Interesujesz się fotografią? Potrafisz dostrzec i uwiecznić urokliwe miejsca, zjawiskowe zagajniki czy industrialne przestrzenie w swojej okolicy? Teraz dzięki kolejnej odsłonie konkursu „Magiczne zakątki w Polsce” twoje zdjęcia będzie można podziwiać w całym kraju.

„Magiczne zakątki w Polsce” to wakacyjny konkurs dla wszystkich, którzy interesują się fotografią, organizowany przez Galerię AKS. Od 1 sierpnia do 30 września mieszkańcy Chorzowa i okolic będą mogli pochwalić się uwiecznionymi na fotografiach magicznymi miejscami ze swojej okolicy.

„Konkurs skierowany jest do wszystkich, którzy interesują się fotografią. Dzięki niemu, każdy, niezależnie od wieku, będzie miał możliwość nie tylko pochwalić się swoimi pracami, ale również przybliżyć innym uroki swojej okolicy” – mówi Maria Cieślikowska, dyrektor ds. PR i komunikacji zewnętrznej Carrefour Polska. „Zdjęcia mogą prezentować zarówno naturalne krajobrazy, ale również industrialne przestrzenie i budowle. Ważne, aby fotografia przedstawiała miejsce bezpośrednio z naszej okolicy, niosące ze sobą jakąś historię” – dodaje Maria Cieślikowska.

Aby wziąć udział w organizowanym przez Carrefour konkursie, należy przesłać wybrane przez siebie zdjęcia pocztą elektroniczną na adres konkurs@monsoon.net.pl. Prace można przesyłać od 1 sierpnia do 30 września, a rozwiązanie konkursu nastąpi do 10 października 2011 roku. Autor najlepszej fotografii zostanie nagrodzony aparatem Canon EOS 1100D z obiektywem 18-55 o wartości 2 000 PLN. Troje zdobywców drugiego miejsca uhonorowanych zostanie drukarkami Canon Pixma IP3600, a dziesięcioro laureatów miejsca trzeciego otrzyma albumy na zdjęcia.

Po zakończeniu konkursu zdjęcia zostaną pokazane na specjalnie zorganizowanej wystawie w Galerii AKS Carrefour. Od 28 października do 18 listopada mieszkańcy Chorzowa będą mogli zobaczyć tam swoją okolicę oczami uczestników konkursu.  

 

Dodatkowe informacje:

Maria Cieślikowska, Carrefour Polska, tel.: 22 517 23 21, e-mail: maria_cieslikowska@carrefour.com

Tomasz Pietrzyk, Ciszewski Public Relations, tel.: 22 563 32 21, e-mail: tomasz_pietrzyk@carrefour.com

Zobacz również