Już trzeci rok z rzędu należąca do Carrefour Polska gdańska Galeria Morena zorganizowała świąteczną akcję pomocy, w ramach której wspólnie ze swoimi klientami spełnia gwiazdkowe życzenia dzieci z placówek opiekuńczych. W ubiegły weekend zainteresowani pomaganiem gdańszczanie mogli zamienić się w Mikołajów i spełnić świąteczne marzenia dzieci z Domu im. J. Korczaka, czyli Regionalnej Placówki Opiekuńczo – Terapeutycznej w Gdańsku.

Ze specjalnej choinki, wystawionej w Galerii Morena, klienci mogli wybrać jedną z gwiazdek, listów do Mikołaja, w których dzieci z Domu im. J. Korczaka opisały swój wymarzony, świąteczny prezent. Po zapoznaniu się z listem darczyńca decydował czy kupi dziecku prezent wskazany w liście, stając się przez to jego tegorocznym Mikołajem. W podziękowaniu otrzymywał symboliczny upominek, komin ochronny z mikołajowym motywem.

Jak co roku, akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem naszych klientów. Wszystkie listy znalazły swoich Mikołajów, dzięki czemu, prezenty dla każdego małego mieszkańca Domu im. J. Korczaka dotrą pod choinkę i będą tam czekały na swoje dzieci.

W ciągu trzech lat akcja „Zostań świętym Mikołajem,” organizowana w Galeriach Carrefour w kilku polskich miastach, pozwoliła obdarować około tysiąca dzieci z 8 domów dziecka i placówek opiekuńczych.

Galerii Morena, podobnie jak we wszystkich centrach handlowych i sklepach, priorytetem sieci Carrefour jest dbałość o bezpieczeństwo sanitarne klientów i pracowników oraz najwyższe standardy higieny. Klienci mają zapewnione stoiska do dezynfekcji rąk, obsługiwani są przez pracowników w maseczkach, są informowani o obowiązku zakrywania ust i nosa, dezynfekcji rąk oraz konieczności zachowania dystansu społecznego.

Galeria Morena przy ul. Schuberta 102A w Gdańsku jest otwarta po poniedziałku do soboty w godz. 9.00 – 21.00 a w niedziele od 10.00 do 20.00. Poza hipermarketem Carrefour na klientów czeka tu blisko 80 sklepów. Samochód klienci wygodnie zaparkują na jednym z 1900 miejsc parkingowych.

O Carrefour

Carrefour Polska to omnikanałowa sieć handlowa, pod szyldem której działa w Polsce ponad 900 sklepów w 6 formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów hurtowo-dyskontowych, osiedlowych i specjalistycznych oraz sklepu internetowego. Carrefour jest w Polsce również właścicielem sieci 20 centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 230 000 GLA oraz sieci ponad 40 stacji paliw. Więcej: www.serwiskorporacyjny.carrefour.pl

Carrefour, jako jeden ze światowych liderów handlu spożywczego, jest silną multiformatową siecią, która posiada 12 300 sklepów w ponad 30 krajach. Carrefour obsługuje 105 milionów klientów na całym świecie i wygenerował w 2019 roku sprzedaż w wysokości 80,7 miliarda euro. Grupa liczy ponad 325 000 pracowników, którzy pracują wspólnie, aby Carrefour został światowym liderem transformacji żywieniowej, oferując wszystkim klientom produkty spożywcze wysokiej jakości, ogólnie dostępne i w atrakcyjnej cenie. Więcej informacji na www.carrefour.com oraz na Twitterze (@GroupeCarrefour) i na LinkedInie (Carrefour).

Polityka biznesu odpowiedzialnego społecznie Grupy Carrefour opiera się na trzech filarach: zwalczanie wszelkich form marnotrawstwa, ochrona bioróżnorodności oraz wsparcie dla partnerów firmy.

Załączniki komunikatu

Zostań Mikołajem w Galerii Morena.jpg
[ 250.1 kB ]

Zostań Mikołajem w Galerii Morena2.jpg
[ 257.3 kB ]

Zostań Mikołajem w Galerii Morena3.jpg
[ 180.8 kB ]

.doc

2020_12_21_Święci Mikołajowie wspierają dzieci z Domu im. J. Korczaka w Gdańsku_komunikat_prasowy.do
[ 57.0 kB ]

.pdf

2020_12_21_Święci Mikołajowie wspierają dzieci z Domu im. J. Korczaka w Gdańsku_komunikat_prasowy.pd
[ 523.3 kB ]

Zobacz również