Klienci sklepów Carrefour Polska mogą skorzystać z wyselekcjonowanej oferty voucherów prezentowych Super Prezentów. Super Prezenty to wyjątkowa forma podarunku, która gwarantuje niepowtarzalne przeżycia.

Do dyspozycji klientów Carrefour Polska jest ponad 80 różnego rodzaju propozycji prezentów. W ofercie znalazły się zarówno vouchery na konkretną atrakcję jak również zestawy umożliwiające wybór spośród kilkunastu lub kilkudziesięciu możliwości. Część oferty będzie aktualizowana sezonowo i dopasowywana do oczekiwań i zainteresowań klientów. Po dokonaniu zakupu klienci będą mieli 12 miesięcy na wykorzystaniu vouchera lub pakietu.

- W naszych sklepach chcemy oferować konsumentom nie tylko klasyczne produkty i usługi finansowe, ale też dać możliwość zyskania niepowtarzalnych przeżyć i doświadczeń. Dlatego wdrożyliśmy ofertę Super Prezentów – powiedział Grzegorz Wazowicz, Dyrektor Działu Usług Handlowych i Finansowych w Carrefour Polska. – Jestem przekonany, że bogaty wybór voucherów zachęci klientów do spróbowania nowych rzeczy oraz będzie znakomitym pomysłem na prezent dla bliskich.

Do sklepów Carrefour Polska przygotowano specjalnie zaprojektowane ekspozytory. Zapewniają one doskonałą widoczność i dostępność Super Prezentów dzięki podświetleniu LED, a nowoczesny design i wysokiej jakości materiały oraz wykonanie przyciągają wzrok i uwagę klientów.

- Zdecydowaliśmy się zrealizować nasz pomysł z Carrefour Polska ponieważ łączy nas dbałość o wysoką jakość oferty, otwartość na nowości i niestandardowe rozwiązania, które pozwalają wyróżnić się na rynku - mówi Wojciech Stefańczyk, country manager firmy Super Prezenty. – Wspólnie stworzyliśmy unikatową na polskim rynku propozycję dla klientów Carrefour Polska. Nikt wcześniej nie zaoferował tak bogatej oferty voucherów prezentowych w ogólnopolskiej sieci sprzedaży detalicznej.

Pierwsze ekspozytory pojawiły się w trzech warszawskich lokalizacjach Carrefour Polska – Arkadia, Złote Tarasy i Sawa. W kolejnych miesiącach zasięg oferty Super Prezentów będzie rozszerzany o kolejne lokalizacje.

O Carrefour                                                                                     

Carrefour Polska to omnikanałowa sieć handlowa, pod szyldem której działa w Polsce prawie 900 sklepów w 5 formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów osiedlowych i specjalistycznych oraz sklepu internetowego. Carrefour jest w Polsce również właścicielem sieci 20 centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 230 000 GLA oraz sieci ponad 40 stacji paliw.

Carrefour, światowy lider i referencyjna sieć branży detalicznej, posiada ponad 12 000 sklepów i e-sklepów w ponad 30 krajach. Carrefour jest multilokalną, multiformatową i omnikanałową grupą handlową, zatrudniającą ponad 384 000 osób na całym świecie i generującą sprzedaż w wysokości 103,7 miliarda euro w 2016 roku. Każdego dnia 13 milionów klientów na całym świecie odwiedza sklepy Carrefour, których wyróżnikiem jest jakość i zaangażowanie w zrównoważony handel.

Polityka biznesu odpowiedzialnego społecznie Grupy Carrefour opiera się na trzech filarach: zwalczanie wszelkich form marnotrawstwa, ochrona bioróżnorodności oraz wsparcie dla partnerów firmy. Wszyscy pracownicy Carrefour Polska przyczyniają się do realizacji tej polityki poprzez programy: STOP Marnotrawstwu, Z miłości do Zdrowia oraz Różnorodność.

 

O Super Prezentach

Super Prezenty oferują ok. 2000 atrakcji dostępnych na terenie całej Polski od blisko 500 partnerów. Od 2012 roku firma zbudowała rozległą sieć dystrybucji obejmującą własny sklep w Warszawie, 7 centrów handlowych w całej Polsce, 40 salonów Empik, 365 sklepów Tesco, 250 sklepów Carrefour oraz 1075 salonów prasowych Kolporter.

Internetowy kanał dystrybucji voucherów należy do najbardziej innowacyjnych na polskim rynku. Umożliwia klientom zakup vouchera i zarządzanie nim, błyskawiczne płatności internetowe oraz natychmiastową wysyłkę e-kuponów na e-mail.

Super Prezenty są częścią międzynarodowej grupy Gera Dovana, jednego z pierwszych i największych dostawców voucherów podarunkowych w Europie.

Firmowe motto brzmi: najważniejsze w życiu są wspomnienia i doświadczenia, a nie posiadane rzeczy.

Załączniki komunikatu

.doc

17_12_04_Super Prezenty w sklepach Carrefour.doc
[ 68.6 kB ]

.pdf

17_12_04_Super Prezenty w sklepach Carrefour.pdf
[ 174.8 kB ]

Super Prezenty 02.jpg
[ 821.5 kB ]

SP new logo-01.png
[ 11.0 kB ]

Logo_Carrefour_bez tła.png
[ 10.5 kB ]

Zobacz również