwięk nadawany będzie z nadajników FM na dedykowanej stacji radiowej. Dla niezmotoryzowanych widzów przewidziano strefę z leżakami i nagłośnieniem plenerowym. Na uczestników seansów filmowych czeka także bezpłatny popcorn.

Pierwsze spotkanie w Galerii Grudziądzkiej przy ul. Konarskiego 45 w Grudziądzu w ramach „Samochodowego kina letniego” odbędzie się w piątek 5 lipca. Seanse rozpoczną się o godzinie 21.30. Udział w pokazach jest bezpłatny.

„Samochodowe kino letnie” organizowane jest przez Carrefour Polska od kilku lat na parkingach należących do sieci centrach handlowych. W czasie kilkutygodniowego cyklu, cieszącego się wielkim zainteresowaniem, widzowie mogą obejrzeć najciekawsze produkcje filmowe, zarówno polskie, jak i zagraniczne. W tym roku kinowe hity zostaną zaprezentowane na parkingach 5 centrów handlowych Carrefour: Galerii Grudziądzkiej, Centrum Handlowego Lwowska w Zamościu, Galerii Śląskiej w Rybniku, Centrum Handlowego Olsztyn i Galerii Gryf w Szczecinie.

Harmonogram „Samochodowego kina letniego” w Galerii Grudziądzkiej:

LIPIEC

5 lipca: Bohemian Rhapsody

12 lipca: Źle się dzieje w El Royale

19 lipca: W starym dobrym stylu

26 lipca: Venom

 

SIERPIEŃ

2 sierpnia: Cudowny chłopak

9 sierpnia: Bodyguard zawodowiec

16 sierpnia: Najlepszy

23 sierpnia: Green Book

O Carrefour

Carrefour Polska to omnikanałowa sieć handlowa, pod szyldem której działa w Polsce prawie 900 sklepów w 5 formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów osiedlowych i specjalistycznych oraz sklepu internetowego. Carrefour jest w Polsce również właścicielem sieci 20 centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 230 000 GLA oraz sieci ponad 40 stacji paliw.

Carrefour, światowy lider i referencyjna sieć branży detalicznej, posiada ponad 12 000 sklepów i e-sklepów w ponad 30 krajach. Carrefour jest multilokalną, multiformatową i omnikanałową grupą handlową, zatrudniającą ponad 384 000 osób na całym świecie i generującą sprzedaż w wysokości 103,7 miliarda euro w 2016 roku. Każdego dnia 13 milionów klientów na całym świecie odwiedza sklepy Carrefour, których wyróżnikiem jest jakość i zaangażowanie w zrównoważony handel.

Polityka biznesu odpowiedzialnego społecznie Grupy Carrefour opiera się na trzech filarach: zwalczanie wszelkich form marnotrawstwa, ochrona bioróżnorodności oraz wsparcie dla partnerów firmy. Wszyscy pracownicy Carrefour Polska przyczyniają się do realizacji tej polityki poprzez programy: STOP Marnotrawstwu, Z miłości do Zdrowia oraz Różnorodność.

Załączniki komunikatu

.doc

2019_07_04_Samochodowe kino letnie w Galerii Grudziądzkiej przez całe wakacje.doc
[ 56.8 kB ]

.pdf

2019_07_04_Samochodowe kino letnie w Galerii Grudziądzkiej przez całe wakacje.pdf
[ 145.3 kB ]

Carrefour-kino-samochodowe-plakat-Grudziądz-lipiec.jpg
[ 173.6 kB ]

Carrefour-kino-samochodowe-repertuar-Grudziądz-lipiec.jpg
[ 295.9 kB ]

Carrefour-kino-samochodowe-repertuar-Grudziądz-sierpień.jpg
[ 299.3 kB ]

Zobacz również