Carrefour Polska otworzył w Częstochowie przy ulicy Zamenhoffa nowy supermarket Carrefour Express. Jest to sklep powstały z przekształcenia dotychczas istniejącego supermarketu Albert.

Otwarcie supermarketów z logo Carrefour Express to wynik rozpoczętej w 2006 roku ekspansji nowych formatów Carrefour na polskim rynku oraz przekształcania dotychczasowych placówek handlowych grupy Ahold w sklepy z logo Carrefour Express. Projekt rebrandingu supermarketów na Carrefour Express bazuje na wykorzystaniu ogromnego doświadczenia, jakie posiada Grupa Carrefour oraz pozytywnego wizerunku samej marki. Rebranding wiąże się również ze zmianą wizualizacji sklepów - wymianą regałów, wprowadzeniem logotypu Carrefour i ciepłej kolorystyki wnętrz,
w celu ułatwienia oraz uprzyjemnienia zakupów klientom.

Dla klienta zmiana logo i formatu sklepu oznacza przede wszystkim większy wybór towarów, rozszerzenie oferty produktów świeżych. To także wzbogacenie oferty dotychczasowej
o produkty Carrefour.

W supermarkecie Carrefour klienci mogą kupić artykuły opatrzone marką Carrefour, czyli produkty wysokiej jakości w przystępnych cenach, a także towary o najniższych cenach sprzedaży, oznaczone symbolem „Nr 1".

Powierzchnia całkowita sklepu wynosi 647 m2, a powierzchnia sprzedaży to 441 m2. W nowym sklepie zatrudnienie znalazło 20 osób, w tym dwie osoby niepełnosprawne. Do dyspozycji klientów są 4 kasy, co gwarantuje szybką i sprawną obsługę. W sklepie można korzystać również z usług dodatkowych - takich jak np. płatność rachunków w kasie czy doładowanie konta telefonu. Sklep jest czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 7-21, a w niedziele od 4-14.

Informacje o Carrefour Polska

Firma Carrefour jest obecna w Polsce już od 10 lat Pierwszy sklep został otwarty w Łodzi w 1447 r. Na dzień dzisiejszy Carrefour Polska posiada 343 sklepy w tym 73 hipermarkety i 270 supermarketów oraz 36 stacji benzynowych. Zatrudnia 27 tys. pracowników. Carrefour Polska należy w 100-procentach do francuskiej grupy Carrefour, która jest numerem 1 dużej dystrybucji w Europie i numerem 2 na świecie. Grupa Carrefour zatrudnia 450 tys. pracowników i ma ponad 12 tys. sklepów w 24 krajach na całym świecie.

Zobacz również