Operator wirtualnej sieci komórkowej Carrefour MOVA wprowadza promocyjną usługę tańszych połączeń na wybrane numery. Teraz z trzema wybranymi osobami można rozmawiać za 24 groszy za minutę, czyli o 40 proc. taniej od regularnych stawek. Obniżki obowiązują do wszystkich sieci i na telefony stacjonarne.

W ramach usługi "Wybrane numery" klienci sieci komórkowej Carrefour MOVA mogą rozmawiać o 40 proc. taniej z trzema wybranymi osobami na numery wszystkich sieci komórkowych oraz na numery stacjonarne. Minuta za połączenie z wybranym numerem kosztuje 24 groszy i jest niższa od regularnej stawki o 40%. Opłata aktywacyjna oraz opłata miesięczna za korzystanie z usługi wynosi 5 zł. Promocja jest bezterminowa, dostępna dla wszystkich, którzy aktywują usługę w czasie jej trwania. Uruchomienie usługi odbywa się poprzez wprowadzenie i zatwierdzenie na klawiaturze telefonu odpowiedniego kodu aktywującego wybrany numer.

„ Klienci sieci Carrefour MOVA to osoby, które oczekują od swojego operatora przede wszystkim najniższych cen za połączenia. Z obserwacji zachowań klientów wynika, że zazwyczaj ponad połowa połączeń wykonywana jest do trzech numerów. Dlatego wprowadziliśmy usługę wybranych numerów, która pozwoli na znaczne obniżenie kosztów rozmów" - mówi Katarzyna Pawłowska, odpowiedzialna za marketing telefonii komórkowej Carrefour MOVA.

Promocja "Wybrane numery" łączy się z główną ofertą sieci Carrefour MOVA polegającą na zdobywaniu darmowych minut na rozmowy w zamian za zakupy dokonanie w sklepach sieci Carrefour.

Carrefour MOVA to telefonia wirtualna w Polsce, o ogólnopolskim zasięgu przygotowana specjalnie dla Klientów sklepów sieci Carrefour. W ciągu kilku miesięcy stała się jednym z liderów rynku. Główną przewagą konkurencyjną sieci jest możliwość otrzymywania nawet 60 darmowych minut rozmów miesięcznie na rozmowy w zamian za zakupy w sieci Carrefour oraz Carrefour Express. Sieć oferuje jedną z najniższych stawek połączeń w Polsce (44 gr. za minutę, 20 gr. za SMS). Startery kosztują 4,44 zł i są dostępne we wszystkich sklepach sieci Carrefour i Carrefour Express.

Carrefour Mova dostępna jest na rynku telefonii komórkowej od 4 kwietnia 2008. Carrefour Polska, jako pierwsza wśród sieci wielkiej dystrybucji dołączyła do grona operatorów wirtualnych w Polsce.

Informacje o Carrefour Polska

Firma Carrefour jest obecna w Polsce już od ponad 10 lat  Pierwszy sklep został otwarty w Łodzi
w 1447 r. Obecnie Carrefour Polska posiada 80 hipermarketów, łącznie prawie 300 supermarketów i sklepów franczyzowych pod szyldem Carrefour 5 minut oraz 40 stacji benzynowych. Sieć zatrudnia w Polsce zatrudnia 27 tys. pracowników. Carrefour Polska należy w 100-procentach do francuskiej grupy Carrefour, która jest numerem 1 dużej dystrybucji w Europie i numerem 2 na świecie. Grupa Carrefour zatrudnia 440 tys. pracowników i ma ponad 15 tys. sklepów w 30 krajach na całym świecie.

Zobacz również